| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 26 23:43)
+++++
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 27 08:19)
lb simpatishkas, penki
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 27 10:06)
Taip, simpatiškas darbelis
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 27 13:43)
puikumelis!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 27 15:25)
vazele
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 27 16:51)
gražus darbas
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 27 17:16)
žiauriai geras šitas man..
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 27 18:00)
tinka
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 27 20:09)
atrodo toks paprastas, bet tuo paciu ir idomus, lyg is pasaku susuktas piesinys :)
+5 labai grazu!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 27 20:23)
liux :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 27 20:25)
Grazus piesinuks. Be to taip prabangiai ir uzsienietiskai uzvadintas. Sakot tai prideda svorio? :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 27 21:29)
13/ Stengiausi kuo paprastesni sugalvoti.
O ar prideda svorio tai jus man turetumete pasakyti. :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 27 21:30)
!4/
Kalbeymia ir rashikymia teisiklingai...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 27 21:32)
15/ !?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 27 21:33)
15/*kalbekymia (pac padariau klaida)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 27 21:37)
14/ Tai nebuvo priekaistas- tik pasiindomavimas:).
Piesinuks tikrai grazulis.
p.s.Pavadinimo tiesiog nesuprantu :))))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 27 21:40)
18/ Mūsų namai, ant mūsų kalvos vidurio. ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 27 21:42)
Taip ir galvojau:))))
;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 27 22:06)
kas čia per technika? labai įdomiai atrodo 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 27 22:56)
liuks
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 28 00:14)
:)) apipieshtas manipulas -savotishkai.
cia panashiai kaup tavo tetukas per kalke fotkes apipieshineja -dinastija...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 28 00:55)
23/ neklaidinkite bendruomenes su savo spejimais. izvalgumu nuo seno nepasizymejote. :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 28 09:51)
23/ jau Rafaelis Santi su Leonardu savotishkus epidieskopus naudojo (protigasis tu ),nemanau ,kad su shakiu pagalba tu savo miana darai irgi,naudoji wacoma, o ner wacomo - ner Andiarzako..... :-)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 28 12:51)
24 mindaugeli labukus pats pieshei ane? ir cia ne digiartas ane ? :)))
Algimantai, zinokit ir iki vakumo atsiradimo kazkaip gerai pieshiau, niekas nepasikeite, cia jums vakumas kaip kosmosas nes tik per kalke fotoportretus pieshti gebate, korikaturistas kus musu.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 28 12:54)
beja Algimantai pagarkite savo atzala, anas cia kaiptik digiarta megina gimdyti. kaip jus megstat sakyti "nedvasingas" :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 28 12:55)
ai tngiu klaidas taisyti, patys susiprastit
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 09 28 13:02)
26/ antra eilute...
tamsta visishkas- ishbaigtas shaunuolis !
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 28 13:09)
29> ishbaigtas karikaturistas vel gumara sustume. su jusu samojais patogu butu grindini trombuoti, bo buki.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 28 14:20)
puku :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 29 19:50)
Neišardoma dviejų namelių draugystė...:))) labai patiko:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 29 22:01)
Nu tikrai kad.......taaaaip :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 29 22:13)
dekui :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 09 29 22:58)
gerai
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 10 02 13:21)
:) mielai uzsukciau i svecius :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 10 02 21:52)
37/ mielai prasom ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 10 03 13:41)
grazi spalvu derbe. toks svelnus rudeniskas koloritas.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 10 10 12:50)
grazus virsamas...
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 10 11 15:20)
Patoko :) +
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 10 15 21:14)
labai+5
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 11 14 17:04)
nu tikrai simpatiskas tokis
|
|
| |