Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Tik jei galima labai negraudinkit, o tai kai pradės visi gražiai rašyt, tai..... :(

 
1. Pijus Vyčas    (2008 01 03 07:32)  
Tėve Tučkau, gal galėtumėte išrišti mano vakarykštes nuodėmes
 
 
2. Petras T.    (2008 01 03 07:42)  
O JEZUSMARJA !
 
 
3. Jonas Tučkus    (2008 01 03 07:49)  
1/ Pijau, o kada paskutinį kartą paaukojai bažnyčiai? (nebijok- išrišimas nuo to nepriklauso) :)))
2/ kur???
 
 
4. Pijus Vyčas    (2008 01 03 07:54)  
Nepatikėsi, bet praeitą vasarą. Andrioniškio bažnytėlei (Anykščių raj.) , net pats buvau pamiršęs...
Avansu atsakau, kodėl vasara....nes žiemą aš mažiau nuodėmingas :D :D :D
 
 
5. Jonas Tučkus    (2008 01 03 07:59)  
4/ negeray Pijau, šventose vietose reik dažniau lankytis. Čia ateinama ne tik nuodėmių išrišimui... na bet kadangi šian ypatinga diena, sukalbėk tik 5 Poterius prie mano paveikslo... ir aišku paaukok kiek gali...
 
 
6. Minkštas debesėlis    (2008 01 03 08:11)  
greit bus galima ir fotokudroj klaustytis e-Mišių :D
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 03 08:29)  
+--
 
 
8. abphoto    (2008 01 03 08:46)  
tai daba jau nežinau net kaip į tamsta kreiptis:)
 
 
9. Jonas Tučkus    (2008 01 03 08:48)  
:)
 
 
10. Antanas M    (2008 01 03 09:49)  
va tokie sarlatanai ir gadina musu dievo namu ivaizdi ir gera varda :)
siulau teva tucku atskirti nuo baznycios ir ismesti i pelke amzinam mirkimui be teises istrinti 'O'
 
 
11. Tučkaus Viršininkas    (2008 01 03 10:02)  
su gimtadieniu, Jonai (che-che-...) - kad darbas netrukdytų pomėgiams :))
 
 
12. Jonas Tučkus    (2008 01 03 10:03)  
10/ Antanay, perskaityk porą litanijų už piktžodžiavimą... :)
 
 
13. Jonas Tučkus    (2008 01 03 10:03)  
11/ ačiū, o premija ta proga bus? :)))))
 
 
14. Snaržas    (2008 01 03 10:07)  
Jonai de TuckaU,gerai,kad kazhkada gimei,uzh tai pakelsiu vakare 70g *Grand*
pagarbiai ,bet negraudinanchiai ne Jezus Marija, o Bronius Marija :-)
 
 
15. Jonas Tučkus    (2008 01 03 10:09)  
14/ dėkui :)))
 
 
16. Daiva Kielė    (2008 01 03 10:12)  
....Šypsokimės gyvenimui ir jis mums atsilieps....,...tai su Gimtadieniu :)) labai graži šeimynėlė :)
 
 
17. Jonas Tučkus    (2008 01 03 10:16)  
16/ ačiū.... ta pačia proga ieškau žento ir marčios... :)
 
 
18. Daiva Kielė    (2008 01 03 10:21)  
17. ....galiu pasiulyti tik žentą... :))
 
 
19. Antanas M    (2008 01 03 10:32)  
17/mano cieli du be zmonu laksto isbadeje taip kad siulau du zentus ir su gimtadieniu :)
 
 
20. Kęstutis Šimatonis    (2008 01 03 10:40)  
SU GIMTADIENIU !!! (jei Antanas M teisingai sako :)
 
 
21. Miau    (2008 01 03 11:03)  
su gimtadieniu, o siaip tai as bezbožnike...
 
 
22. Jonas Tučkus    (2008 01 03 11:09)  
18/ sutarta- žentą imu, liko tik marčią susirast... :)
20/ dėkui
21/ blogay...
 
 
23. Linas Andrulevicius    (2008 01 03 11:32)  
su gimtadieniu! linkiu auksiniu kadru!
 
 
24. dagile    (2008 01 03 12:04)  
negaliu neprisidet prie sveikinimu:) kuo nuosirdziausiai :))))))
 
 
25. Snaržas    (2008 01 03 12:12)  
Tiesiog Bordzhijaus sheima ....
 
 
26. Linas Šinkūnas    (2008 01 03 12:21)  
otučkaumarija
 
 
27. JP    (2008 01 03 12:41)  
su gimtadieniu:) - vadinasi, nesibaigiančios šventės?
kodėl Tučkus-junior su suknele?
 
 
28. Juozuxas    (2008 01 03 12:43)  
:D su gimtadieniu! :)
 
 
29. Vinile    (2008 01 03 12:51)  
grazaus gimtadienio...! :)
 
 
30. Jonas Tučkus    (2008 01 03 12:57)  
ačiū
 
 
31. Kriste P.    (2008 01 03 13:01)  
wow kaip faina:) o sūnelio dailumas, niu visas į tėvelį:)
Su gimtadienio Papa Tučkau;D
 
