Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. VV    (2007 10 17 17:29)  
Gražuolė – atsisveikinimui:) Iškeliaujame atostogų į mano svajonių kraštus, grįžti pasižadu su dovanomis:) Gal.. net pavyks pagaliau sumedžioti peizažą?
 
 
2. Miau    (2007 10 17 17:30)  
sėkmės, ieškant kadrų...
 
 
3. R.    (2007 10 17 17:38)  
zavingas portretas. net zodziu truksta.
Kai ziuriu i jusu nuotraukas, norisi lekti fotografuoti... paskui paziuriu i rezultatus, vel uzgestu, tada paziuriu i nauja jusu darba, vel uzsidegu noru fotografuoti :)

Geru atostogu. Lauksim griztant
 
 
4. Inferno    (2007 10 17 17:45)  
Viktorija, kam tie peizažai, jei mielesni - sukultūrinti gamtovaizdžiai... ;) Palik fotoaparatą namuose.
 
 
5. Arvydas Venclovas    (2007 10 17 18:07)  
...kažkam pasisekė... ;)))
 
 
6. Arturas    (2007 10 17 18:27)  
Viktorija- jūs kaip visuomet neprilygstama.+
 
 
7. Petras T.    (2007 10 17 18:29)  
+5 - atsisveikinimui , savanaudiškai tikintis dovanų žadėtųjų
 
 
8. Daiva Kielė    (2007 10 17 18:38)  
gražus , meilus žvilgsnis :)+5
...linksmų tikrų atostogų :)
 
 
9. MP    (2007 10 17 18:39)  
kaip tikras leituvis, atsisveikimui taip noreciau 3 ikalt, bet uz tokia fota negaliu...
 
 
10. UTOPIA    (2007 10 17 18:55)  
sveilniai... akis ir lupos glosto aki :)
 
 
11. Snaržas    (2007 10 17 19:25)  
o kodel pavadinimas In lovoje...dar priesh ishvykdama pasiaishkinkit.....
Beje, ar i Bolivija vykstate ?
 
 
12. geriuArbata    (2007 10 17 19:53)  

:)
 
 
13. DD    (2007 10 17 19:56)  
tvarkingai
 
 
14. Jonas Tučkus    (2007 10 17 20:16)  
11/ įtariu į Islandiją.... :))))))))
 
 
15. Snaržas    (2007 10 17 20:18)  
Neeee,Jos svajoniu shalisys yra dvi Plateliu ezherynas ir Bolivija...
 
 
16. Snaržas    (2007 10 17 20:20)  
geriuArbata,ar ne per jaunas tokios provokacinius zhenklus ♥ siuntinet ?(klausimas retorinis),bet ........
 
 
17. Linas Andrulevicius    (2007 10 17 20:53)  
kaip visad kerinti. akys nuostabios. geros keliones!
 
 
18. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 10 17 20:56)  
saldi :)
 
 
19. Laura Grey    (2007 10 17 21:02)  
Labai grazus portretas :) Tik nereikia tiek "pudros" kai modelis toks dekingas ir mokama tai parodyt...:)
 
 
20. Lapinas    (2007 10 17 21:11)  
Gero poilsio:) +
 
 
21. Inga Maskelytė    (2007 10 17 21:13)  
Gero kelio!
 
 
22. Inga Maskelytė    (2007 10 17 21:14)  
Ir dar: isitikinusi, kad ten, kur keliauji tikrai pavyks sumedzioti peizaza :) bent jau ju tikrai ten yra ;)
 
 
23. geriuArbata    (2007 10 17 21:24)  
Algimantai, любви все возрасты покорны :)
 
 
24. Jonas Tučkus    (2007 10 17 21:53)  
15/ Algimantayyy, reik įdėmiai skaityti komentarus... http://fotokudra.lt/img.php?img=28286&nav=aut :)))))))) "......Viskas, nebeiškenčiu, pasipasakot turiu - spalio pabaigoje ir aš ten būsiu!!! Spalva Nr. 14 - geriausia iš Islandiškos serijos. .."
 
