| |
 |
1.
(2009 03 02 18:52)
:)))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 02 18:56)
:) kaip sraiges su nameliais :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 02 18:56)
vadas su antena :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 02 19:01)
Jau pavasaris... :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 02 19:20)
geras, jau raganom ir sluotu nebereikia :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 02 19:24)
vieno sukirpimo ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 02 19:29)
mazuronio rinkiminis plakatas prezidento rinkimams :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 02 19:43)
:) pokstininkai +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 02 19:50)
:)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 02 19:56)
kur jie dings ;)))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 02 20:56)
:D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 02 20:56)
o inkileliai, tai su patogumais... :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 02 21:00)
Ir pas Algimantą vaizdai pavasarieja :) +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 02 21:09)
7. ;)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 02 21:35)
:) V_V :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 02 21:41)
o,geras:)iš karto kažkodėl prisiminiau šitą multiką: http://www.youtube.com/watch?v=OQihLgaJDnk&feature=related :)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 02 21:43)
aha kaip multike
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 02 21:56)
Grizta pauksteliai su visais namais ir telikais su antenom.Geras
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 02 22:04)
ale kažkokie visi išsigimę, vienakojai:D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 02 22:15)
kiek trobelių ant vištos kojelių atskrenda...:)))+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 02 22:19)
16/jo kazhkas panashaus, yra,kazhkaip nebuvau isidemejes to epizodo,nors ta filmuka senai esu mates...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 02 22:56)
..postroju ja tebe letuchij korabl..Zabava..
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 03 01:51)
gerai !
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 03 03:15)
su navigacijomis+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 03 09:18)
nauji laikai ir pasakos patobulintos :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 03 12:32)
NT rinkoj ir taip būsto perteklius, sustojęs pardavimas, o čia dar nachalai iškart su savo namais parskrenda :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 03 19:30)
jėzau kas dedas....:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 03 04 15:07)
tamstos šaržai + komentrai po jais - gero juoko dozė :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 03 04 22:11)
Paukšteliai- seimūnėliai, su savo pirtelėm skrenda, tik neaišku, kur švęs ?????
Labai šiuolaikiškas, nuostabus vaizdelis...:) aišku penket....
|
|
| |