Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Cindecka    (2009 02 13 14:25)  
mm..smagiai :)) +++++
 
 
2. Gintaras Vitulskis    (2009 02 13 15:20)  
ir ką jie ten veikia?:)))+
 
 
3. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 15:22)  
Valentiną švenčia :)
 
 
4. Gytis    (2009 02 13 15:37)  
+
 
 
5. GintarasM    (2009 02 13 17:39)  
14-a, tai 14-a, bet kodėl čia lapai su kabliukais? :))
 
 
6. p.p.    (2009 02 13 21:34)  
gerai , į temą , po lapais slepias , gėda prisipažint.. (:
 
 
7. R.K.D.    (2009 02 13 22:53)  
Aliukai įkvėpė :)))
„Priimk po skėčiu mus...“
Toliau neatsimenu :D
 
 
8. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 23:00)  
7/ O kas tokie yra "Aliukai"?
 
 
9. Snaržas    (2009 02 13 23:02)  
Minde,taigi tavo sodo kaimynai...:-)
 
 
10. Rrrūta!    (2009 02 13 23:02)  
Ten sandalas su Dovile :D
 
 
11. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 23:07)  
na nepažystu jūsų draugų aš. :D
 
 
12. R.K.D.    (2009 02 13 23:26)  
8/11/ Juos visa Lietuva pažįsta, na grupė, na žinai, kur pas Šaprą dainuoja :DDD , gal ir to nepažįsti, na tas kur buvo gerai užpylęs dabar metė ir "Šapro šou" per TV 3 vaidenasi :DDD
 
 
13. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 23:34)  
Džoni_Jo- pop "kultūra" domiesi?
atsiprašau už žodį kultūrą
 
 
14. R.K.D.    (2009 02 13 23:43)  
Jo jie tikras lietuviškas popsas, nemažai metų norom ar nenorom teko susidurti su tokiais popsistais. Dabar džiaugiuosi kad su ta "kultūra" :))) mažiau reikalų reikia turėti :)
 
 
15. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 23:46)  
O kas neklysta.. ;)
 
 
16. R.K.D.    (2009 02 13 23:48)  
Aha klaidingai pasirinktas darbas, tai ir kenti paskui :)
 
 
17. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 13 23:50)  
negi toks baisus darbas? :)
 
 
18. R.K.D.    (2009 02 13 23:55)  
Visokių baisybių šiam pasauly pasitaiko ;)
 
 
19. Miau    (2009 02 14 10:11)  
ne lapu, o sirdeliu reikejo pribarstyt
 
 
20. Karolina V.    (2009 02 14 16:14)  
Man irgi užkliuvo tie kabliukai, bet nuotaika perteikta:]+
 
 
21. Ramūnas Snarskis    (2009 02 15 11:11)  
petax
 
 
22. Antanas M    (2009 02 15 22:15)  
5
 
 
23. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 16 00:09)  
ačiū
 
 
24. AM    (2009 02 16 21:32)  
:)+
 
 
25. Adomas Svirskas    (2009 02 17 23:07)  
fain :)
 
 
26. .    (2009 02 17 23:12)  
sita labai net ;) aciu
 
 
27. Mindaugas SNARSKIS    (2009 02 17 23:12)  
25/26 tai ačiū jums už dėmesį :)
 
 
28. Lina Gimbutaite    (2009 02 18 16:04)  
super!!!!! labai labai patiko!!! 5!
 
 
29. Irmantas K.    (2009 02 18 20:22)  
+
 
 
30. Olga Vaikas    (2009 02 18 21:15)  
:)
 
 
31. Ramus    (2009 03 01 00:41)  
+5
 
 
32. Kriste P.    (2009 03 06 18:13)  
įgauna savotiškumą tavo darbukai, džiugu stebėti:)
 
 
33. Mi    (2009 03 19 01:18)  
nors tos šventės nemėgstu, darbas labai mielas:) +++
 
 
34. Bebras    (2009 03 22 00:09)  
sketis tinka
 
 
35. Ieva Laurinavičiūtė    (2009 03 22 14:44)  
labai labai... +++
 
 
36. Anzelmute    (2009 05 20 08:41)  
super
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   45
Žiūrėta kartų:   2479
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22003
301517
0102 8
(balsai vėluoja viena para)