Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Nerijus    (2008 01 04 19:44)  
Na ir kaip kliovas ?:)
 
 
2. K. M.    (2008 01 04 19:44)  
Foto medziokle...tikiuosi...
 
 
3. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 04 19:46)  
:)
 
 
4. Jonas Tučkus    (2008 01 04 19:46)  
1/ sušalau.... blin
2/ aš ne apie savo medžioklę- aš apie plėšrūno... :)
 
 
5. K. M.    (2008 01 04 19:49)  
4- manaiu ten taikos balandis, o pasirodo.... mane apgavo nuosavos akys...
 
 
6. Pusalotas    (2008 01 04 19:50)  
oiiiiiiiiiiiiii grazi
 
 
7. Jonas Tučkus    (2008 01 04 19:52)  
5/ balandžiai per tokius šalčius būna prie šakų prišalę ir negali pakilti. o va plėšrūnai stiprūs ir atsiplešia, o tada ieško suledėjusių graužikų :) (beveik kaip Eismantas paaiškinau) :))))))
 
 
8. Daiva Kielė    (2008 01 04 19:52)  
joooo... labai gražu :))
 
 
9. K. M.    (2008 01 04 19:57)  
7/ kaip supratau Tuckus irgi plesrunas. Salciai-o prie sakos neprisales:)))
 
 
10. Juozuxas    (2008 01 04 20:01)  
grazu...:)
 
 
11.    (2008 01 04 20:03)  
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaip salta....
 
 
12. Jonas Tučkus    (2008 01 04 20:05)  
9/ a nu jo- aš kiets :)))))))))))))))))))))
 
 
13. K. M.    (2008 01 04 20:25)  
Dabar net neabejoju:))
 
 
14. D S    (2008 01 04 20:26)  
Gražu.. :)
 
 
15. Walldis    (2008 01 04 21:48)  
Vejuota ....
 
 
16. Vinile    (2008 01 04 22:19)  
... ir salta :)
 
 
17. sillwio    (2008 01 05 00:08)  
+
 
 
18. Edmundas Baltrimas    (2008 01 05 09:05)  
Labai paprasta ir puiku...Ir cia nieko nereikia komentuoti - tiesiog pasigrozeti.....Tokia labai noreciau paziureti 2x1 m formate ir labai kokybiskai atspausta...
 
 
19. Gedas    (2008 01 05 10:33)  
a kodel medis pasvires?
:)+
 
 
20. Robis    (2008 01 05 11:08)  
+
 
 
21. Elzė Jasiukėnaitė    (2008 01 05 11:21)  
:)
 
 
22. dagile    (2008 01 05 11:48)  
:) grazu ..................:)
 
 
23. Vitas Zabita    (2008 01 05 13:03)  
o gal tik taip paskraidyt isleke...
tokia šarma grazi
 
 
24. Jonas Tučkus    (2008 01 05 13:17)  
19/ dėl medžio pasvirimo elementaru: 1. Jis auga šalia kelio 2. Šituo keliu traktoristai į diskotekas važinėja 3. Skaityti pirmus du punktus :)
23/ gal ir grožisi.... kas ten žino....
ačiū
 
 
25. Dominykas Povilenskas    (2008 01 05 13:30)  
:) liuks gavosi...
 
 
26. Petras T.    (2008 01 05 15:32)  
...
 
 
27. Antanas M    (2008 01 05 17:10)  
peliu nuotaikos gadintojas
 
 
28. Arvydas Kupstys    (2008 01 05 18:08)  
plėšrūnas tol tobulas kol gyvas.norėčiau ko nors prisikabinti prie foto---nėra ko:)
 
 
29. Arūnas Eismantas    (2008 01 05 19:36)  
Sėsk 5 :) Skrenda arba paprastasis,arba tūbuotasis suopis :)) Jei uodegos gale yra juodas dryžis,tai tūbuotasis :DDD
 
 
30. Kriste P.    (2008 01 06 11:41)  
žaviai apšarmoję viskas, išskyrus paukštį:D
 
 
31. Algimantas Tirlikas    (2008 01 06 11:46)  
30/aha,kaip ir minėjai,iš tikrųjų tikrai ,apskritai paėmus ,taip sakant, už vienos vietos;labai įtartinas paukštis
 
 
32. A. Povilenskas    (2008 01 06 19:33)  
kazkur matyti vaizdeliai.. :)
 
 
33. Raimondas Čekanauskas    (2008 01 07 12:42)  
patiko ir atmosfera ir spalvos .....
 
 

Gamta
Taškai: 85
Vidurkis: 4.44
Vertino vartotojų:   46
Žiūrėta kartų:   1270
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
40024
311620
2010 2
(balsai vėluoja viena para)