Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Nerijus Slesariūnas    (2009 07 29 23:05)  
negyvas... truksta vejo, veiksmo judesio ar stabdymo kelio .... neisbaiktas bachuras bike....
 
 
2. Bebras    (2009 07 29 23:12)  
jau beveik angelas - donoras :)
 
 
3. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 07 29 23:20)  
neziuri kur vaziuoja, bet jau geriau taip nei kad vaziuotu ten kur ziuri .... :)
 
 
4. Zydrunas Budzinauskas    (2009 07 29 23:25)  
:) +5
 
 
5. skruzdėlytė    (2009 07 30 00:44)  
lekia bicas i pasimatyma pas mergike :D
 
 
6. Sau    (2009 07 30 00:44)  
aptinku "JAWA" elementų...:))
 
 
7. Gintaras Vitulskis    (2009 07 30 13:27)  
kaimo "erelis":D+
 
 
8. Antanas M    (2009 07 30 13:59)  
Šitie tai dar nieko, va kur ant britvų užsikorė, tai šakės - tikri nevaldomi reaktyviniai sviediniai :D
 
 
9. Vitas    (2009 07 30 16:01)  
cia musiskis,savas bachurs
 
 
10. lashiuke    (2009 07 30 17:01)  
Jo jo... kaimi su plerpaliukais varinėja. :)
 
 
11. vital    (2009 07 30 18:09)  
liuks:)+
 
 
12. ElvisB    (2009 07 30 19:12)  
Ne JAWA????!!!!!!
 
 
13. ElvisB    (2009 07 30 19:13)  
Ne IZHAS????!!!! :-)
 
 
14. Julius pils    (2009 07 30 20:42)  
/12 /13 matau 2 cilindrus, V formos, pas java ir iza du salia vienas kito, vertikaliai
 
 
15. Julius pils    (2009 07 30 20:49)  
man primena labiau gal koki kawasaki vulcan, ar kokitais perdaryta cioperi, tik idomu kokiam kaime su tokiais laksto :DD
 
 
16. Snaržas    (2009 07 30 21:00)  
15/Nu jo,tie ishmetamiieji vamzdzhiai ir zhibintas " bishki" vulkana uzhnesha, bet vairas,tai nuo senovishko sportinio dvirachio,variklis tai kokstai panonijos ,o bikeris tai tur but ish Babrunmgienu :-)
Palauksim ,ka awtorius pasakys...kai bus pavieshintas...
 
 
17. Julius pils    (2009 07 31 08:00)  
16/ :DDDD
 
 
18. rimas sinkevicius    (2009 08 01 09:57)  
..linksmas berniokas...medis jam nabaisus ...nors gal kokia paduchka ir nepamaichytu < dingo LT>...:))
 
 
19. Tomas Krišinas    (2009 08 03 11:03)  
Ir aš taip kaime lekioju ;D+
 
 
20. Irmantas K.    (2009 08 04 09:11)  
:))
 
 
21. jjj    (2009 08 04 20:50)  
10ir dar karta10 uz visus darbus
 
 
22. Rolandas Butkevičius    (2009 08 05 00:14)  
krūtas baikeriuks..
 
 
23. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 08 06 20:33)  
:)
 
 
24. Irena P.    (2009 08 09 23:31)  
linksmai :)
 
 
25. Kriste P.    (2009 08 10 22:02)  
artima dūšiai
 
 
26. Walldis    (2009 08 31 18:28)  
Smertnikas .... oj bijau as tokiu kelyje ...
 
 
27. Raimonda Sutkuvienė    (2009 09 02 08:25)  
Vėjavaikis, ant tokių ratų visi jie lekia kaip patrakę,
o dar ir be šalmo, mentai tikrai sustabdys....:)5
 
 

Tema
Taškai: 88
Vidurkis: 4.64
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1745
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
11006
220419
0011 2
(balsai vėluoja viena para)