| |
 |
1.
(2009 05 20 17:08)
sunkus debesiuks +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 20 17:11)
Dangus nerealiai, patink...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 20 17:15)
Griūva dangus, tuoj kaip iš kibiro prapliups.. :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 20 17:22)
neviliojanti, čia jau bėgti reikia
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 20 17:24)
Momentas geras, bet spalvos pakraipytos.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 20 17:40)
...spalvas tik pasodrinau...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 20 18:20)
4/ slėptis ir kuo skubiau :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 20 20:17)
Dangus pyksta :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 20 20:28)
norisi manyti, kad tikrai kažkas įvyko :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 20 20:41)
brrrr..... :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 20 21:52)
nas nedagonet :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 20 22:15)
oho, kaip grėsminga:)+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 20 22:57)
geras
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 21 00:09)
Įspūdingai :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 21 08:39)
Kiek esu važevęs iš Vilniaus pro Ukmergę į Panevėžį - dažniausiai ties Ukmerge (tiksliau - virš Šventosios slėnio) būna labai spektakliški ir įspūdingi meteorologiniai reiškiniai, visokie debesys, taip pat atmosferos optiniai reiškiniai. Tokie pastebėjimai per 10 metų nebūna atsitiktiniai. Tą įrodo ir ši foto. Aiškint galima reljefo ypatumais - nuo Šventosios prasideda lygumos, kai į priešingą pusę - kalvos su galingu upės slėniu per vidurį.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 21 09:34)
15/ ...jo ,cia apie tas vietas...!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 21 12:55)
geras frontas pagautas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 21 22:19)
dangus nukrito:)+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 23 22:42)
Galingai atrodo. 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 24 19:37)
tornado medziotojas :) 4 cia man.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 25 15:43)
oho..
5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 26 08:11)
gerai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 26 21:11)
Graziai sueina i perspektyva
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 27 18:06)
Situaciaja kaip ir atrodo pavojinga, tornadas formuojasi :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 27 22:21)
fain :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 06 03 18:03)
Gerai sugautas momentas ...dangus ispudingas ...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 07 10 21:09)
oho, kaip gražu
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 08 24 00:51)
joooooooo - pasirodo stai kur as gyvenu... :D
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 10 23 11:20)
viliojanti gresme... super
|
|
| |