| |
 |
1.
(2009 03 01 04:19)
Tai jau tikrai, kad zaidziam sachmatais:) As siandien / sianakt apsesta spalvu:) Dangus toks uj kaip gerai deri su geltonom sienom. Ir tos linijos, tokios uj kaip gerai visur kertasi. Uzdekit uz mane +5, kas turit teise balsuoti, +5 :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 01 05:14)
Didingai atrodo, tokiu rakursu :) ypatinga serija, patiko :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 01 10:17)
Liux!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 01 10:19)
I gera puse ziureta
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 01 10:59)
niblogai gavos
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 01 11:01)
už ieškojimus :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 01 12:09)
nėščias namas :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 01 12:10)
puikios spalvos, gera serija +
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 01 12:12)
8/ :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 01 12:39)
Patinka man visa serija. Gal noretus daugiau namu maziau dangaus (nes jis sviesokas),bet tikiu kad platesnio kampo nebebuvo, todel dar karta sakau,kad grazi serija.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 01 12:45)
11/ Taip, deja neturejau platesnio kampo.
Aciu visiems, jaukios sekmadienio popietes!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 01 12:45)
jup, pas tave ateinu smegenu mankstinti :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 01 13:16)
net galva apsisuko + :D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 01 13:39)
Zydrosios upes krantines
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 01 14:37)
idomiai suzaista... :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 01 15:10)
gerai...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 01 16:15)
gerai psiukiojai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 01 16:19)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 01 18:08)
Pritariu - 13... Idomus kampas...:)+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 01 19:16)
smagios :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 01 20:40)
uzveze :)) i megiamas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 01 21:14)
Pakelt akis į dangų, erdvę kviečianti mus, vaikščiojančius tarp suspaustų..:( viens prie kito šalia namų sienų, serija. Ištrūkti...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 01 21:18)
23/ exactement :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 03 01 22:17)
o kokia serija i visas foto ziuriu ir tik sukioju galva haha ;) nice
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 01 22:58)
..na ir ger:)+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 03 02 21:35)
Sakyčiau pirma ir paskutinė:)
Spalviškai gaiviai +
|
|
| |