| |
 |
1.
(2009 03 21 17:24)
Kažin kodėl jį taip?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 21 17:25)
idomiai, patiko +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 21 17:28)
Translate please...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 21 17:30)
Oo kaip stipriai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 21 17:46)
Fain
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 21 17:46)
3/ Ja, ja, Pritarti :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 21 17:53)
cia adomas svirskas saladuna pasove . ok !
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 21 18:22)
7.>:)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 21 18:22)
nivelnia nesuprantu angliškai, tad išsisakysiu kėp saladunas: ok (-:
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 21 18:29)
3/6/9 translate- Bet jei mirciau sianakt paskutinis dalykas kuri pasakyciau jau padariau tai ka norejau.
Kazkas panasiai turetu buti lietuviskai ;) haha
7/ labai idomus scenarijus :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 21 18:32)
nu labai įspūdingai čia žiaurokai net ..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 21 22:41)
žiūriu, pačio darbai tampa vis įdomesni
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 21 23:14)
Pavarai,Mindaugai ...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 21 23:20)
Tiesiai sirdin is uz nugaros :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 21 23:29)
13/ stengiuosi
14/ ;)
15/ pasitaiko gyvenime....
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 22 00:28)
10/ Giliai pakapstyta sakyčiau, kame reikals? ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 22 00:59)
geras komentras +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 22 01:01)
17/ norejos padaryt taip kad netik pasiziuret butu bet ir pagalvoti. :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 22 12:52)
7/ nepatikėčiau, kad esi lengvai pašaunamas? :)
žiaurią tiesą atskleidei, Mindaugai... :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 22 13:11)
20/ na as neivardinau taip tiesmukai, bet jau kad visi atpazino... ;))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 22 14:01)
jėga, Mindaugai.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 22 16:18)
-5 snargliuk,nieko gera :} galejai visa zmogena nustrihuot :}
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 22 21:39)
Homo sapiens medžioklė...:))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 23 00:17)
23-Thou art too cocky
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 24 09:16)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 28 10:14)
o, geras..
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 28 23:18)
jooo +
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 04 19:16)
patiko sužeistojo veido išraiška.. rimtai turėtų skaudėt :) +++++
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 06 08:47)
tiesiai širdin...taip perverti gali tik Amūro strėlės:)+
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 05 24 09:38)
čia stipriai.
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 06 02 15:34)
Kokia strele bebutu,
Medziotoja ar Amuro
vistiek ziauru...
darbas stiprus
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 06 16 12:55)
Ziauru
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 09 06 20:22)
perdaug fotoshopo +3
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 11 14 17:13)
judesys jaucias.. ir emocija
|
|
| |