| |
 |
1.
(2007 10 17 17:29)
Gražuolė – atsisveikinimui:) Iškeliaujame atostogų į mano svajonių kraštus, grįžti pasižadu su dovanomis:) Gal.. net pavyks pagaliau sumedžioti peizažą?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 17 17:30)
sėkmės, ieškant kadrų...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 17 17:38)
zavingas portretas. net zodziu truksta.
Kai ziuriu i jusu nuotraukas, norisi lekti fotografuoti... paskui paziuriu i rezultatus, vel uzgestu, tada paziuriu i nauja jusu darba, vel uzsidegu noru fotografuoti :)
Geru atostogu. Lauksim griztant
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 17 17:45)
Viktorija, kam tie peizažai, jei mielesni - sukultūrinti gamtovaizdžiai... ;) Palik fotoaparatą namuose.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 17 18:07)
...kažkam pasisekė... ;)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 17 18:27)
Viktorija- jūs kaip visuomet neprilygstama.+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 17 18:29)
+5 - atsisveikinimui , savanaudiškai tikintis dovanų žadėtųjų
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 17 18:38)
gražus , meilus žvilgsnis :)+5
...linksmų tikrų atostogų :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 17 18:39)
kaip tikras leituvis, atsisveikimui taip noreciau 3 ikalt, bet uz tokia fota negaliu...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 17 18:55)
sveilniai... akis ir lupos glosto aki :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 17 19:25)
o kodel pavadinimas In lovoje...dar priesh ishvykdama pasiaishkinkit.....
Beje, ar i Bolivija vykstate ?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 17 19:53)
♥
:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 17 19:56)
tvarkingai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 17 20:16)
11/ įtariu į Islandiją.... :))))))))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 17 20:18)
Neeee,Jos svajoniu shalisys yra dvi Plateliu ezherynas ir Bolivija...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 17 20:20)
geriuArbata,ar ne per jaunas tokios provokacinius zhenklus ♥ siuntinet ?(klausimas retorinis),bet ........
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 17 20:53)
kaip visad kerinti. akys nuostabios. geros keliones!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 17 20:56)
saldi :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 17 21:02)
Labai grazus portretas :) Tik nereikia tiek "pudros" kai modelis toks dekingas ir mokama tai parodyt...:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 17 21:11)
Gero poilsio:) +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 17 21:13)
Gero kelio!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 17 21:14)
Ir dar: isitikinusi, kad ten, kur keliauji tikrai pavyks sumedzioti peizaza :) bent jau ju tikrai ten yra ;)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 17 21:24)
Algimantai, любви все возрасты покорны :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 17 21:53)
15/ Algimantayyy, reik įdėmiai skaityti komentarus... http://fotokudra.lt/img.php?img=28286&nav=aut :)))))))) "......Viskas, nebeiškenčiu, pasipasakot turiu - spalio pabaigoje ir aš ten būsiu!!! Spalva Nr. 14 - geriausia iš Islandiškos serijos. .."
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 10 17 22:13)
:))
Lagaminus pakuojam, o mano šeimynėlė jau kreivai žiūri: skaitmeninis ir širdžiai juostinukas, trys objektyvai, juostelės ir kortelės, štatyvas ir troselis šiaurės pašvaistėms gaudyti (jei nusišypsos laimė:), reflektorius dar... imt neimt?:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 10 17 23:25)
ishraishkingos akys +5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 10 17 23:41)
25. :))) Imt, Viktorija, jeigu tik bus kam nešt - tai imk.... :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 10 17 23:54)
Tai ar galit paaishkinti pavadinima ,ka reishkia,klausiau 11 komentare...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 10 18 00:09)
28/ …love is in the air
Nesijaučia?:) Bandote ją nuleist ant žemės?
O dar kiti į ją, kaip į kokią Voodoo lėlytę, vis trejetukus smaigsto:)) Badosi man, kažin ar kada jiems tapsiu atspari?:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 10 18 00:30)
Viktorija, trūksta arba gėlės centre arba katino kaip nors išsiviepusio, iškarto 5-etų prirašytų. Oi pikta aš šiandien ant katinų... atsiprašau baisiai kad ne vietoj išsilieju :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2007 10 18 08:52)
isimylejusios moters zvilgsnis.. kas cia dar neaisku kam? :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2007 10 18 09:19)
gero kelio, Viktorija, parveskit pasvaiste :)
irodykit visiems, kad neveltui tiek fotopagazo vezetes :))
|
|
| |
| |
 |
33.
(2007 10 18 10:04)
man ne.perdaug sveeeet.tokia ishraishka ėėėėėėėėėėėėėėė.p.s. manau niekas nesupras ka norejau pasakyti.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2007 10 18 10:11)
svelni, maloni nuotrauka. +4.5 ir geru atostogu ;)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2007 10 18 10:20)
Kokia grazuole:)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2007 10 18 10:40)
33/ suprantam suprantam
|
|
| |
| |
 |
37.
(2007 10 18 11:37)
jau tikrai, kad ne IN LOVE. net šypsena sunkiai stenama.
|
|
| |
| |
 |
38.
(2007 10 18 12:55)
Doubt thou the stars are fire,
Doubt that the sun doth move,
Doubt truth to be a liar,
But never doubt I love.
W. Shakespeare
:))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2007 10 18 13:18)
man sekspyras visada per daug "popsovas" buvo :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2007 10 18 14:58)
:)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2007 10 18 16:30)
kaip visad ispudingai!
|
|
| |
| |
 |
42.
(2007 10 18 16:30)
Viktorija, ko tu tų trejetų baidaisi, arba jie visiški nesupratylos arba nemėgsta asmeniškai arba tas saldumas jiems ne prie širdies absoliučiai....na visada tokių yra.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2007 10 18 16:44)
na kagi dar vienas kokybiskas Viktorijos portretukas. man tai asmeniskai gal truputi apacioj kapseliai maiso. daugiau viskas kvepia kadro paruostumu.
|
|
| |
| |
 |
44.
(2007 10 18 17:07)
uz silta zvilgsni +5
|
|
| |
| |
 |
45.
(2007 10 18 18:36)
tik 5 ,ir nekitaip... ;)
|
|
| |
| |
 |
46.
(2007 10 18 19:12)
Veidas kabina, bet... toks įspūdis, kad kūnas nuo galvos kabo
|
|
| |