| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 19 09:31)
1/ :) (:
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 19 09:39)
vaivaivai koks melsvas grazumelis ... +++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 19 10:06)
+++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 19 11:03)
Kažkaip hipnotizuojančiai veikia....:)) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 19 11:10)
Spalva tokia labai patinka +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 19 12:45)
svelnumas..., tik ta balta deme kanda...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 19 15:36)
gaivi...+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 19 16:47)
Ramunas Blavasciunas net amo neteko ,jokio komentaro...:-D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 20 16:39)
melynai melynai....et neuzmirstuoles, neimanoma ju pamirsti, vien paziurejus cia:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 20 17:04)
Trys demes priesfokusinej erdvej nepatinka. Visa kita super.
|
|
| |