Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Miau    (2007 09 03 23:31)  
Alisa stebuklų šalyje...
 
 
2. Juozapas    (2007 09 03 23:54)  
Nuostabiai, širdis virptelejo :) papasakokite kaip fotosesija vyko, is kur tokia grazi suknele?
 
 
3. Jonas Tučkus    (2007 09 03 23:55)  
+
 
 
4. Snaržas    (2007 09 03 23:55)  
Viskas psakishkaipaslaptingaigraudzhiaiteisingaigerai :-)
 
 
5. Žaneta    (2007 09 04 00:06)  
2/ Ji - dukra...
Suknele - kitos dukros:)
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 09 04 01:07)  
grazi nuotrauka, man mergaite siek tiek per zemai arba kitaip tarian apacios trukst asiek tiek. Kampas neiprastas ir idomus....
 
 
7. Grazina Hartmann    (2007 09 04 02:08)  
O man kaip tik patinka, kad mergaite zemai ir virsaus daugiau palikta, kazkaip svieziai ziurisi, netradiciskai. Gera foto.
 
 
8. Arvydas Venclovas    (2007 09 04 06:35)  
...labai teigiamai...
 
 
9. Petras T.    (2007 09 04 07:08)  
+
 
 
10. Nerijus Steponavičius    (2007 09 04 07:36)  
o kad dar ta žibalinkė šviestų...
 
 
11. Juozas Merčaitis    (2007 09 04 07:57)  
Geras vaizdas. Tikiuosi buvo ir daugiau nuotrauku.
 
 
12. Robis    (2007 09 04 08:31)  
gėris...
 
 
13. Antanas Adamsas    (2007 09 04 08:33)  
įdomi kompozicija...spalvos super
 
 
14. Arnoldas Jurgaitis    (2007 09 04 09:18)  
šiuo atveju rakurso netikėtumas yra vienas iš esminių darbo privalumų. Tai, kad trūksta apačios, sudaro "pakylėtumo" įspūdį. Puiki nuotrauka.
 
 
15. Marijus *Bružila    (2007 09 04 09:19)  
shiuo atveju spalvos man negrazhios.shiaip gerai nu je
 
 
16. R.    (2007 09 04 09:24)  
mielas modeliukas. gera ideja ir jos realizavimas
 
 
17. Arūnas Eismantas    (2007 09 04 10:23)  
+++++
 
 
18. Nendre    (2007 09 04 10:27)  
Mėgstu tokias nuotraukas. 4,9 dėl to kad suknytės kraštelis, patį nuotraukos kraštelį liečia. o šiaip labai labai faina.
 
 
19. Snaržas    (2007 09 04 10:32)  
15/gal ne ta koja ishlipot,nezhinau(del technikos nesiginchiju,nes neishmanau) del spalvu (irgi mazhai ishmanau)esu grafikas,del pachio vaizdo -dar karta sakau -nieko geriau che neishspausi -=Visx OOOOOOOOOOKAYYYYYYYYY!!!!!!!
 
 
20. abphoto    (2007 09 04 10:40)  
gerai padaryta, gal kiek iš žemiau reikėjo, na bet čia jau tik taip, pamastymai:)
 
 
21. Dangus    (2007 09 04 11:12)  
:)
 
 
22. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 09 04 11:39)  
14/ Sudaro įspūdį, bet trūksta :)
 
 
23. Daiva Kielė    (2007 09 04 12:04)  
labai miela nuotrauka ir spalvos ir mintis :)+5
 
 
24. Mindaugas Buivydas    (2007 09 04 12:08)  
Super
 
 
25. Kriste P.    (2007 09 04 13:01)  
man irgi apacios kazkiek pritruko bet aplinka ir ta zibaline lemta tokia atmosfera paslapies ir jaukumo sukure;)
 
 
26. Arturas    (2007 09 04 20:22)  
Grazus darbukas.
 
 
27. Vitas Zabita    (2007 09 04 21:34)  
zalios graziai skamba, nuotaika irgi ypatinga
 
 
28. Viktorija Ambrasaitė    (2007 09 04 21:47)  
be kalbų 5-ki ;}
 
 
29. Vinile    (2007 09 04 22:32)  
nepaprasta...! tiesiog stebukline nuotaika... :) nuostabu!!!
 
 
30. ER    (2007 09 05 23:06)  
vajee... sios dar nemaciau :) aristokratiska ...
 
 
31. Inga Jankauskaitė    (2007 09 06 08:51)  
5
 
 

Portretas
Taškai: 94
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   54
Žiūrėta kartų:   2554
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20187
135108
0011 7
(balsai vėluoja viena para)