Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Valentinas Pečininas    (2009 02 18 23:47)  
Ešeris kulturistas,raumeningas toks :) +5
 
 
2. Gytis    (2009 02 18 23:55)  
:))))
 
 
3. Adomas Svirskas    (2009 02 19 00:02)  
:)
 
 
4. Vinile    (2009 02 19 00:05)  
:)
 
 
5.    (2009 02 19 01:02)  
:-) na vis ne menke ar stinta kokia
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 02 19 01:57)  
:-D
 
 
7. Petras T.    (2009 02 19 07:13)  
:)
 
 
8. SG    (2009 02 19 08:19)  
:)
 
 
9. GintarasM    (2009 02 19 09:06)  
tai čia dar nieko, gyvą paliko, o jei prisimint pamotės raganos darbelius, išsukiotas šuniuko kojeles, nutrauktą galvelę...
gryni siaubiakai ir nekitaip :)
 
 
10.    (2009 02 19 09:21)  
9/ ..arba Egle- zalciu karaliene prisiminus...silpnu nervu zmonems geriau negirdet tokiu pasaku :)
 
 
11. Snaržas    (2009 02 19 09:47)  
9/10/...jei prisiminti...Sigutes,karvute,kuri nesirgo ragu-nagu ligomis,bet turejo ,kaip kokios tekstiles imones stakles medzhiagas gaminti...zhiaurios zhiaurios tos pasakos,
sunkia vaikyste apturi kiekvienas lietuvaitis ,kol uzhaga..."skaitau"...:-("""""""""""""""""""
 
 
12.    (2009 02 19 09:51)  
:) na, tai nieko palyginus su, regis, suomiu pasakomis. Vat tiksliai nepamenu, bijau apjuodinti suomius. Bet ten zmogus miske pastate spastus ir pats i juos ikliuvo. Tada kazkuris misko zveris tempe ji per visa miska surista ir kiekvienam sutiktam misko zveriui liepdavo atsikasti niekso zmogaus , staciusio spastus ,gabaleli...
 
 
13. Mindaugas Bernatonis    (2009 02 19 09:58)  
12./ Taip, pas skandinavus yra bekompromisinis žiaurumas pasakose, pvz., pas norvegus visokie drepper jag dig - "aš užmušiu tave" atviru tekstu pasakose kalbama. Iš lietuviškų pasakų prisiminiau apie laumių krosnyje kepamus vaikus... Pasakos vaikus jau ankstyvoje vaikystėje perspėja: GYVENIMAS YRA ŽIAURUS.
 
 
14. Babrungas    (2009 02 19 10:02)  
12/ Elenele ,nesekite savo vaikams tokiu pasaku...geriau kokia apie parlamentarus...:-P
13/Mindaugai,Ju,mane prakriokinot,ash kriookiuuuu...:-((((((
 
 
15.    (2009 02 19 10:15)  
:) siulau paklausyti V.Babraviciaus "Pasakos". Jei kam nepavyktu rasti iraso, atsiusiu pastu :)
 
 
16. Ramus    (2009 02 19 10:23)  
:D +
 
 
17. Snaržas    (2009 02 19 10:25)  
!15/...na ne eeeeee ,savo pachto tai neduosiu,gal Jus Elenele,kokia ragana apsimetusi esate...
 
 
18.    (2009 02 19 10:32)  
17/ :-) esu esu.... isties.
http://www.failai.in/F9FC48896D/V._Babravicius_-_10_-_Pasakos.mp3 shakar makar klausykit :)
 
 
19. Kriste P.    (2009 02 19 10:40)  
persikreipusia morda tas ešerius ašerius:D
 
 
20. Bebras    (2009 02 19 10:49)  
:)
 
 
21. R.K.D.    (2009 02 19 11:10)  
Aš tave pažįstu :D +
 
 
22. Babrungas    (2009 02 19 11:20)  
21/ :-)Dzoni Jo ,jis nieko nebegali pasakyti,Jurate paverte ji Perca fluviatilis u L. ir kalbeti nebegali,be to net "Zhuvys nepazhysta savo vaiku"...
(ot ,juokingai uzh ta esheri atsakiau }
 
 
23. R.K.D.    (2009 02 19 11:30)  
22/ Vajėhėhėhėaa :DDD JOOOO ;) griūk negyvas JOOOOO visi iškris :)))
VISI SKAITYKIT 22 KOMENTĄ :DDD
 
 
24. AM    (2009 02 19 17:38)  
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
 
25. Daiva Kielė    (2009 02 19 18:52)  
bet visos pasakos baigiasi gerai ;)
 
 
26. Jonas Tučkus    (2009 02 19 21:14)  
ešerys geray... vis ne rūpūžė kokia...
 
 
27.    (2009 02 19 22:44)  
Ešerys- plėšrus paukštis
 
 
28. Snaržas    (2009 02 19 23:00)  
27/Elenele,ne veltui ,kaip buvote mazha mergaite- rashydavot Vaiduokliui laishkus...
 
 
29.    (2009 02 19 23:46)  
28/ jis juos kartais net skaitydavo :P bet gerai tai, ar blogai, as nezinau :)
 
 
30. Snaržas    (2009 02 19 23:59)  
29/reiks paklausti ,ka Tu Jam rashynejai (mirktmirkt)
 
 
31.    (2009 02 20 00:08)  
30/ :-) kiekvienas save gerbiantis vaiduoklis saugo vaiku paslaptis
 
 
32. Olga Vaikas    (2009 02 20 14:47)  
:)
 
 
33. Priežastis    (2009 02 20 14:59)  
gera ta Jurate;DDD
+
 
 
34. Gintaras Vitulskis    (2009 02 21 09:32)  
ar tik ne Jūratė ešeriokui išnarino žandikaulį?:)))+
 
 
35. Patieška    (2009 02 21 15:21)  
Tegul būna pamoka visiems blogiems Kastyčiams ...:]
 
 
36. Snaržas    (2009 02 21 15:59)  
35/shito ish Jusu,Audra J.,ne siii tikejau :-P
 
 
37. Walldis    (2009 02 22 16:03)  
:)))
 
 
38. Ramūnas Snarskis    (2009 02 22 20:16)  
blogai prasisukai, rezultatas toks...
 
 
39. Snaržas    (2009 02 22 20:48)  
38/visx Okay !,tuoj ir shita trinsiu....:-)
 
 

Tema
Taškai: 91
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1361
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00018
410815
1000 0
(balsai vėluoja viena para)