Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Spalvos, serija, skaitmuo :) Sory, ne lomo ;)

Golden Gate Bridge, San Francisco

11/04/2008, visos foto darytos ta pacia diena.

 
1. Miškų Deivė    (2009 03 05 16:03)  
gal kiek per dauf fotografij (mano nuomone) bet yra gerų tikrai(:+
 
 
2. Daiva Kielė    (2009 03 05 16:08)  
gera diena :)
 
 
3.    (2009 03 05 16:09)  
tai gerai kad ne po tiltu :)
 
 
4. Snaržas    (2009 03 05 16:12)  
unrealllllllllllllllll
 
 
5. Petras T.    (2009 03 05 16:30)  
gera dieniki buva
 
 
6.    (2009 03 05 16:37)  
Puiki ir įdomi serija :)
 
 
7. Zenonas Urbonavičius    (2009 03 05 17:10)  
Įspūdingas tiltas, jam ir vienos dienos neužtektų:) +
 
 
8. Angel.G    (2009 03 05 17:32)  
Grazi diena ir grazi serija ! A.S. +
 
 
9. Lietus    (2009 03 05 18:48)  
turbo, svajoju kad ir as kada galesiu ten pasismagint :) ir kad kelionesiu tureciau tiek daug laiko vienam objektui :) +
 
 
10. abphoto    (2009 03 05 19:04)  
saulėtekio ir saulėlydžio dar reikėtų :)
 
 
11. Voverė    (2009 03 05 19:09)  
puikiai
 
 
12. Rolandas Butkevičius    (2009 03 05 21:56)  
gerai..
 
 
13. Martyna Mackevičiūtė    (2009 03 05 22:09)  
Gera serija. ;)
 
 
14. Arunas S    (2009 03 06 12:26)  
Kad ir be ruku ,kurie ten daznai buna,visviena labai neblogos foto,-sveikinu !!!
 
 
15. MP    (2009 03 06 13:17)  
ar buvai gelyte isiseges i plaukus kai vaziavai i san franciska (pls see scott mckenzie)?
 
 
16. MP    (2009 03 06 13:18)  
vat kazkaip man atrodo, kad velvia spalvos cia geriau tiktu. gal laikas ir man i san francisko...
 
 
17. Dangus    (2009 03 06 14:16)  
15. prunksht
 
 
18. MP    (2009 03 06 14:18)  
17/ cia taip sutapo, kad radijas grojo... tikrai nieko blogo neturejau mintyse...
 
 
19. Kristina Petrošių    (2009 03 06 14:24)  
iš visų pusių išvartei vargšelį..:))
 
 
20. MP    (2009 03 06 14:29)  
19/ nu baik, zmogus tikrai ne taip supras... tikrai nieko kandaus. pamaciau san francisko, prisiminiau mckenzie (ir kaip sean connery duse dainavo ta gabala viename rusiskai igarsintame filme ir daina taip pat buvo isversta [iesli ty paiedies v san francisko...]. o del spalvu - zinau, kad Adomas nusipirko Nikon juostini, tai galbut panores pabandyti Velvia...
 
 
21. Dangus    (2009 03 06 14:51)  
18. anyway. labai taikliai sutapo :)
 
 
22. Adomas Svirskas    (2009 03 06 16:52)  
15/16/20/ - he he, jega :)) as kaip tik masciau koki muzono gabala cia prie situ foto prikabinti :) Pasiulytasis http://www.youtube.com/watch?v=DspcTcVslsI yra labai cool, bet labiau su paciu miestu man asocijuojasi, nei su tiltais :)
P.S. Modern versija - http://www.youtube.com/watch?v=vn4ovawULGo - irgi su gelytem :P
19/ :P
Em jo.. su juostiniu bandau susidraugauti, kada nors manau pabandysiu :)
aciu visiems :)
 
 
23. Mindaugas SNARSKIS    (2009 03 06 17:32)  
5
 
 
24. R.K.D.    (2009 03 06 19:23)  
Vo čia tai konstruktorius padirbėjo :)
Puikios foto.
Oplia aukštyn ;D
 
 
25. Aloyzas Stakelė    (2009 03 06 22:57)  
Liuks !
 
 
26. Kriste P.    (2009 03 06 23:04)  
nagi žavingos visos
 
 
27. Tekle    (2009 03 06 23:54)  
:) ir pajudėti teko
 
 
28. Evelina Joteikaitė    (2009 03 07 00:54)  
Turininga ir turtinga diena :) puiki serija :)
 
 
29. GintarasM    (2009 03 07 14:42)  
geri pastebėjimai :)
 
 

Serijos
Taškai: 87
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2066
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00151
3011214
0002 0
(balsai vėluoja viena para)