Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Darius Jurevičius    (2007 12 17 19:50)  
o koks šelmis:)
 
 
2. VV    (2007 12 17 19:51)  
padukus užvertėt smagiai:)
 
 
3. Gediminas Kudirka    (2007 12 17 19:51)  
:)
 
 
4.    (2007 12 17 19:53)  
:-)as,kitas as ir Gitara
 
 
5. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 12 17 19:53)  
Sakyciau barzdele pasikirpai. Ar cia su Shopu nuemei?
 
 
6. Gedas    (2007 12 17 20:05)  
5>:)
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2007 12 17 20:15)  
tas paukštelis labai jaukus
 
 
8. Snaržas    (2007 12 17 20:20)  
7/jis prijaukintas ;-)
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 12 17 20:33)  
oi, man tai tas muzikantas kurkas jaukesnis. Pausktelis tai toks is veido ... kaip cia pasakius, kad savininko neizeidus. ... na zodziu gali ir ikirsti i maitinancia ranka...
 
 
10. Jonas Tučkus    (2007 12 17 21:18)  
tai ką- dažai raudoni baigėsi, kad nebuvo kuom batelių padailint? :)))))))))))))
 
 
11. Algimantas Tirlikas    (2007 12 17 21:23)  
9/apskritai iš tikrųjų paėmus taip paukštelį...jis bet kam kvaksėtų+5
 
 
12. Vitas Zabita    (2007 12 17 22:24)  
+
 
 
13. Daiva Kielė    (2007 12 17 22:32)  
Algimantai..., na komplimentai...kaip gerai nusiteikę :))
 
 
14. A. Povilenskas    (2007 12 17 22:46)  
:)))
 
 
15. Snaržas    (2007 12 17 22:46)  
13/ Achiu ,Daiva, nieko mudu tokie ...ruoshiames Kaledoms ,repetuojam Bitlu *Geltona povandenini laiva*, bet tas mano paukshtpalaikis serga uzhdaru patalpu fobija ,tad jis tos dainos nenorrrrr dainuot ,nori dainuot kazhkokia * Letiat pereliotnije ptyci*,na bet ash jam soru kruopu viena diena neduosiu ,tai jis uzhgiedos man *submarine * ir dar geltonai ....:-D
 
 
16. Daiva Kielė    (2007 12 17 22:53)  
Algimatai, negalima naudoti prievartos...mūzai gali nepatikti :))
 
 
17. Vinile    (2007 12 17 23:04)  
:))
 
 
18. Altijus    (2007 12 17 23:55)  
Pamaciau paukstuka,prisiminiau sena, truputi nesvanku anekdota:
"kodel gaidziui nereikalingos rankos?
-nes vista be papu"
;)))))))
 
 
19. Petras T.    (2007 12 18 10:05)  
+
 
 
20. Juozas Kavaliauskas    (2007 12 18 10:24)  
-Nu, klausyk: -Liux! JK
 
 
21. rimas sinkevicius    (2007 12 18 11:09)  
:)
 
 
22. Daiva Tučkus    (2007 12 18 12:29)  
:)
 
 
23. Kriste P.    (2007 12 18 16:22)  
koks fainulis kaip koks elfas:)
 
 
24. Snaržas    (2007 12 18 16:27)  
Kriste P. Tavo komentaro neuzhskaitau,Tavo komentaras turi but ,kaip Salomieje Neries ...
 
 
25. Kriste P.    (2007 12 18 16:35)  
Sėdėjo Snarskis ant kėdutės
Gitarą glamonėjo pėdos
Sugroki mums Algimantai polkutę
O gal ir kokią roko murką
 
 
26. Snaržas    (2007 12 18 16:38)  
25/Vuo dabaaaa uzhsiskaita,Achiu !
 
 
27. Zenonas Urbonavičius    (2007 12 18 19:29)  
Gyvo garso koncertas laukia:)
 
 
28. Antanas M    (2007 12 19 22:17)  
itariu shyyza
 
 
29. Snaržas    (2007 12 19 22:19)  
Antanai Mi ,Jus ...kaip mano zhmona...
 
 
30. Antanas M    (2007 12 19 22:20)  
ups
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 82
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2375
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20029
000310
1001 3
(balsai vėluoja viena para)