Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Walldis    (2012 05 07 21:37)  
Geriau ziūrisi juodame fone ...
 
 
2. vikaras    (2012 05 07 21:41)  
1.../ypač su 3D akiniais...:) pac stebėjau kol išsigandau...čia tagi Žilvinas manau..o ašai biški jojo moterį tvirkinau....:)
 
 
3. Oo.    (2012 05 07 21:48)  
Mažokas, ar juos be tėvų leidimo galima paveiksluoti?
 
 
4. Julius Venslovas    (2012 05 07 22:14)  
5
 
 
5. Kęstutis Šimatonis    (2012 05 07 23:53)  
brr ;)
 
 
6. Robis    (2012 05 08 08:09)  
drąsus gi tu, Walldi,....., nebūčiau fokuso suvedęs.... :) +
 
 
7. IM    (2012 05 08 14:22)  
geras :)
 
 
8. Erikas R    (2012 05 08 14:40)  
Jeginis darbas!+5
 
 
9. jjj    (2012 05 08 20:21)  
5
 
 
10. Hermis Preikštas    (2012 05 10 10:53)  
o, koks aštrus fokusas į nosį
 
 
11. Vitalijus Medelis    (2012 05 10 21:41)  
super
 
 
12. grazvidas gapsys    (2012 05 11 16:30)  
Superine !!!
 
 
13. Algimantas Tirlikas    (2012 05 17 08:44)  
Nustebo ;)
 
 
14. Giedrius_In    (2012 05 19 21:57)  
oho !!! adrenalinas.
 
 
15. Artūras Birgiola    (2012 05 23 15:31)  
5
 
 
16. A.S.    (2012 07 27 19:14)  
5
 
 
17.    (2012 08 11 01:21)  
Net siurpas nupurte, grazi gyvate, bet as taip ju bijau...
 
 
18. Vytautas G    (2012 09 07 13:09)  
gražus darbas, patiko +
 
 
19. p.gintautas    (2012 10 25 20:49)  
++
 
 
20. R.K.D.    (2012 11 04 13:42)  
o ta laukia kirstuko :)
 
 
21. S.B    (2012 11 14 21:57)  
5
 
 

Gamta
Taškai: 89
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   1454
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20020
010718
0002 4
(balsai vėluoja viena para)