Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 10 19 09:26)  
:)
 
 
2. Arnoldas Jurgaitis    (2007 10 19 09:31)  
1/ :) (:
 
 
3.    (2007 10 19 09:39)  
vaivaivai koks melsvas grazumelis ... +++
 
 
4. Jonas Tučkus    (2007 10 19 09:57)  
+
 
 
5. Emilija    (2007 10 19 10:06)  
+++
 
 
6. Rolandas Replevičius    (2007 10 19 11:03)  
Kažkaip hipnotizuojančiai veikia....:)) +
 
 
7. Zenonas Urbonavičius    (2007 10 19 11:10)  
Spalva tokia labai patinka +
 
 
8. Miau    (2007 10 19 12:45)  
svelnumas..., tik ta balta deme kanda...
 
 
9. Dominykas Povilenskas    (2007 10 19 13:31)  
+
 
 
10. Daiva Kielė    (2007 10 19 15:36)  
gaivi...+
 
 
11. Snaržas    (2007 10 19 16:47)  
Ramunas Blavasciunas net amo neteko ,jokio komentaro...:-D
 
 
12. Kriste P.    (2007 10 20 16:39)  
melynai melynai....et neuzmirstuoles, neimanoma ju pamirsti, vien paziurejus cia:)
 
 
13. RS    (2007 10 20 17:04)  
Trys demes priesfokusinej erdvej nepatinka. Visa kita super.
 
 

Gamta
Taškai: 76
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   1497
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00026
112116
0000 4
(balsai vėluoja viena para)