| |
 |
1.
(2009 03 23 22:23)
sunkiai cia
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 23 22:27)
labai gerai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 23 22:29)
Sauniai:) Arkliukai belendantys is galvos gerai atrodo:))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 23 22:31)
dekui ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 23 22:35)
Tikrai nestokoji fantazijos Mindaugai, kuo toliau tuo giliau pakapstai ;)
Gerai gi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 23 22:39)
fonas negražus,o šiaip visai nieko rimtai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 23 22:40)
na ir mintys...pavojinga jas išleisti į laisvę
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 23 22:44)
a sitas jau geriau :}+4
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 23 22:48)
8/ kartais ateina tam metas ;)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 23 22:52)
įkvėpimas pagavo ,ką ?:) liuks.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 23 22:56)
Tikriausiai nešvankias mintis išleidžia :))))))))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 23 23:18)
Hmmmmm
:-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 23 23:51)
taiiip, baisoka būtų, jei taip aiškiai net ir slaptas mintis galėtum nuskaityti :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 24 00:08)
labai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 24 07:55)
Man patink:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 24 09:05)
Super darbelis ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 24 09:55)
dangcio konstrukcija pragalvota
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 24 10:11)
je
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 24 10:37)
Pavasaris, pauksciai grizta ... :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 24 11:05)
su giliu pakapstymu ir iškapstymu čia.
Šaunu
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 24 12:39)
šūdas kvadratu
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 24 13:11)
M.nenusimink,Roma ir ne ish kart pastate....
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 24 15:18)
kam ta anglu kalba, a? :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 24 16:23)
23/ Нооо... :/...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 24 16:56)
atsisakyk tu to stricho,ale tik gadini darbus
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 24 20:09)
kažkokias neregėtas mintis išlaisvini...tai gerai:)+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 03 25 11:41)
mat kokios mintys ...
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 03 25 12:02)
kukucio ausy kumelaitė.....+
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 03 25 14:03)
tavo savotiški tokie darbai , ar tu rengi kokias parodas?
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 25 14:14)
tikrai nerengiu, dar neturiu tokiu darbu kad tiktu parodai.
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 03 25 23:03)
Moderniausias inkilas, kokį mačiau, kas žino, gal ir kompiuterizuotas???
:))))))))))))))) Fantazijos tikrai nestinga.................:))))
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 25 23:10)
34/ kolkas paliksiu tai paslaptyje, kada nors gal ir vidu atskirai pademonstruoti teks. ;)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 03 26 13:07)
35/ Nu as vidaus palauksiu :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 03 27 14:54)
labai pavasariška :)) Patinka minties vingiai(skrydžiai?) :)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 03 28 20:17)
hm, idomiai. ir is kur tokios mintys :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 03 28 21:32)
geras darbas ... +5
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 03 28 22:22)
36/ kada nors gal bus ir vidus tikiuosi. :)
37/minties vingis "What is Possible When You Open Your Mind to... "
39/ pastovus piešimas prie idomių minčių pritraukia. :)
40/38 dekui
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 03 30 06:29)
Išlėks kartu su paukščiais :)... +5
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 04 01 07:23)
gerai:)+
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 04 04 19:15)
fantazijos netrūksta.. :)) 5+
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 05 16 13:04)
vienu žodžiu: nuostabu.
|
|
| |
| |
 |
46.
(2009 06 16 12:54)
fonas man labai baisus
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 08 22 11:03)
toks siurealistinis darbelis :) grazu.
|
|
| |
| |
 |
48.
(2009 09 06 20:22)
[erdaug fotoshopo +3
|
|
| |