| |
 |
1.
(2008 01 04 19:44)
Na ir kaip kliovas ?:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 04 19:44)
Foto medziokle...tikiuosi...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 04 19:46)
1/ sušalau.... blin
2/ aš ne apie savo medžioklę- aš apie plėšrūno... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 04 19:49)
4- manaiu ten taikos balandis, o pasirodo.... mane apgavo nuosavos akys...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 04 19:50)
oiiiiiiiiiiiiii grazi
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 04 19:52)
5/ balandžiai per tokius šalčius būna prie šakų prišalę ir negali pakilti. o va plėšrūnai stiprūs ir atsiplešia, o tada ieško suledėjusių graužikų :) (beveik kaip Eismantas paaiškinau) :))))))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 04 19:52)
joooo... labai gražu :))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 04 19:57)
7/ kaip supratau Tuckus irgi plesrunas. Salciai-o prie sakos neprisales:)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 04 20:01)
grazu...:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 04 20:03)
brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kaip salta....
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 04 20:05)
9/ a nu jo- aš kiets :)))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 04 20:25)
Dabar net neabejoju:))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 04 20:26)
Gražu.. :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 04 21:48)
Vejuota ....
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 04 22:19)
... ir salta :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 05 09:05)
Labai paprasta ir puiku...Ir cia nieko nereikia komentuoti - tiesiog pasigrozeti.....Tokia labai noreciau paziureti 2x1 m formate ir labai kokybiskai atspausta...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 05 10:33)
a kodel medis pasvires?
:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 05 11:21)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 05 11:48)
:) grazu ..................:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 01 05 13:03)
o gal tik taip paskraidyt isleke...
tokia šarma grazi
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 01 05 13:17)
19/ dėl medžio pasvirimo elementaru: 1. Jis auga šalia kelio 2. Šituo keliu traktoristai į diskotekas važinėja 3. Skaityti pirmus du punktus :)
23/ gal ir grožisi.... kas ten žino....
ačiū
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 05 13:30)
:) liuks gavosi...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 01 05 15:32)
...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 05 17:10)
peliu nuotaikos gadintojas
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 01 05 18:08)
plėšrūnas tol tobulas kol gyvas.norėčiau ko nors prisikabinti prie foto---nėra ko:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 01 05 19:36)
Sėsk 5 :) Skrenda arba paprastasis,arba tūbuotasis suopis :)) Jei uodegos gale yra juodas dryžis,tai tūbuotasis :DDD
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 01 06 11:41)
žaviai apšarmoję viskas, išskyrus paukštį:D
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 01 06 11:46)
30/aha,kaip ir minėjai,iš tikrųjų tikrai ,apskritai paėmus ,taip sakant, už vienos vietos;labai įtartinas paukštis
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 01 06 19:33)
kazkur matyti vaizdeliai.. :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 01 07 12:42)
patiko ir atmosfera ir spalvos .....
|
|
| |