Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Nesu fotogeniškas, bet tradicijų stengiuosi nelaužyti ...

 
1. Edita    (2010 09 29 12:43)  
Na, tuomet - su Gimtadieniu :)))
 
 
2. Vytautas G    (2010 09 29 12:50)  
veidas liūdnokas, matyt nekas :) su gimtadieniu +
 
 
3. RS    (2010 09 29 12:50)  
/1 Ačiū
 
 
4. RS    (2010 09 29 12:52)  
2\ Paskui palaima , Ačiū
 
 
5. abphoto    (2010 09 29 13:01)  
fotogeniškas, nefotogeniškas, bet ten atsisėdę visi lygūs patampa :) su!!!
 
 
6. Kristina Petrošių    (2010 09 29 13:02)  
su gimtadieniu.. popieriuką patrauuuuuuuuuuuuuuuuuukk ;))
 
 
7. RS    (2010 09 29 13:04)  
5\ Teisingi žodžiai yra vietų kur visi lygus ....
 
 
8. RS    (2010 09 29 13:05)  
6\ Ačiū, popieriukas šiek tiek paslapties priduoda.
 
 
9. arkanoidas    (2010 09 29 13:05)  
Su
 
 
10. Andrius Z    (2010 09 29 13:14)  
laikrascio truksta..
su :-)
 
 
11. elinax    (2010 09 29 13:18)  
:DDDDDD su proga:)))
 
 
12. Kristina Petrošių    (2010 09 29 13:35)  
RS, aha, o vyras tualete privalo būti paslaptingas :)))
 
 
13. tomas tomaitis    (2010 09 29 13:40)  
popieruko turetu uztekti:))) Sveikinu!
 
 
14. Balko    (2010 09 29 13:49)  
Sveikinu ! Ant kaktos prakaito dar turėtų būt, jaučiu nesunkūs metai bus :D
 
 
15. Raimondas Kuliavas    (2010 09 29 13:55)  
Sveikinu, sulaukus naujo ryto ...:)
 
 
16. Karolis M.G.    (2010 09 29 14:01)  
Sveikinimai : )
 
 
17. Rokas Marma    (2010 09 29 14:01)  
:)) Sveikinu!
 
 
18. Algis aš    (2010 09 29 14:06)  
Sveikinimai
 
 
19. RS    (2010 09 29 14:13)  
10\ Andrius Z, Dabar gal, kaip tik nauja mada vietoj laikraščio, laptopas su internetu :) Ačiū
 
 
20. RS    (2010 09 29 14:14)  
14\ O kad taip ir būtų , Ačiū
 
 
21. R.P.R.    (2010 09 29 15:08)  
o kokie zavus debeseliai, graziu metu :)
 
 
22. AUDrius a    (2010 09 29 15:15)  
su ir visko, ko dar trūko.
 
 
23. Inga Inge    (2010 09 29 15:28)  
gerai, kad yra popieriuko :)))) sveikinimai!
 
 
24. Mindaugas Bernatonis    (2010 09 29 15:52)  
:) gerai, kad tradicijos laikaisi!
 
 
25. Lina Jakubauskaitė    (2010 09 29 18:12)  
dar tokio proginio nesu maciusi ;D juokinga. linksma. protinga. geras!
su gimtadieniu!!!
 
 
26. Pelkiu Senis    (2010 09 29 19:22)  
noreciau pamatyt ir ta, kur uztates fotika nespejai atsisukti:). Israiska tokia lyg sprestum ar naudoti paskutini siais metai popieriaus gabaleli ar geriau kita karta:). Su gimtadieniu
 
 
27. Ramūnas Danisevičius    (2010 09 29 19:46)  
:)) su :)
 
 
28. Gediminas Bieliauskas    (2010 09 29 20:39)  
nu sveikinu, bet nu nafik, trys
 
 
29. °°    (2010 09 29 20:40)  
sveikinu
 
 
30. Aloyzas Stakelė    (2010 09 29 20:52)  
Teisinga dienos pradžia. Sveikinu!
 
 
31. A.S.    (2010 09 29 22:51)  
Su Tortadieniu
 
 
32. Zenonas Simaitis    (2010 09 29 23:23)  
sveikinimai, rimta fotke :)
 
 
33. Antanas M    (2010 09 30 09:49)  
su :DDD
 
 
34. Ramūnas Blavaščiūnas    (2010 09 30 11:23)  
Su gimtadieniu ir kad rytais nepritruktum popieriaus :)
 
 
35. lashiuke    (2010 09 30 12:16)  
Su gimtadieniu! ;)
 
 
36. Meilės Fotografas    (2010 09 30 12:29)  
sveikinu!
 
 
37. skarbonke    (2010 09 30 14:12)  
su !
 
 
38. RS    (2010 09 30 16:33)  
Didelis Ačiū Visiems ....
 
 
39. Algimantas Tirlikas    (2010 10 02 19:07)  
Dar + linkėjimai
 
 
40. Ramūnas Snarskis    (2010 10 09 17:31)  
sveikinimaiiiiii:)
 
 

„Autoportretas" fotokonkursas-paroda
Taškai: 83
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   50
Žiūrėta kartų:   3892
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02064
712817
2001 0
(balsai vėluoja viena para)