| |
 |
1.
(2007 12 17 19:50)
o koks šelmis:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 12 17 19:51)
padukus užvertėt smagiai:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 12 17 19:53)
:-)as,kitas as ir Gitara
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 12 17 19:53)
Sakyciau barzdele pasikirpai. Ar cia su Shopu nuemei?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 12 17 20:05)
5>:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 12 17 20:15)
tas paukštelis labai jaukus
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 12 17 20:20)
7/jis prijaukintas ;-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 12 17 20:33)
oi, man tai tas muzikantas kurkas jaukesnis. Pausktelis tai toks is veido ... kaip cia pasakius, kad savininko neizeidus. ... na zodziu gali ir ikirsti i maitinancia ranka...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 12 17 21:18)
tai ką- dažai raudoni baigėsi, kad nebuvo kuom batelių padailint? :)))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 12 17 21:23)
9/apskritai iš tikrųjų paėmus taip paukštelį...jis bet kam kvaksėtų+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 12 17 22:32)
Algimantai..., na komplimentai...kaip gerai nusiteikę :))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 12 17 22:46)
:)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 12 17 22:46)
13/ Achiu ,Daiva, nieko mudu tokie ...ruoshiames Kaledoms ,repetuojam Bitlu *Geltona povandenini laiva*, bet tas mano paukshtpalaikis serga uzhdaru patalpu fobija ,tad jis tos dainos nenorrrrr dainuot ,nori dainuot kazhkokia * Letiat pereliotnije ptyci*,na bet ash jam soru kruopu viena diena neduosiu ,tai jis uzhgiedos man *submarine * ir dar geltonai ....:-D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 12 17 22:53)
Algimatai, negalima naudoti prievartos...mūzai gali nepatikti :))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 12 17 23:04)
:))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 12 17 23:55)
Pamaciau paukstuka,prisiminiau sena, truputi nesvanku anekdota:
"kodel gaidziui nereikalingos rankos?
-nes vista be papu"
;)))))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 12 18 10:24)
-Nu, klausyk: -Liux! JK
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 12 18 11:09)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 12 18 12:29)
:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 12 18 16:22)
koks fainulis kaip koks elfas:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 12 18 16:27)
Kriste P. Tavo komentaro neuzhskaitau,Tavo komentaras turi but ,kaip Salomieje Neries ...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 12 18 16:35)
Sėdėjo Snarskis ant kėdutės
Gitarą glamonėjo pėdos
Sugroki mums Algimantai polkutę
O gal ir kokią roko murką
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 12 18 16:38)
25/Vuo dabaaaa uzhsiskaita,Achiu !
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 12 18 19:29)
Gyvo garso koncertas laukia:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 12 19 22:17)
itariu shyyza
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 12 19 22:19)
Antanai Mi ,Jus ...kaip mano zhmona...
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 12 19 22:20)
ups
|
|
| |