| |
 |
1.
(2009 01 28 01:15)
idomiai cia :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 28 01:18)
sveiki atvykę... ar kaip ten... leliją įteikiam
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 28 01:19)
Ačiū... Stengėmės... Jei bus įdomu, galėsiu atskleisti ir vietą, kur tokią galima pagauti... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 28 01:21)
Ačiū už šiltą priėmimą... :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 28 01:28)
puikiai +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 28 02:35)
puikus autoportretas :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 28 03:22)
jo, toks neįprastas. labai įdomiai žiūrisi. :o)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 28 07:08)
Idomiai..+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 28 08:05)
fainai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 28 08:19)
3/lifte??
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 28 08:31)
Labai gera ideja! :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 28 08:31)
Gera begalybė :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 28 08:49)
Prisistatymas su perspektyva...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 28 08:54)
geras!! 5 balai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 28 08:58)
:))) itin daugialype asmenybe :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 28 09:02)
kažkur kažkada jau matyta, geras portretas, sveiki
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 28 09:10)
Atskleisių paslaptį. Ši nuotrauka buvo išspausdinta Foto žurnale... :) Buvo straipsnis apie fotografavimą viešosiose erdvėse.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 28 09:49)
sveiki įsijungę :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 28 10:20)
10/ Berlyne, Reichstago liftas.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 28 11:23)
visai fainiai liftuose gaunasi..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 28 11:36)
geras :) +
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 28 11:47)
Šaunu !
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 28 15:49)
viskas, eisiu ieškot liftų :o)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 28 16:11)
amaras krwa http://fotokudra.lt/img.php?img=17426&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 28 18:25)
:) o koks didelis :D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 28 19:23)
puikus sprendimas ;)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 28 20:12)
foto traukianti demesi...!
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 28 21:05)
Įspūdingai :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 28 21:07)
25/ Man Eugenijaus geresnė !
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 28 21:20)
gut
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 28 21:26)
Ačiū visiems už gerus žodžius ir įvertinimus!!!! :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 28 22:00)
Labas...malonu susipazinti...;)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 28 22:06)
Beje, nurodytu adresu galite rasti antrą šios nuotraukos versiją. Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę, kuri versija jums yra įdomesnė? http://fotokudra.lt/img.php?img=184803&nav=autm&page=
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 28 22:39)
pasilieku prie pirmos versijos
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 28 23:52)
kažkur matytas motyvas, tik nežinau ar čia jis buvo rodomas. Gerai sugalvojai.
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 28 23:59)
sveikas prisijunges! fain :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 02 02 17:22)
:) gerai +
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 02 05 14:32)
37/ Nuotrauką galėjai metyti "foto" žurnale..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |