Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Cindecka    (2009 04 15 19:50)  
uoj kaip gražu. :) lelija
 
 
2. GintarasM    (2009 04 15 20:00)  
ir man patiko :)
 
 
3. Tina    (2009 04 15 20:12)  
puikiai :)
 
 
4. AM    (2009 04 15 20:16)  
+
 
 
5. IM    (2009 04 15 20:23)  
labai gražu+
 
 
6. Jūratė G    (2009 04 15 20:39)  
gražu :)+
 
 
7.    (2009 04 15 20:43)  
mmm+
 
 
8. Sau Ku Yang    (2009 04 15 20:47)  
idomiai
 
 
9. Eglė ヅ    (2009 04 15 20:49)  
spalvos labai malonios :) gražiai padarei.
 
 
10. Daina B.    (2009 04 15 20:53)  
Labai gražiai susiburbuliavo šviesa. medaus bus...
 
 
11. Arija    (2009 04 15 20:56)  
Liuks!
 
 
12. radegunda    (2009 04 15 21:33)  
faina:)
 
 
13. Ramune M.S.    (2009 04 15 21:45)  
didziaake
 
 
14. sillwio    (2009 04 15 21:56)  
+
 
 
15. Pipiru Pieva    (2009 04 15 22:02)  
nu bet geraiiii.... nepatikeciau, kad cia ta pati foto...... super +
 
 
16. Patieška    (2009 04 15 22:11)  
1 - 15/ačiū Jums
15/ prikibau aš kažko prie jos :)
 
 
17. Bebras    (2009 04 15 22:14)  
savotiskai
 
 
18. abphoto    (2009 04 15 22:46)  
+
 
 
19. grethen    (2009 04 15 23:59)  
sits variantas daaaug geresnis :) naturalus
 
 
20. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 04 16 00:35)  
gražu+
 
 
21. Adomas Svirskas    (2009 04 16 01:35)  
kaip stikliniai buna rutuliai su "sniegu" :)
 
 
22. Patieška    (2009 04 16 07:24)  
:))
 
 
23. Andreja    (2009 04 16 07:44)  
Fantastika!
 
 
24. Evaldas Činga    (2009 04 16 08:09)  
Super :)
 
 
25. Julius Venslovas    (2009 04 16 08:36)  
Labai patiko+
 
 
26. wilderness    (2009 04 16 08:52)  
Labai :)
 
 
27. Walldis    (2009 04 16 09:03)  
+++
 
 
28. ...    (2009 04 16 12:40)  
koks objektyvas?
 
 
29. Lina Gimbutaite    (2009 04 16 15:14)  
grazus darbas... labai suintirgavo kaip cia anksciau jis atrode :) gaila praziopsojau kazkur :) labai patiko!!! Labai subtiliai viskas cia ir spalvos ir kompozicija... zavinga! +++
 
 
30. Patieška    (2009 04 16 16:50)  
28/ kitas ;)
29/ anksčiau buvo tokia beveik neliesta bitės fota, prie šitos kiek "padirbėta" ;) Todėl ir manipuliacijose.
 
 
31. Inga Inge    (2009 04 16 17:59)  
graziai sumanipuliuota, net nepasakyciau :))
 
 
32. Patieška    (2009 04 16 18:55)  
31/ dėkui :)
 
 
33. Bitė Maja    (2009 04 17 19:41)  
tikrai kad neblogai:)
 
 
34. Tomas Krišinas    (2009 04 17 20:23)  
įdomus darbas+
 
 
35. K. M.    (2009 04 18 19:28)  
puikiu puikiausiai
 
 
36. Monika Krišinaitė    (2009 04 18 23:57)  
Gražiai čia gavosi:))
 
 
37. Patieška    (2009 04 20 17:55)  
ačiū jums :)
 
 
38. j    (2009 04 23 21:04)  
wow... :))
 
 
39. Hermis Preikštas    (2009 04 24 14:37)  
..ir pavadinimas meniškas
 
 
40. Aliošalex    (2009 04 29 23:57)  
labai netgi labai labai...
 
 

Manipuliacijos
Taškai: 76
Vidurkis: 4.37
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   2301
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
32112
4001614
1002 0
(balsai vėluoja viena para)