| |
 |
1.
(2009 02 13 14:25)
mm..smagiai :)) +++++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 13 15:20)
ir ką jie ten veikia?:)))+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 13 15:22)
Valentiną švenčia :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 13 17:39)
14-a, tai 14-a, bet kodėl čia lapai su kabliukais? :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 13 21:34)
gerai , į temą , po lapais slepias , gėda prisipažint.. (:
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 13 22:53)
Aliukai įkvėpė :)))
„Priimk po skėčiu mus...“
Toliau neatsimenu :D
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 13 23:00)
7/ O kas tokie yra "Aliukai"?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 02 13 23:02)
Minde,taigi tavo sodo kaimynai...:-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 13 23:02)
Ten sandalas su Dovile :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 13 23:07)
na nepažystu jūsų draugų aš. :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 13 23:26)
8/11/ Juos visa Lietuva pažįsta, na grupė, na žinai, kur pas Šaprą dainuoja :DDD , gal ir to nepažįsti, na tas kur buvo gerai užpylęs dabar metė ir "Šapro šou" per TV 3 vaidenasi :DDD
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 13 23:34)
Džoni_Jo- pop "kultūra" domiesi?
atsiprašau už žodį kultūrą
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 13 23:43)
Jo jie tikras lietuviškas popsas, nemažai metų norom ar nenorom teko susidurti su tokiais popsistais. Dabar džiaugiuosi kad su ta "kultūra" :))) mažiau reikalų reikia turėti :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 13 23:46)
O kas neklysta.. ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 13 23:48)
Aha klaidingai pasirinktas darbas, tai ir kenti paskui :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 13 23:50)
negi toks baisus darbas? :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 13 23:55)
Visokių baisybių šiam pasauly pasitaiko ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 14 10:11)
ne lapu, o sirdeliu reikejo pribarstyt
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 14 16:14)
Man irgi užkliuvo tie kabliukai, bet nuotaika perteikta:]+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 15 11:11)
petax
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 16 00:09)
ačiū
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 16 21:32)
:)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 17 23:07)
fain :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 02 17 23:12)
sita labai net ;) aciu
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 02 17 23:12)
25/26 tai ačiū jums už dėmesį :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 02 18 16:04)
super!!!!! labai labai patiko!!! 5!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 02 18 21:15)
:)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 03 01 00:41)
+5
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 03 06 18:13)
įgauna savotiškumą tavo darbukai, džiugu stebėti:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 03 19 01:18)
nors tos šventės nemėgstu, darbas labai mielas:) +++
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 03 22 00:09)
sketis tinka
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 03 22 14:44)
labai labai... +++
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 05 20 08:41)
super
|
|
| |