 
25. VV    (2007 10 17 22:13)  
:))
Lagaminus pakuojam, o mano šeimynėlė jau kreivai žiūri: skaitmeninis ir širdžiai juostinukas, trys objektyvai, juostelės ir kortelės, štatyvas ir troselis šiaurės pašvaistėms gaudyti (jei nusišypsos laimė:), reflektorius dar... imt neimt?:)
 
 
26. Mantas K.    (2007 10 17 23:25)  
ishraishkingos akys +5
 
 
27. Nendre    (2007 10 17 23:41)  
25. :))) Imt, Viktorija, jeigu tik bus kam nešt - tai imk.... :)
 
 
28. Snaržas    (2007 10 17 23:54)  
Tai ar galit paaishkinti pavadinima ,ka reishkia,klausiau 11 komentare...
 
 
29. VV    (2007 10 18 00:09)  
28/ …love is in the air
Nesijaučia?:) Bandote ją nuleist ant žemės?
O dar kiti į ją, kaip į kokią Voodoo lėlytę, vis trejetukus smaigsto:)) Badosi man, kažin ar kada jiems tapsiu atspari?:)
 
 
30. Nendre    (2007 10 18 00:30)  
Viktorija, trūksta arba gėlės centre arba katino kaip nors išsiviepusio, iškarto 5-etų prirašytų. Oi pikta aš šiandien ant katinų... atsiprašau baisiai kad ne vietoj išsilieju :)
 
 
31. geriuArbata    (2007 10 18 08:52)  
isimylejusios moters zvilgsnis.. kas cia dar neaisku kam? :)
 
 
32.    (2007 10 18 09:19)  
gero kelio, Viktorija, parveskit pasvaiste :)
irodykit visiems, kad neveltui tiek fotopagazo vezetes :))
 
 
33. Marijus *Bružila    (2007 10 18 10:04)  
man ne.perdaug sveeeet.tokia ishraishka ėėėėėėėėėėėėėėė.p.s. manau niekas nesupras ka norejau pasakyti.
 
 
34. Ignas Butėnas    (2007 10 18 10:11)  
svelni, maloni nuotrauka. +4.5 ir geru atostogu ;)
 
 
35. Anzelmute    (2007 10 18 10:20)  
Kokia grazuole:)
 
 
36. MP    (2007 10 18 10:40)  
33/ suprantam suprantam
 
 
37. ž    (2007 10 18 11:37)  
jau tikrai, kad ne IN LOVE. net šypsena sunkiai stenama.
 
 
38. VV    (2007 10 18 12:55)  
Doubt thou the stars are fire,
Doubt that the sun doth move,
Doubt truth to be a liar,
But never doubt I love.

W. Shakespeare

:))
 
 
39. MP    (2007 10 18 13:18)  
man sekspyras visada per daug "popsovas" buvo :)
 
 
40. Kriste P.    (2007 10 18 14:58)  
:)
 
 
41. Aphex    (2007 10 18 16:30)  
kaip visad ispudingai!
 
 
42. Erika B.    (2007 10 18 16:30)  
Viktorija, ko tu tų trejetų baidaisi, arba jie visiški nesupratylos arba nemėgsta asmeniškai arba tas saldumas jiems ne prie širdies absoliučiai....na visada tokių yra.
 
 
43. Dangus    (2007 10 18 16:44)  
na kagi dar vienas kokybiskas Viktorijos portretukas. man tai asmeniskai gal truputi apacioj kapseliai maiso. daugiau viskas kvepia kadro paruostumu.
 
 
44. Olga Vaikas    (2007 10 18 17:07)  
uz silta zvilgsni +5
 
 
45. Roland    (2007 10 18 18:36)  
tik 5 ,ir nekitaip... ;)
 
 
46. Liutauras Bartašius    (2007 10 18 19:12)  
Veidas kabina, bet... toks įspūdis, kad kūnas nuo galvos kabo
 
 

Portretas
Taškai: 77
Vidurkis: 4.40
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   2378
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
70034
204815
1100 7
(balsai vėluoja viena para)