| |
 |
1.
(2009 09 03 20:50)
uh geras
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 03 20:59)
mgm
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 03 21:12)
jo gamtele
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 03 21:39)
cia naujas darbas? taip ir nepabuvojau dar cia...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 03 21:42)
nematyta
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 03 21:42)
5/ senas cia, Ruta - 2007, non-SLR. "uzlipau" an GC archyvo, diskus knisdamas ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 03 21:44)
gražu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 03 21:47)
7/ aisku, galvojau,gal dabar spejai nuskrist;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 03 21:48)
tai jau tikrai grand. ispudingas gamtos kurinys +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 03 21:51)
:))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 03 21:57)
ai neSvirskiskas kadras....ne
+4
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 03 22:02)
ot vialnias parashiau ,o nepabalsavau,ai tada ir nepabalsuosiu,a ne ?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 03 22:03)
parodžiau Vangai, ji sako : šitas Fotomeninikas prieš du metus buvo tik paprastai nuoširdus, dabar yra sudėtingas ir įžvalgus, o ateityje gali būti dar blogiau...:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 03 22:04)
12-14/ :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 03 22:13)
Čia iš Bright Angel Point fotografuota, kaip spėju?:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 03 22:13)
Spalvos gražios
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 03 22:13)
puiki foto +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 03 22:14)
Dešinėj dugne matosi žaliuojanti Phantom Ranch, va todėl taip spėju.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 03 22:21)
16/ reikia pracekinti, bet rodos ne ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 03 22:48)
Škia, prašom čekintis į sveikatą: http://fotokudra.lt/img.php?img=235826&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 03 22:58)
Ale gerai ir be SLR buvo ?
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 03 22:59)
Kosmo
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 03 23:22)
reiks kada ten sugrizt +
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 04 00:44)
NDAAAAAAAAAAAAAA
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 04 07:13)
tvarkinga fota
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 09 04 09:24)
aha, šita nebloga ..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 09 04 14:26)
21/ ;)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 09 04 15:25)
Ir apskritai, užskaitau (nors taip negalima sakyti) ironiją mano adresu:))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 09 04 17:46)
30/ nelabai cia ironija, tiek kad mes abu fanai tu graziu vietu :) tiek kad as ten buvau ikikudriniame etape, tai foto tokios... na tokios "sustojau pamyzt ir fotikas suveike" ;)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 09 04 17:51)
:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 09 04 21:05)
Pervalka?
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 04 22:17)
33/ uhu
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 09 04 22:21)
gražu+
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 09 05 18:13)
oho.. pavydziu. dar neteko matyti jo gyvai..
ech, kada gi jus viska spejate, "varlius-keliauninkas" :D
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 09 06 22:28)
grazu gi ten+
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 09 10 00:31)
Na zinai ,-tokios nublukusios spalvos kanjone nera,-o butu buve graziau spalvas nesumazinti,bent jau palikti tokias pat.
|
|
| |