| |
 |
1.
(2009 12 28 09:29)
vonios kronikos :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 12 28 09:55)
:))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 12 28 10:01)
neuzteko makroflekso matau:]
nuotaikingai... :]
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 12 28 11:23)
:))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 12 28 12:10)
kažkas vėl fotografuot pradėjo, labai džiugu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 12 28 13:34)
:))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 12 28 13:36)
Jetus - as galvojau (paziurejus i mazesne foto) , kad apacioj pas Jus ten tokios plyteles :D :D :D super :))))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 12 28 15:04)
Gera vonia :)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 12 28 16:06)
Idealus vonios dizainas. :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 12 28 16:48)
:))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 12 28 17:46)
4,5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 12 28 22:09)
manau, kad plytelių apačioj nebeklijuokit:)
ir sveikinimai:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 12 28 23:11)
kaip žavu! ir spalviškai man labai gražiai žiūrisi tie laikraščiai ;]
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 12 29 08:56)
Su gimtadieniu!!!!!!! buckis grazuolytei!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 12 29 09:04)
12/14/ aciu:*
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 12 29 09:46)
Čia tu jaunystėje? :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 12 29 09:51)
16/ panašios?:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 12 29 09:54)
17/ Ką ten, sakyčiau tas pats žmogas... :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 12 29 13:57)
18/ ačiū:)labai malonus komplimentas;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 05 09:45)
:) smagu :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 08 22:12)
linksmas kadras, skaniai tos horizontalios linijos
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 01 09 16:37)
Ui, kaip smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 01 11 09:25)
linksmai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 01 12 15:27)
geras vonios dizainas
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 01 22 13:11)
nuotaikinga :)
|
|
| |