| |
 |
1.
(2009 02 18 23:47)
Ešeris kulturistas,raumeningas toks :) +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 18 23:55)
:))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 19 01:02)
:-) na vis ne menke ar stinta kokia
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 19 01:57)
:-D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 19 09:06)
tai čia dar nieko, gyvą paliko, o jei prisimint pamotės raganos darbelius, išsukiotas šuniuko kojeles, nutrauktą galvelę...
gryni siaubiakai ir nekitaip :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 19 09:21)
9/ ..arba Egle- zalciu karaliene prisiminus...silpnu nervu zmonems geriau negirdet tokiu pasaku :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 19 09:47)
9/10/...jei prisiminti...Sigutes,karvute,kuri nesirgo ragu-nagu ligomis,bet turejo ,kaip kokios tekstiles imones stakles medzhiagas gaminti...zhiaurios zhiaurios tos pasakos,
sunkia vaikyste apturi kiekvienas lietuvaitis ,kol uzhaga..."skaitau"...:-("""""""""""""""""""
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 19 09:51)
:) na, tai nieko palyginus su, regis, suomiu pasakomis. Vat tiksliai nepamenu, bijau apjuodinti suomius. Bet ten zmogus miske pastate spastus ir pats i juos ikliuvo. Tada kazkuris misko zveris tempe ji per visa miska surista ir kiekvienam sutiktam misko zveriui liepdavo atsikasti niekso zmogaus , staciusio spastus ,gabaleli...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 19 09:58)
12./ Taip, pas skandinavus yra bekompromisinis žiaurumas pasakose, pvz., pas norvegus visokie drepper jag dig - "aš užmušiu tave" atviru tekstu pasakose kalbama. Iš lietuviškų pasakų prisiminiau apie laumių krosnyje kepamus vaikus... Pasakos vaikus jau ankstyvoje vaikystėje perspėja: GYVENIMAS YRA ŽIAURUS.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 19 10:02)
12/ Elenele ,nesekite savo vaikams tokiu pasaku...geriau kokia apie parlamentarus...:-P
13/Mindaugai,Ju,mane prakriokinot,ash kriookiuuuu...:-((((((
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 19 10:15)
:) siulau paklausyti V.Babraviciaus "Pasakos". Jei kam nepavyktu rasti iraso, atsiusiu pastu :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 19 10:23)
:D +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 19 10:25)
!15/...na ne eeeeee ,savo pachto tai neduosiu,gal Jus Elenele,kokia ragana apsimetusi esate...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 19 10:32)
17/ :-) esu esu.... isties.
http://www.failai.in/F9FC48896D/V._Babravicius_-_10_-_Pasakos.mp3 shakar makar klausykit :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 19 10:40)
persikreipusia morda tas ešerius ašerius:D
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 19 10:49)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 19 11:10)
Aš tave pažįstu :D +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 19 11:20)
21/ :-)Dzoni Jo ,jis nieko nebegali pasakyti,Jurate paverte ji Perca fluviatilis u L. ir kalbeti nebegali,be to net "Zhuvys nepazhysta savo vaiku"...
(ot ,juokingai uzh ta esheri atsakiau }
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 19 11:30)
22/ Vajėhėhėhėaa :DDD JOOOO ;) griūk negyvas JOOOOO visi iškris :)))
VISI SKAITYKIT 22 KOMENTĄ :DDD
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 19 17:38)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 19 18:52)
bet visos pasakos baigiasi gerai ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 19 21:14)
ešerys geray... vis ne rūpūžė kokia...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 19 22:44)
Ešerys- plėšrus paukštis
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 19 23:00)
27/Elenele,ne veltui ,kaip buvote mazha mergaite- rashydavot Vaiduokliui laishkus...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 02 19 23:46)
28/ jis juos kartais net skaitydavo :P bet gerai tai, ar blogai, as nezinau :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 02 19 23:59)
29/reiks paklausti ,ka Tu Jam rashynejai (mirktmirkt)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 02 20 00:08)
30/ :-) kiekvienas save gerbiantis vaiduoklis saugo vaiku paslaptis
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 02 20 14:47)
:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 02 20 14:59)
gera ta Jurate;DDD
+
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 02 21 09:32)
ar tik ne Jūratė ešeriokui išnarino žandikaulį?:)))+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 02 21 15:21)
Tegul būna pamoka visiems blogiems Kastyčiams ...:]
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 02 21 15:59)
35/shito ish Jusu,Audra J.,ne siii tikejau :-P
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 02 22 16:03)
:)))
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 02 22 20:16)
blogai prasisukai, rezultatas toks...
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 02 22 20:48)
38/visx Okay !,tuoj ir shita trinsiu....:-)
|
|
| |