| |
 |
1.
(2009 11 21 13:56)
labai patiko ir siluetai ir debesys
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 21 14:26)
fainai,,,pitaks
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 21 14:29)
graziai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 21 15:07)
pernelyg pritraukta. man
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 11 21 15:19)
traukia ir ziurisi
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 21 15:37)
labai gerai!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 21 17:50)
Patinka:-)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 21 17:55)
va cia tai gerai 5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 21 17:56)
o blyn, gerai! Tada Blynda kazkodel prisiminiau :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 21 18:32)
gerai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 21 19:22)
super +5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 21 19:24)
4/ žiuriu profesorius be palkų, komentatorius gan...susireikšminai, ar būdas toks?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 21 20:34)
na tokiame šlaite kažką auginti tai prakeiksmas. Geras darbelis
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 21 22:22)
veža.. :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 21 22:41)
Man labai patinka
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 21 22:44)
Puikus grafinis vaizdas...+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 21 23:45)
vaizdelis nekasdienishkas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 22 13:13)
Tik kieno tas darbas , po kai kurių naujų faktų ?
|
|
| |