| |
 |
1.
(2009 02 04 18:48)
pūkutis koks.... ką tik atsirado, o jau toks žvilgsnis..:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 02 04 18:48)
grazus tonai ir apgamas ant nosies.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 02 04 19:00)
labai miela foto :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 02 04 19:04)
mažulis... tikrai, kad miela :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 02 04 19:08)
ogo :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 02 04 19:22)
:) turesit grazius prisiminimus
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 02 04 20:03)
Ech, grožis :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 02 04 20:23)
idomu, ka jis masto? +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 02 04 21:11)
penki !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 02 04 21:59)
dar vienas pilietis:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 02 04 22:04)
miela
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 02 04 22:35)
mazuliukas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 02 04 22:58)
miela ir silta.be galo 'didelis' mazo zmogucio zvilgsnis :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 02 05 08:50)
labai labai miela šilta nuotrauka ir ta šypsena kairiam kampe ją padaro dar šiltesne
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 02 05 08:56)
labai.:)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 02 05 10:22)
Grozybe.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 02 05 13:55)
Mielybe
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 02 05 14:47)
Viskas išsakyta. Likau be žodžių :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 02 05 16:24)
akutes och :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 02 06 16:09)
Sveikinam :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 02 10 12:38)
Sveikinu su tokiu grazuoliuku :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 02 10 12:52)
tiesiog nusotabiai žavinga
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 02 15 19:36)
mažutis klaustukėlis :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 02 19 11:13)
ar ne pačios? bet kokiu atveju mamytei sveikinimai... nuostabu :)
|
|
| |