| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 27 21:27)
gražu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 27 23:05)
kokios ryškiaspalvės damos :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 27 23:32)
super +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 28 00:00)
V kudru i+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 28 00:29)
kaip vasariskai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 28 00:52)
labai 5 :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 28 01:12)
patiko ;]
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 28 01:24)
Ziedelis centre isties dominuoja...
pavadinimas taikliai parinktas
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 28 09:46)
gražu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 28 10:45)
raudonoji gelele :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 28 12:20)
ir fonas liuks :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 28 13:27)
kaip kokybiskai ir graziai :)5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 28 13:28)
что за объектив? рисунок такой..пластиковый
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 28 15:56)
puiku
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 28 18:28)
15/ Юля, в данном случае это Canon 70-200/4 IS на 30D: F4, 1/1000 (был ветер), ISO 200, focal 200 mm. Никакого постпроцессинга.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 28 19:14)
gerai nufotkintos gelytes:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 28 21:07)
SUPER
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 28 21:25)
tyliai praveriu duris, tyliai tyliai. Ant pirštų galiukų prieinu, tyliai tyliai. Padedu tris. Tyliai tyliai išeinu.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 28 22:04)
Nuostabi man :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 28 23:53)
As ir galvoju siandien prie Kedainiu tokie didziuliai aguonu sodai XD Super!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 29 12:23)
22/ puikus humoro jausmas :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 06 30 10:05)
puikus įnašas į aguonų temą :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |