| |
 |
1.
(2009 06 12 09:44)
graziai +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 12 09:50)
:) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 12 10:02)
faina
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 12 10:34)
gerai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 12 10:55)
wow
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 12 11:50)
šitas kauno pinigas man patinka :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 12 11:52)
gražiai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 12 15:42)
gerai atrodo, tik gaila ratas nukirptas :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 12 16:53)
man tai cia gerai..na vieinitelis dalykas, ko cia nenoreciau matyti, tai yra tas masinos numeris, bet kadangi tai tokia reportazine foto tai puikiai suprantu, kad nesudeliosi visko taip, kaip norisi..se tau pitaka ;)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 12 17:06)
labai gerai.čia tas pinigas atrodo gerai kaip niekad ;]+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 12 18:57)
Geras rakursas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 12 19:17)
nu ka ... penki ! :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 12 19:43)
:))+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 12 20:24)
Labai super fotke. 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 12 20:57)
gerai nufotografuota ir pakoreguota
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 12 23:32)
++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 13 08:02)
faina!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 13 09:30)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 13 12:24)
dekui visiems.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 13 19:21)
Puiki ligatura,metalo ir stiklo dirbiniai +9,65
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 17 08:56)
liuks :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 06 17 10:00)
geras rakursas +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 06 25 09:58)
sexy time!
|
|
| |