| |
 |
1.
(2009 05 16 19:32)
+ :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 16 19:43)
Savotiškas pateikimas,+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 16 20:05)
Labai gražu.:) Uoga Jums.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 16 22:29)
faina
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 16 23:24)
Nors faktura ir nelabai cia gerai itaisyta su tom pusiau nespalvotom vietom bet vistiek fotke ziuris taip bendrai +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 16 23:28)
ja, ja fotke žiūris :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 16 23:28)
Na gi traukia akį vaizdelis :-)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 16 23:40)
į Vilnių, nes čia aukščiausiai stovinti geležinkelio stotis :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 17 12:40)
Visai neblogai, tik ta vieta kaireje kur nespalvota nelabai.
O siaip tai bendras vaizdas grazus. ;) +++
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 17 13:03)
!+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 17 13:47)
Gražiai žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 17 15:27)
patinka man tavo darbai. +
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 17 17:05)
patiko +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 17 18:30)
Puikus darbelis! vienareiksmiskai 5, beturiu prie ko prikibti :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 17 18:30)
*neturiu :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 17 18:39)
Gerai žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 17 20:45)
gerai nuo laiko atsiribota
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 17 22:59)
man gal kiek perintensyvus tas subraižymas, a vat bėgių ir pabėgių vientisumas ir toks tikslumas či pagal many labei tinka, nugi žiūris manau, nu.
jamk pliuspenkis nuo many šį kart (-:
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 20 22:39)
Bėgiais tolti link mistikos...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 28 00:01)
grazi foto +
|
|
| |