Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

But if I die tonight At least I can say I did what I wanted to do That old me's dead and gone but new will be alright....

 
1. R.K.D.    (2009 03 21 17:24)  
Kažin kodėl jį taip?
 
 
2. Vytautas G    (2009 03 21 17:25)  
idomiai, patiko +
 
 
3. Snaržas    (2009 03 21 17:28)  
Translate please...
 
 
4. Bebras    (2009 03 21 17:30)  
Oo kaip stipriai
 
 
5. Henrikas Lesniakas    (2009 03 21 17:46)  
Fain
 
 
6. R.K.D.    (2009 03 21 17:46)  
3/ Ja, ja, Pritarti :)))
 
 
7. saulius saladunas    (2009 03 21 17:53)  
cia adomas svirskas saladuna pasove . ok !
 
 
8. Altijus    (2009 03 21 18:22)  
7.>:)))
 
 
9. skarbonke    (2009 03 21 18:22)  
nivelnia nesuprantu angliškai, tad išsisakysiu kėp saladunas: ok (-:
 
 
10. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 21 18:29)  
3/6/9 translate- Bet jei mirciau sianakt paskutinis dalykas kuri pasakyciau jau padariau tai ka norejau.
Kazkas panasiai turetu buti lietuviskai ;) haha

7/ labai idomus scenarijus :D
 
 
11. Rolandas Butkevičius    (2009 03 21 18:32)  
nu labai įspūdingai čia žiaurokai net ..
 
 
12. Remigijus Žilinskas    (2009 03 21 18:49)  
+
 
 
13. Kriste P.    (2009 03 21 22:41)  
žiūriu, pačio darbai tampa vis įdomesni
 
 
14. Rrrūta!    (2009 03 21 23:14)  
Pavarai,Mindaugai ...
 
 
15. Aloyzas Stakelė    (2009 03 21 23:20)  
Tiesiai sirdin is uz nugaros :)
 
 
16. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 21 23:29)  
13/ stengiuosi
14/ ;)
15/ pasitaiko gyvenime....
 
 
17. R.K.D.    (2009 03 22 00:28)  
10/ Giliai pakapstyta sakyčiau, kame reikals? ;)
 
 
18. wiga    (2009 03 22 00:59)  
geras komentras +
 
 
19. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 22 01:01)  
17/ norejos padaryt taip kad netik pasiziuret butu bet ir pagalvoti. :)
 
 
20. GintarasM    (2009 03 22 12:52)  
7/ nepatikėčiau, kad esi lengvai pašaunamas? :)
žiaurią tiesą atskleidei, Mindaugai... :)
 
 
21. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 22 13:11)  
20/ na as neivardinau taip tiesmukai, bet jau kad visi atpazino... ;))
 
 
22. anuka    (2009 03 22 14:01)  
jėga, Mindaugai.
 
 
23. lius elena    (2009 03 22 16:18)  
-5 snargliuk,nieko gera :} galejai visa zmogena nustrihuot :}
 
 
24. Raimonda Sutkuvienė    (2009 03 22 21:39)  
Homo sapiens medžioklė...:))
 
 
25. PETER    (2009 03 23 00:17)  
23-Thou art too cocky
 
 
26. AM    (2009 03 24 09:16)  
:)
 
 
27. Olga Vaikas    (2009 03 28 10:14)  
o, geras..
 
 
28. Ramūnas Snarskis    (2009 03 28 23:18)  
jooo +
 
 
29. Cindecka    (2009 04 04 19:16)  
patiko sužeistojo veido išraiška.. rimtai turėtų skaudėt :) +++++
 
 
30. Gintaras Vitulskis    (2009 04 06 08:47)  
tiesiai širdin...taip perverti gali tik Amūro strėlės:)+
 
 
31. Arturas    (2009 05 24 09:38)  
čia stipriai.
 
 
32. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 02 15:34)  
Kokia strele bebutu,
Medziotoja ar Amuro
vistiek ziauru...
darbas stiprus
 
 
33. Vilija Vitkute    (2009 06 16 12:55)  
Ziauru
 
 
34. Anderzakas    (2009 09 06 20:22)  
perdaug fotoshopo +3
 
 
35. kaiptenbebūtų    (2009 11 14 17:13)  
judesys jaucias.. ir emocija
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.40
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   1923
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00204
10001118
1100 5
(balsai vėluoja viena para)