Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Renata Dijak (ajavaska)    (2009 11 21 13:56)  
labai patiko ir siluetai ir debesys
 
 
2. Gytis Turčinskas    (2009 11 21 14:26)  
fainai,,,pitaks
 
 
3. Aurimas Darvidas    (2009 11 21 14:29)  
graziai :)
 
 
4. skridoorolėktuvėlis    (2009 11 21 15:07)  
pernelyg pritraukta. man
 
 
5. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 11 21 15:19)  
traukia ir ziurisi
 
 
6. Herkus    (2009 11 21 15:37)  
labai gerai!
 
 
7. Lina    (2009 11 21 17:50)  
Patinka:-)+
 
 
8. Vitalis Vošterys    (2009 11 21 17:55)  
va cia tai gerai 5
 
 
9. kaiptenbebūtų    (2009 11 21 17:56)  
o blyn, gerai! Tada Blynda kazkodel prisiminiau :)
 
 
10. IM    (2009 11 21 18:32)  
gerai
 
 
11. AUDrius a    (2009 11 21 19:22)  
super +5
 
 
12. AUDrius a    (2009 11 21 19:24)  
4/ žiuriu profesorius be palkų, komentatorius gan...susireikšminai, ar būdas toks?
 
 
13. abphoto    (2009 11 21 20:34)  
na tokiame šlaite kažką auginti tai prakeiksmas. Geras darbelis
 
 
14. Hermis Preikštas    (2009 11 21 22:22)  
veža.. :)
 
 
15. Deimantė Budriūnaitė    (2009 11 21 22:41)  
Man labai patinka
 
 
16. Juozas Merčaitis    (2009 11 21 22:44)  
Puikus grafinis vaizdas...+
 
 
17. Ramune M.S.    (2009 11 21 23:45)  
vaizdelis nekasdienishkas
 
 
18. arkanoidas    (2009 11 22 13:13)  
Tik kieno tas darbas , po kai kurių naujų faktų ?
 
 

Kelionės
Taškai: 75
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1252
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00012
211518
0002 2
(balsai vėluoja viena para)