| |
 |
1.
(2007 12 24 12:30)
Paslaptinga tikrai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 24 14:18)
jeee :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 24 14:47)
Tuckaus sapnas ... :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 24 14:50)
Iš tikrųjų tikrai ten kažkas tupi
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 24 17:21)
jei sapnas, tai pavydziu tada tokiu sapnu ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 24 17:23)
nepavydžiu tokių sapnų:) ech Jonai kairės juodulys man lyg storas maišas dovanų, nė nesisapnuoja:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 24 19:05)
8/ ar žinai, kaip sunku buvo tokį maišą iš rūko padaryti? :))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 24 19:08)
Ka pasakytu Jurgaitis.....:-)
Gero Kuchiu vakaro -Jonai ,Kudra ,Lietuva ! :-)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 12 24 19:11)
Gerbemas Jonai de TuČkaU ,pasinaudojau prie savo gyvūnelio Jūsų sąmojumi ...:-)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 24 19:24)
12/ Į sveikatą! :)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 24 20:29)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 24 21:00)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 24 21:26)
++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 24 22:12)
:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 12 25 11:33)
patiko!+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 25 12:13)
Tučkus rūką pučia, kad vienas dovanas galėtų pasiimti ir mums neliktų:D labai miela foto
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 25 14:49)
затуманилось все :-)
красивая
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 26 12:53)
nuostabus rukas ;] su sventem !
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 26 15:05)
mmm:)su sventem!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 26 15:29)
svelniai... lyriskai taip... patinka :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 26 21:35)
lyg iš pasakų šalies...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |