| |
 |
1.
(2009 04 15 19:50)
uoj kaip gražu. :) lelija
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 15 20:00)
ir man patiko :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 15 20:12)
puikiai :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 15 20:23)
labai gražu+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 15 20:39)
gražu :)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 15 20:43)
mmm+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 15 20:47)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 15 20:49)
spalvos labai malonios :) gražiai padarei.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 15 20:53)
Labai gražiai susiburbuliavo šviesa. medaus bus...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 15 20:56)
Liuks!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 15 21:33)
faina:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 15 21:45)
didziaake
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 15 22:02)
nu bet geraiiii.... nepatikeciau, kad cia ta pati foto...... super +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 15 22:11)
1 - 15/ačiū Jums
15/ prikibau aš kažko prie jos :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 15 22:14)
savotiskai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 15 23:59)
sits variantas daaaug geresnis :) naturalus
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 16 00:35)
gražu+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 16 01:35)
kaip stikliniai buna rutuliai su "sniegu" :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 16 07:24)
:))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 16 07:44)
Fantastika!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 16 08:09)
Super :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 16 08:36)
Labai patiko+
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 16 08:52)
Labai :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 16 09:03)
+++
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 16 12:40)
koks objektyvas?
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 16 15:14)
grazus darbas... labai suintirgavo kaip cia anksciau jis atrode :) gaila praziopsojau kazkur :) labai patiko!!! Labai subtiliai viskas cia ir spalvos ir kompozicija... zavinga! +++
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 16 16:50)
28/ kitas ;)
29/ anksčiau buvo tokia beveik neliesta bitės fota, prie šitos kiek "padirbėta" ;) Todėl ir manipuliacijose.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 16 17:59)
graziai sumanipuliuota, net nepasakyciau :))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 16 18:55)
31/ dėkui :)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 17 19:41)
tikrai kad neblogai:)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 17 20:23)
įdomus darbas+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 04 18 19:28)
puikiu puikiausiai
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 04 18 23:57)
Gražiai čia gavosi:))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 04 20 17:55)
ačiū jums :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 04 23 21:04)
wow... :))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 04 24 14:37)
..ir pavadinimas meniškas
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 04 29 23:57)
labai netgi labai labai...
|
|
| |