Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kristina Petrošių    (2009 02 04 18:48)  
pūkutis koks.... ką tik atsirado, o jau toks žvilgsnis..:)
 
 
2. kilimas    (2009 02 04 18:48)  
grazus tonai ir apgamas ant nosies.
 
 
3. Daiva Kielė    (2009 02 04 19:00)  
labai miela foto :)
 
 
4. GintarasM    (2009 02 04 19:04)  
mažulis... tikrai, kad miela :)
 
 
5. Juozapas    (2009 02 04 19:08)  
ogo :)
 
 
6.    (2009 02 04 19:22)  
:) turesit grazius prisiminimus
 
 
7. SG    (2009 02 04 20:03)  
Ech, grožis :)))
 
 
8. Gytis    (2009 02 04 20:23)  
idomu, ka jis masto? +
 
 
9. jurga    (2009 02 04 20:31)  
:)
 
 
10. Gedas    (2009 02 04 21:11)  
penki !
 
 
11. JP    (2009 02 04 21:59)  
dar vienas pilietis:)
 
 
12. Rūta Smailys    (2009 02 04 22:04)  
miela
 
 
13. Greta. M    (2009 02 04 22:35)  
mazuliukas
 
 
14. j.v    (2009 02 04 22:58)  
miela ir silta.be galo 'didelis' mazo zmogucio zvilgsnis :)
 
 
15. ketti    (2009 02 05 08:50)  
labai labai miela šilta nuotrauka ir ta šypsena kairiam kampe ją padaro dar šiltesne
 
 
16. Grazina    (2009 02 05 08:56)  
labai.:)+
 
 
17. SP    (2009 02 05 10:22)  
Grozybe.
 
 
18. O.S.    (2009 02 05 13:55)  
Mielybe
 
 
19. wilderness    (2009 02 05 14:47)  
Viskas išsakyta. Likau be žodžių :)
 
 
20. R.P.R.    (2009 02 05 16:24)  
akutes och :)
 
 
21. Elena    (2009 02 06 16:09)  
Sveikinam :)
 
 
22. Lota    (2009 02 10 12:38)  
Sveikinu su tokiu grazuoliuku :)
 
 
23. Kriste P.    (2009 02 10 12:52)  
tiesiog nusotabiai žavinga
 
 
24. Eglė ヅ    (2009 02 15 19:36)  
mažutis klaustukėlis :)
 
 
25. Rūta Rylaitė    (2009 02 19 11:13)  
ar ne pačios? bet kokiu atveju mamytei sveikinimai... nuostabu :)
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2152
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02002
132221
1120 0
(balsai vėluoja viena para)