| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 27 10:06)
pasodink medį, pastatyk namą, sukurk šeimą :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 12 27 10:12)
jeeee:)))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 27 10:14)
tikrai grazu...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 27 11:01)
Šv. Ivanas; Šv. Piotras ir ...
(čia apie trečią)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 27 11:09)
Graži serija +++ ir labai patiko Rūtos interpretacija :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 27 12:02)
Geri etiudai.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 27 12:34)
...gražu gi...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 27 12:53)
labai...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 27 13:13)
Tinka ir patinka tokios...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 27 13:15)
5/ gal Šv. Tučkus...? Na nesu visai tikras... :)
AČIŪ
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 27 13:17)
po svenciu sienas ramstei? :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 27 13:30)
13/ ne tik po švenčių... pradėjau gerokai prieš :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 27 14:40)
:))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 27 14:47)
harmoninga serija... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 27 17:36)
Blavaščiūnas zhino ,ar che geraijjj ,ar negeraijjj ,palauksiu Jo ( rimto ) zhodzhio ...:-)))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 27 17:46)
neblogai ....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 27 18:30)
teigiamai, sukuria kaledine nuotaika :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 27 18:46)
18/ che che... kas gi dar čia neaišku? Rimti komentarai po 13 numeriu nesislapsto... :)))))))))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 27 19:16)
:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 27 19:33)
Koookia tema?":)))
Patiko pirma ir trečia +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 27 19:39)
23/ nugi ta pati kaip ir šian ryte, kiek žinau... :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 27 20:11)
Jonai ,laikykis ,ash rezerve turiu Tau paruoshes gera ivertinima ,nes Darbas to vertas ,tiesiog prabalsuosiu labai reikiamu momentu ,a geeraij ...:-)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 27 20:25)
25/ ..... nu nelaiko tie nervai... nelaiko.... :))))))))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 27 23:03)
Pliuspenki !
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 28 07:37)
28/ kam gi taip garsiai...? Žmonės gi jau miega...
ačiū
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 29 13:22)
trečia super
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 02 28 22:53)
sita nereali serija!!!
|
|
| |