Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Vaida D.    (2007 11 06 20:57)  
SarkazmaS ;D
 
 
2. UTOPIA    (2007 11 06 20:58)  
haha ;D
 
 
3. Arūnas Eismantas    (2007 11 06 21:09)  
sunku bus pasislėpti žolėje :) Anteną iš tolo pastebės :)
 
 
4. Dominykas Povilenskas    (2007 11 06 21:18)  
:)
 
 
5. Snaržas    (2007 11 06 21:50)  
Pakomentuochiau shi *labai juokinga shliauzhianti peizazha* ,bet...nedristu....
o noriu...bet vis tiek nedristu...
 
 
6. Antanas M    (2007 11 06 21:56)  
naus PIATRO nams
 
 
7. rimas sinkevicius    (2007 11 06 22:09)  
...ir aš nedrįstu....komentuot...:))...bet gal čia sraigė iš ČRNBL...kokia tai mutantė...tada, prie ko čia ta muzikos grupė...:)
 
 
8. Arnoldas Jurgaitis    (2007 11 06 22:18)  
na bet ir susisuko... matyt naujoji "TurboViagra" :))
 
 
9. Mindaugas K.    (2007 11 06 23:03)  
:)))
 
 
10. Snaržas    (2007 11 06 23:07)  
Va ,va- idomu,va Arnoldas puse Lietuvos pievu ir zholynu keliais nuropojo befotografuodamas,ir kaip suprantu tokios sraiges nerado....
matyt ne ta s pievas fotografavo....:-P
 
 
11. Vita Sophia    (2007 11 06 23:11)  
5/ ...vat taip ir būna, kai nori, o negali... :D. Labai smagu, kad galiu jau ir balą kokį vieną kitą duot, o ne tik nusišypsot...
 
 
12. Snaržas    (2007 11 06 23:15)  
Tai smagu, kad jau galite ,Vita Sophia,zhinot yra toks geras nezhinomo poeto eilerashtis:
O Vieshpatie
su Vieshpachiukais,
paremk
mane savais pechiukais,
kai tapsiu ash vVieshpachiuku-
atsidekosiu
tuo pachiu....
 
 
13. Vita Sophia    (2007 11 06 23:20)  
...nugi tikrai geras eilėraštukas... Valio, nežinomam poetai, o Algimantui - mano pagarba ;).
 
 
14. Arnoldas Jurgaitis    (2007 11 06 23:31)  
10/ budamas studentu Gamtos fak-e prie Vingio parko karta "diplomata" sraigiu surinkes ir grupiniu budu su kolegomis sukirtes tada tokios nesutikau. Merginos medikes ten simpatingos buvo. Seni laikai zinoma :)
 
 
15. Jonas Tučkus    (2007 11 06 23:41)  
vo čia tai blin PALYDOVINĖ ANTENIKĖ, net būdamas studentas tokios antenos neturėjau. manau, kad po tokios reklamos visos PalydovėS bus Jūsų...
(nu ką blin, geray pakomentawau?) :)))))))))
ką, galvojot Tučkaus šį vakarą nebus. FIG
 
 
16. Anzelmute    (2007 11 07 00:05)  
Sraige su televizijos bokstu:)
 
 
17. Vitas Zabita    (2007 11 07 00:30)  
pasalinis poveikis cia
 
 
18. Snaržas    (2007 11 07 00:44)  
15/ nu geray pakomentwai...:-)))
(kad Tave kur ,net nebezhinau ,ka kontrkomentuoti ,pripazhystu ,kaip geriausia supratima ,kas che noreta ishdainuoti )
16/ Jauna ,jaunesne uzh Tuchku kuris Jonas ,tad ir nesupratote ;-))))
14 / o ash Arnoldai ,kai buvo mano sunki jaunyste ,ir buvau studentas ,tai gyvenau Medicinos mokyklos bendrabutyje,ot buvo bajeris 300mergichku -(busimi felcheriu} ir vienas vargshas dailininkas -apipavidalintojas (busimas ),
:-))))))))
(idomiai che prisiminiau)
 
 
19. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 11 07 01:05)  
Algimantai, laukiu pratesimo, idomu butu paziureti kam ta antena yra skirta po tokio vaisto :)
 
 
20. Snaržas    (2007 11 07 01:08)  
Vat ,Ramunai,pratesimas bau ar bebus ,nes matau vaistas nelabai kokybishkas ,nes mazhosioms antenikems ,kaip ir nepadejo ,matyt buvo mazha doze...:-P
 
 
21. Inga Jankauskaitė    (2007 11 07 01:11)  
Labai juokingas pavadinimas
 
 
22. Snaržas    (2007 11 07 01:12)  
Uzhmirsau parashyt (atsiprashau) ka parashytu Daiva Kiele,inga Jankauskaite...(kai pagalvoji ...)
 
 
23. lashiuke    (2007 11 07 01:26)  
mjo, suveikė, bet kaip suprantama ne ten kur norėta.
tik va, kodėl tos akys visos keturios vienodo ilgio? na niekaip nepamenu, kad būt šitaip... išsigimus kaip turi būt, ir jokie vaistai nepadės musiet :D
 
 
24. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 11 07 01:39)  
23/ lasiuke, ten ne akys - ten karuna kuri susijaudinus (jaunysteje) parausdavo ir sustandedavo :-D
 
 
25. Snaržas    (2007 11 07 01:42)  
24/Ramunai,Jus verchiate mane irgi nurausti ,verchiate nebedeti tokiu pieshiniu...na galejote gi nutyleti ,net Tuckus to neparashe ...
 
 
26. Petras T.    (2007 11 07 08:46)  
VIAGRAžus VISAGALis visų galas...
Ir Piatro taip pat , deja ...
 
 
27. Daiva Kielė    (2007 11 07 13:03)  
ne nau jau vyrai, nebutumet...vyrais..., viens kitam reklama darote :))))
 
 
28. Kriste P.    (2007 11 07 13:31)  
cha cha cha cha....geriau jau ledinuku uzkrimskit o ne tos viagros:)
 
 
29. Marijus *Bružila    (2007 11 07 18:31)  
varnos truksta su barzdota galva
 
 
30. Zenonas Urbonavičius    (2007 11 07 19:22)  
Smails:)))
 
 
31. Snaržas    (2007 11 07 21:21)  
Visiems -mirkt -mirkt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Achiu uzh diskusijas !
 
 
32. lashiuke    (2007 11 08 00:58)  
24/ na jau visai... einu kur į kamputį pabuvosiu, niekam nematant... :)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   4004
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
400611
01064
1002 6
(balsai vėluoja viena para)