Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

http://www.facebook.com/photo.php?pid=369206&fbid=156428934378569&id=100000343915945

 
1. kva    (2010 09 30 17:41)  
kokia piešinio idėja?
 
 
2. AUDrius a    (2010 09 30 17:47)  
gut...o kam idėja?
 
 
3. kva    (2010 09 30 17:53)  
1. užpakaliui nusivalyt, bent jau. čia kūdros daugumos filosofiją atspindintis klausimas, audriau, ir jei būtų mano valia, visus taip klausiančius su šluota išvaikyčiau.

vis dėlto, manau, kad mindaugas nepasišiukšlins ir pasakys. nes netikiu, kad šitą paklodę piešė tiesiog šiaip sau.
 
 
4. vikaras    (2010 09 30 18:40)  
Audriau...paprašyk mandagiai i labai labai atsargiai ,kad Aistė popieros atneštu....a Mindaugas tuo kart ir patapyspys....:) a mes visi ansyk po pliusą tokįanokį..:)++
 
 
5. AUDrius a    (2010 09 30 19:17)  
interpretuot mes ir mokam ir galim...gal kartais ir reikia...aš skirtingai nuo suprantančių, esu ŽIŪRĖTOJAS...kartais tas kas labai teisinga- visiškai nesižiūri.... ;)
 
 
6. vikaras    (2010 09 30 19:39)  
5/- protingai kalbi...aš igi stengiuos visada maximumo siekti...bet kažkaip liežuvis vis kovoja dėl nepriklausomybės nuo smegenų...:)
 
 
7. grazvidas gapsys    (2010 09 30 19:53)  
5!!!
 
 
8. barsas    (2010 09 30 20:55)  
kad nereikia cia tos idejos,vienas ilgas skalbinys ir tiek...:) +5
 
 
9. radegunda    (2010 09 30 21:35)  
o gal kelias, kad virvę perlipti?
 
 
10. Vladas dobrovolskis.lt fotik®    (2010 09 30 22:11)  
+++
 
 
11. Snaržas    (2010 09 30 22:33)  
http://www.youtube.com/watch?v=cFG5MMHxyV8
 
 
12. Snaržas    (2010 09 30 22:34)  
ai,aishku ,parashiau pliuspenkis...
 
 
13. klimas    (2010 10 01 00:15)  
Patinka kaip ir Tavo visi :)
 
 
14. Mindaugas SNARSKIS    (2010 10 01 02:27)  
Tik nepriziurek savo kiemo ir Auste J pradeda erezijas skleisti.
Piesinys - apie netiketa liga. Bo lietuviu liaudes tautosakoje dziaustiti skalbinius reiskia artimo zmogaus sunkia liga. Argi Auste kai buvote jauna neskaitete lietuviu literaturos? maniau tai elementaru. ;)
 
 
15. Mindaugas SNARSKIS    (2010 10 01 02:27)  
Aciu labai visiems uz komentarus ir vertinimus :))))
 
 
16. VaRom    (2010 10 01 03:36)  
Pats gal sapnotyra studijuojat Lodone, kazkodel as jaunas tokios letereraturos neskaiciau, ydomu, ydomu
 
 
17. Mindaugas SNARSKIS    (2010 10 01 04:08)  
16/ Tai tik simbolika :)
 
 
18. Mindaugas SNARSKIS    (2010 10 01 04:17)  
16/ O gal skaitete monderneje literatura, kaip antano skemos balta drobule? ;)
 
 
19. kva    (2010 10 01 10:23)  
14. nu va, ėmei ir sugalvojai ;) dabar ir kitiems galėsi sakyti. užskaitau ;)
 
 
20. Olga Vaikas    (2010 10 01 12:34)  
5
 
 
21. Rolandas Butkevičius    (2010 10 01 14:10)  
liuks
 
 
22. sidabro    (2010 10 06 00:15)  
5
 
 
23. Anderzakas    (2010 10 07 01:43)  
tualetini popieriu dziovini?
 
 
24. Arturas    (2010 10 09 21:07)  
+++
 
 
25. Monika Krišinaitė    (2010 11 04 20:57)  
+ super !
 
 
26. Dainius K°    (2010 11 07 19:01)  
++:)
 
 
27. Algimantas Tirlikas    (2010 11 26 22:20)  
Puiki mintis ;)
 
 
28. Raimonda Sutkuvienė    (2010 11 28 17:23)  
Bet sekmadieniais dirbti yra nuodemė....
Nebus ir netikėtos ligos......Gražu...:)5
 
 
29.    (2010 12 05 15:49)  
Simboliskas darbas. Simbolizuojantis Mindaugelio vystyklu, is kuriu jis taip ir neisaugo, perioda.
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 93
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   3275
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
60106
201518
2001 8
(balsai vėluoja viena para)