| |
 |
1.
(2008 01 03 07:32)
Tėve Tučkau, gal galėtumėte išrišti mano vakarykštes nuodėmes
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 01 03 07:42)
O JEZUSMARJA !
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 03 07:49)
1/ Pijau, o kada paskutinį kartą paaukojai bažnyčiai? (nebijok- išrišimas nuo to nepriklauso) :)))
2/ kur???
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 03 07:54)
Nepatikėsi, bet praeitą vasarą. Andrioniškio bažnytėlei (Anykščių raj.) , net pats buvau pamiršęs...
Avansu atsakau, kodėl vasara....nes žiemą aš mažiau nuodėmingas :D :D :D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 03 07:59)
4/ negeray Pijau, šventose vietose reik dažniau lankytis. Čia ateinama ne tik nuodėmių išrišimui... na bet kadangi šian ypatinga diena, sukalbėk tik 5 Poterius prie mano paveikslo... ir aišku paaukok kiek gali...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 03 08:11)
greit bus galima ir fotokudroj klaustytis e-Mišių :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 03 08:29)
+--
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 03 08:46)
tai daba jau nežinau net kaip į tamsta kreiptis:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 03 09:49)
va tokie sarlatanai ir gadina musu dievo namu ivaizdi ir gera varda :)
siulau teva tucku atskirti nuo baznycios ir ismesti i pelke amzinam mirkimui be teises istrinti 'O'
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 01 03 10:02)
su gimtadieniu, Jonai (che-che-...) - kad darbas netrukdytų pomėgiams :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 03 10:03)
10/ Antanay, perskaityk porą litanijų už piktžodžiavimą... :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 03 10:03)
11/ ačiū, o premija ta proga bus? :)))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 03 10:07)
Jonai de TuckaU,gerai,kad kazhkada gimei,uzh tai pakelsiu vakare 70g *Grand*
pagarbiai ,bet negraudinanchiai ne Jezus Marija, o Bronius Marija :-)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 03 10:09)
14/ dėkui :)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 01 03 10:12)
....Šypsokimės gyvenimui ir jis mums atsilieps....,...tai su Gimtadieniu :)) labai graži šeimynėlė :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 01 03 10:16)
16/ ačiū.... ta pačia proga ieškau žento ir marčios... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 01 03 10:21)
17. ....galiu pasiulyti tik žentą... :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 01 03 10:32)
17/mano cieli du be zmonu laksto isbadeje taip kad siulau du zentus ir su gimtadieniu :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 01 03 10:40)
SU GIMTADIENIU !!! (jei Antanas M teisingai sako :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 01 03 11:03)
su gimtadieniu, o siaip tai as bezbožnike...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 01 03 11:09)
18/ sutarta- žentą imu, liko tik marčią susirast... :)
20/ dėkui
21/ blogay...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 01 03 11:32)
su gimtadieniu! linkiu auksiniu kadru!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 01 03 12:04)
negaliu neprisidet prie sveikinimu:) kuo nuosirdziausiai :))))))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 01 03 12:12)
Tiesiog Bordzhijaus sheima ....
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 01 03 12:21)
otučkaumarija
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 01 03 12:41)
su gimtadieniu:) - vadinasi, nesibaigiančios šventės?
kodėl Tučkus-junior su suknele?
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 01 03 12:43)
:D su gimtadieniu! :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 01 03 12:51)
grazaus gimtadienio...! :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 01 03 12:57)
ačiū
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 01 03 13:01)
wow kaip faina:) o sūnelio dailumas, niu visas į tėvelį:)
Su gimtadienio Papa Tučkau;D
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 01 03 13:28)
Sveikinu Jonai!!!
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 01 03 13:29)
31/ cha... :)
32/ žinoma- o kas daugiau belieka... :))))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 01 03 15:27)
Lai šventės tęsiasi...:))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 01 03 15:40)
ale kaip būdams kunigu tiek vaikų prisidirbai a?:) niu aišku kodėl nėra jų mamos:)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 01 03 15:58)
Ilgiausių metų!!!
T.p. taiklios akies,aštraus liežuvio ,gerų kadrų,riebios piniginės!
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 01 03 15:59)
Bet maniskiai vaikai manis dar taip nesendina ;P
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 01 03 16:36)
35/ būnant kunigu visi žmonės- vaikai... :)
37/ nieko tokio- dar pora metų ir bus tas pat.... :)
ačiū
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 01 03 16:39)
38.Joni, ale jaunas prisidirbot:D kad tokie mūrai ąžuolai jau užaugo:) ar augimo vitaminų davėt jiems?:D
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 01 03 16:45)
39/ jei nori sužinoti paslaptį.... tai tik į ausį.... :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 01 03 16:48)
Fains darbiuks!
Ir nuosirdziai sveikinu!
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 01 03 17:11)
40.Niu, Joni, rėžk:) atstačiau abidvi ausias:)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 01 03 17:17)
:))))
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 01 03 18:51)
O Viespatie....Tuckau.....udhndvbduedhn....udhbddyshj xnj.....nusiraminau...atleiskite...bukit pasveikintas...
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 01 03 18:57)
44/ neminėkite gerbiamoji nekaikurių vardų be reikalo... tai nuodėmė...
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 01 03 19:58)
Na Jonai ir mestelejei .... visko tikejausi , bet ......
Na o sveikinimai lieka sveikinimai .... sveikatos , sveikatos ir dar karta sveikatos ....vuisa kita nusipirksi ...
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 01 03 20:00)
P.S. beje Jonai turiu ir marcia ir zenta ... taip , kad .......
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 01 03 20:14)
ilgiausiu metu ilgiausiuuuuuuuuuu... gero tortadienio... :)
|
|
| |
| |
 |
49.
(2008 01 03 20:28)
47/ koks kraytis? (dovanokit kad be užuolankų klausiu- daba kitayp negalima...) :))))
48/ o JĖĖĖĖĖĖĖĖ
|
|
| |
| |
 |
50.
(2008 01 03 20:36)
su!:)
|
|
| |
| |
 |
51.
(2008 01 03 23:37)
SUUUUUU
|
|
| |
| |
 |
52.
(2008 01 04 12:09)
su gimtadieniu :)
|
|
| |
| |
 |
53.
(2008 01 05 13:11)
su, Jonai!
|
|
| |
| |
 |
54.
(2008 01 05 18:02)
fantastishkai :))))o jau koks dievobaimingumas akyse-jezusmaryte! :D
|
|
| |
| |
 |
55.
(2008 01 07 11:15)
=D
|
|
| |
| |
 |
56.
(2008 01 08 10:58)
chi chi chi koks persikūnijimas :) liuks kadras ir gerų tau kadrų, smagiu fotosesijų, ilgo baterijų gyvavimo laiko ir nesibaigiančių atminties koretelių ;) laimongo gimtadienio, nors ir pavėluotai :))))
|
|
| |
| |
 |
57.
(2008 02 28 15:07)
oj... su gimtadieniu! :)
|
|
| |
| |
 |
58.
(2008 04 27 23:59)
Oi geras :) Blavashcziuno mikrobai veikia teigiamai. Atleisk kad paveluotai, bet skautishkai apkabines spaudzhiu su procentais.
|
|
| |