| |
 |
1.
(2009 10 08 13:22)
Patinka. O sparneliai angeliukui dar tik kalasi :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 08 14:06)
aha
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 08 14:39)
fain
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 08 14:50)
tikra ganibale,skaitau...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 08 16:56)
Shvytinti rankelė ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 08 17:48)
JO jau mačiau šį kadrą, labai neblogai įvertintas kūdriečių jis. Nors anam dar ir su aureole buva
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 08 18:23)
Ne angelas čia - merga su plunksnom iš paduškos , ir viskas :D , labiau jau prie velnių gal :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 08 19:58)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 08 20:02)
na tikrai angelas; nors ir liūdnas
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 09 11:52)
geras..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 09 17:12)
super! man tavo darbai labai patinka+5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 09 17:18)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 10 01:58)
graziai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 12 08:29)
jee
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 12 08:42)
8/ moteris gali būti kuo tik nori: ir velniu, ir angelėliu:)))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 13 10:31)
taip, moteris gali buti beveik bet kuo :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 13 11:42)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 14 14:58)
liux!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 15 19:59)
8:)))) 5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 16 22:08)
Paslaptingai ir paprastai +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 20 14:11)
dekui:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 24 01:31)
kaip paukste :) +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 25 13:55)
Maži dar sparneliai ;D
|
|
| |