| |
 |
1.
(2009 03 06 16:26)
:)...uzjauciu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 06 17:42)
jooo
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 06 17:44)
em jo.. does not seem right :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 06 18:12)
vo geras:) kažkas įdomesnio ir neįprastesnio
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 06 19:18)
Oho 4/pritariu +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 06 19:20)
Šitas rimtai vienas geresnių tavo :) kojos tik prajuokino truputį :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 06 19:27)
6/ na jau kojom kantrybes nebuwo matyt ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 06 19:38)
joo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 06 19:41)
ale čia byški šiurpokas... :) 5+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 06 20:06)
puikiai..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 06 20:06)
Nu jo invalydas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 06 21:26)
įdomus darbas :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 06 22:11)
vienas geresniu .
tik kodėl tokios pesimistinės idėjos? :O
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 06 22:18)
siauriai tu cia su juo...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 06 22:48)
net is veido isejes
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 07 11:54)
Nesiseka jam...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 07 14:49)
kaliause kokia tai : }
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 07 15:22)
Liux
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 07 15:31)
ačiū visiems kurie vertino ir komentavo :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 07 23:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 07 23:19)
Nukryžiuotas tvarsčiuose....
(gal reik pagalbos?)
Kaip visada- įdomus darbas...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 09 20:47)
Idomi interpretacija ...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 11 00:47)
Įdomiai +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 11 10:22)
Kai esi apvyniotas vien tik tvarsčiais, kitokios nuotaikos ir negali būti:)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 21 14:39)
uj
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 21 21:35)
kaip jesus
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 05 17:13)
o,kaukė kaip ir per klipa. ;D
|
|
| |