| |
 |
1.
(2007 09 03 23:31)
Alisa stebuklų šalyje...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 09 03 23:54)
Nuostabiai, širdis virptelejo :) papasakokite kaip fotosesija vyko, is kur tokia grazi suknele?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 09 03 23:55)
Viskas psakishkaipaslaptingaigraudzhiaiteisingaigerai :-)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 09 04 00:06)
2/ Ji - dukra...
Suknele - kitos dukros:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 09 04 01:07)
grazi nuotrauka, man mergaite siek tiek per zemai arba kitaip tarian apacios trukst asiek tiek. Kampas neiprastas ir idomus....
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 09 04 02:08)
O man kaip tik patinka, kad mergaite zemai ir virsaus daugiau palikta, kazkaip svieziai ziurisi, netradiciskai. Gera foto.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 09 04 06:35)
...labai teigiamai...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 09 04 07:36)
o kad dar ta žibalinkė šviestų...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 09 04 07:57)
Geras vaizdas. Tikiuosi buvo ir daugiau nuotrauku.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 09 04 08:31)
gėris...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 09 04 08:33)
įdomi kompozicija...spalvos super
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 09 04 09:18)
šiuo atveju rakurso netikėtumas yra vienas iš esminių darbo privalumų. Tai, kad trūksta apačios, sudaro "pakylėtumo" įspūdį. Puiki nuotrauka.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 09 04 09:19)
shiuo atveju spalvos man negrazhios.shiaip gerai nu je
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 09 04 09:24)
mielas modeliukas. gera ideja ir jos realizavimas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 09 04 10:23)
+++++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 09 04 10:27)
Mėgstu tokias nuotraukas. 4,9 dėl to kad suknytės kraštelis, patį nuotraukos kraštelį liečia. o šiaip labai labai faina.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 09 04 10:32)
15/gal ne ta koja ishlipot,nezhinau(del technikos nesiginchiju,nes neishmanau) del spalvu (irgi mazhai ishmanau)esu grafikas,del pachio vaizdo -dar karta sakau -nieko geriau che neishspausi -=Visx OOOOOOOOOOKAYYYYYYYYY!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 09 04 10:40)
gerai padaryta, gal kiek iš žemiau reikėjo, na bet čia jau tik taip, pamastymai:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 09 04 11:12)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 09 04 11:39)
14/ Sudaro įspūdį, bet trūksta :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 09 04 12:04)
labai miela nuotrauka ir spalvos ir mintis :)+5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 09 04 12:08)
Super
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 09 04 13:01)
man irgi apacios kazkiek pritruko bet aplinka ir ta zibaline lemta tokia atmosfera paslapies ir jaukumo sukure;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 09 04 20:22)
Grazus darbukas.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 09 04 21:34)
zalios graziai skamba, nuotaika irgi ypatinga
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 09 04 21:47)
be kalbų 5-ki ;}
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 09 04 22:32)
nepaprasta...! tiesiog stebukline nuotaika... :) nuostabu!!!
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 09 05 23:06)
vajee... sios dar nemaciau :) aristokratiska ...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |