| |
 |
1.
(2009 03 05 16:03)
gal kiek per dauf fotografij (mano nuomone) bet yra gerų tikrai(:+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 05 16:08)
gera diena :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 05 16:09)
tai gerai kad ne po tiltu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 05 16:12)
unrealllllllllllllllll
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 05 16:30)
gera dieniki buva
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 05 16:37)
Puiki ir įdomi serija :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 05 17:10)
Įspūdingas tiltas, jam ir vienos dienos neužtektų:) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 05 17:32)
Grazi diena ir grazi serija ! A.S. +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 05 18:48)
turbo, svajoju kad ir as kada galesiu ten pasismagint :) ir kad kelionesiu tureciau tiek daug laiko vienam objektui :) +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 05 19:04)
saulėtekio ir saulėlydžio dar reikėtų :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 05 19:09)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 05 21:56)
gerai..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 05 22:09)
Gera serija. ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 06 12:26)
Kad ir be ruku ,kurie ten daznai buna,visviena labai neblogos foto,-sveikinu !!!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 06 13:17)
ar buvai gelyte isiseges i plaukus kai vaziavai i san franciska (pls see scott mckenzie)?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 06 13:18)
vat kazkaip man atrodo, kad velvia spalvos cia geriau tiktu. gal laikas ir man i san francisko...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 06 14:16)
15. prunksht
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 06 14:18)
17/ cia taip sutapo, kad radijas grojo... tikrai nieko blogo neturejau mintyse...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 06 14:24)
iš visų pusių išvartei vargšelį..:))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 06 14:29)
19/ nu baik, zmogus tikrai ne taip supras... tikrai nieko kandaus. pamaciau san francisko, prisiminiau mckenzie (ir kaip sean connery duse dainavo ta gabala viename rusiskai igarsintame filme ir daina taip pat buvo isversta [iesli ty paiedies v san francisko...]. o del spalvu - zinau, kad Adomas nusipirko Nikon juostini, tai galbut panores pabandyti Velvia...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 06 14:51)
18. anyway. labai taikliai sutapo :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 06 16:52)
15/16/20/ - he he, jega :)) as kaip tik masciau koki muzono gabala cia prie situ foto prikabinti :) Pasiulytasis http://www.youtube.com/watch?v=DspcTcVslsI yra labai cool, bet labiau su paciu miestu man asocijuojasi, nei su tiltais :)
P.S. Modern versija - http://www.youtube.com/watch?v=vn4ovawULGo - irgi su gelytem :P
19/ :P
Em jo.. su juostiniu bandau susidraugauti, kada nors manau pabandysiu :)
aciu visiems :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 06 19:23)
Vo čia tai konstruktorius padirbėjo :)
Puikios foto.
Oplia aukštyn ;D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 06 22:57)
Liuks !
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 06 23:04)
nagi žavingos visos
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 06 23:54)
:) ir pajudėti teko
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 07 00:54)
Turininga ir turtinga diena :) puiki serija :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 07 14:42)
geri pastebėjimai :)
|
|
| |