| |
 |
1.
(2009 07 01 14:45)
galėjo būti be tos varnos :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 07 01 14:49)
oho, super
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 07 01 15:00)
1/ a vorona dlia nastraenija ;)
1-2/ thanks! ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 07 01 15:40)
:))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 07 01 16:42)
:)) ok
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 07 01 19:47)
koks gražus pasveikinimas:)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 07 01 22:07)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 07 01 23:31)
pykstu ant tavęs, kad ištrynei man skirtąją:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 07 02 01:02)
medis-liuks
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 07 02 01:19)
:)) nice
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 07 02 01:44)
Nuotaikingai :) Smagios vasaros ir Jums, Peter!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 07 02 10:46)
super :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 07 02 11:47)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 07 02 17:40)
idomeii +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 07 02 23:51)
kaip fainiai:)+5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 07 03 00:16)
tau igi ;) to paties
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 05 18:21)
linskmas vaizdelis :)) +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 07 06 21:13)
Katinėlis taip ir nepralinksmėjo...tikėsimės....:)))penket...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 07 07 23:27)
Gera karikatura,-tarsi naujas poziuris "gyvunu" pasaulyje,5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 07 13 21:44)
:))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 07 13 22:14)
:)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 07 13 22:52)
Faina
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 22 13:35)
puiku:)+5
|
|
| |