 
32. Dominykas Povilenskas    (2008 01 03 13:28)  
Sveikinu Jonai!!!
 
 
33. Jonas Tučkus    (2008 01 03 13:29)  
31/ cha... :)
32/ žinoma- o kas daugiau belieka... :))))
 
 
34. Rolandas Replevičius    (2008 01 03 15:27)  
Lai šventės tęsiasi...:))
 
 
35. Kriste P.    (2008 01 03 15:40)  
ale kaip būdams kunigu tiek vaikų prisidirbai a?:) niu aišku kodėl nėra jų mamos:)
 
 
36. Altijus    (2008 01 03 15:58)  
Ilgiausių metų!!!
T.p. taiklios akies,aštraus liežuvio ,gerų kadrų,riebios piniginės!
 
 
37. Altijus    (2008 01 03 15:59)  
Bet maniskiai vaikai manis dar taip nesendina ;P
 
 
38. Jonas Tučkus    (2008 01 03 16:36)  
35/ būnant kunigu visi žmonės- vaikai... :)
37/ nieko tokio- dar pora metų ir bus tas pat.... :)
ačiū
 
 
39. Kriste P.    (2008 01 03 16:39)  
38.Joni, ale jaunas prisidirbot:D kad tokie mūrai ąžuolai jau užaugo:) ar augimo vitaminų davėt jiems?:D
 
 
40. Jonas Tučkus    (2008 01 03 16:45)  
39/ jei nori sužinoti paslaptį.... tai tik į ausį.... :)
 
 
41. Grazina Hartmann    (2008 01 03 16:48)  
Fains darbiuks!
Ir nuosirdziai sveikinu!
 
 
42. Kriste P.    (2008 01 03 17:11)  
40.Niu, Joni, rėžk:) atstačiau abidvi ausias:)
 
 
43. Jonas Tučkus    (2008 01 03 17:17)  
:))))
 
 
44. Vida    (2008 01 03 18:51)  
O Viespatie....Tuckau.....udhndvbduedhn....udhbddyshj xnj.....nusiraminau...atleiskite...bukit pasveikintas...
 
 
45. Jonas Tučkus    (2008 01 03 18:57)  
44/ neminėkite gerbiamoji nekaikurių vardų be reikalo... tai nuodėmė...
 
 
46. Walldis    (2008 01 03 19:58)  
Na Jonai ir mestelejei .... visko tikejausi , bet ......
Na o sveikinimai lieka sveikinimai .... sveikatos , sveikatos ir dar karta sveikatos ....vuisa kita nusipirksi ...
 
 
47. Walldis    (2008 01 03 20:00)  
P.S. beje Jonai turiu ir marcia ir zenta ... taip , kad .......
 
 
48. Gedas    (2008 01 03 20:14)  
ilgiausiu metu ilgiausiuuuuuuuuuu... gero tortadienio... :)
 
 
49. Jonas Tučkus    (2008 01 03 20:28)  
47/ koks kraytis? (dovanokit kad be užuolankų klausiu- daba kitayp negalima...) :))))
48/ o JĖĖĖĖĖĖĖĖ
 
 
50. VV    (2008 01 03 20:36)  
su!:)
 
 
51. Darius Jurevičius    (2008 01 03 23:37)  
SUUUUUU
 
 
52. A. Povilenskas    (2008 01 04 12:09)  
su gimtadieniu :)
 
 
53. Vitas Zabita    (2008 01 05 13:11)  
su, Jonai!
 
 
54.    (2008 01 05 18:02)  
fantastishkai :))))o jau koks dievobaimingumas akyse-jezusmaryte! :D
 
 
55. Daiva Kalinauskaitė    (2008 01 07 11:15)  
=D
 
 
56. Inga Jankauskaitė    (2008 01 08 10:58)  
chi chi chi koks persikūnijimas :) liuks kadras ir gerų tau kadrų, smagiu fotosesijų, ilgo baterijų gyvavimo laiko ir nesibaigiančių atminties koretelių ;) laimongo gimtadienio, nors ir pavėluotai :))))
 
 
57. Svetlana Batura    (2008 02 28 15:07)  
oj... su gimtadieniu! :)
 
 
58. RS    (2008 04 27 23:59)  
Oi geras :) Blavashcziuno mikrobai veikia teigiamai. Atleisk kad paveluotai, bet skautishkai apkabines spaudzhiu su procentais.
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   2160
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20233
200614
0000 1
(balsai vėluoja viena para)