Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Prisistatymui nutariau įdėti autoportretą. :)

 
1. Ragana ir lietus    (2009 01 28 01:15)  
idomiai cia :)
 
 
2. Malvydas    (2009 01 28 01:18)  
sveiki atvykę... ar kaip ten... leliją įteikiam
 
 
3. mudu    (2009 01 28 01:19)  
Ačiū... Stengėmės... Jei bus įdomu, galėsiu atskleisti ir vietą, kur tokią galima pagauti... :)
 
 
4. mudu    (2009 01 28 01:21)  
Ačiū už šiltą priėmimą... :)
 
 
5. Gytis    (2009 01 28 01:28)  
puikiai +
 
 
6. Akvile Guliokaite    (2009 01 28 02:35)  
puikus autoportretas :)
 
 
7. seklys morka    (2009 01 28 03:22)  
jo, toks neįprastas. labai įdomiai žiūrisi. :o)
 
 
8. IM    (2009 01 28 07:08)  
Idomiai..+
 
 
9. R.P.R.    (2009 01 28 08:05)  
fainai
 
 
10. Andrius Z    (2009 01 28 08:19)  
3/lifte??
 
 
11. Baronas    (2009 01 28 08:31)  
Labai gera ideja! :)
 
 
12. Antanas Kairys    (2009 01 28 08:31)  
Gera begalybė :)
 
 
13. Rolandas Replevičius    (2009 01 28 08:49)  
Prisistatymas su perspektyva...
 
 
14. Lukas Petrenka    (2009 01 28 08:54)  
geras!! 5 balai
 
 
15. Laura La    (2009 01 28 08:58)  
:))) itin daugialype asmenybe :)
 
 
16. abphoto    (2009 01 28 09:02)  
kažkur kažkada jau matyta, geras portretas, sveiki
 
 
17. mudu    (2009 01 28 09:10)  
Atskleisių paslaptį. Ši nuotrauka buvo išspausdinta Foto žurnale... :) Buvo straipsnis apie fotografavimą viešosiose erdvėse.
 
 
18. GintarasM    (2009 01 28 09:49)  
sveiki įsijungę :)
 
 
19. mudu    (2009 01 28 10:20)  
10/ Berlyne, Reichstago liftas.
 
 
20. Andrius Z    (2009 01 28 11:23)  
visai fainiai liftuose gaunasi..
 
 
21. Darius Šimkus    (2009 01 28 11:36)  
geras :) +
 
 
22. KristinaRina    (2009 01 28 11:47)  
Šaunu !
 
 
23. Raimondas Kuliavas    (2009 01 28 13:43)  
+
 
 
24. seklys morka    (2009 01 28 15:49)  
viskas, eisiu ieškot liftų :o)
 
 
25. Žemė    (2009 01 28 16:11)  
amaras krwa http://fotokudra.lt/img.php?img=17426&nav=aut&page=
 
 
26. Kęstutis Šimatonis    (2009 01 28 17:36)  
+
 
 
27. Regimantas    (2009 01 28 18:25)  
:) o koks didelis :D
 
 
28. Tricky kid    (2009 01 28 19:23)  
puikus sprendimas ;)
 
 
29. Gedas    (2009 01 28 20:12)  
foto traukianti demesi...!
 
 
30. Orlandas Butkus    (2009 01 28 21:05)  
Įspūdingai :)
 
 
31. Orlandas Butkus    (2009 01 28 21:07)  
25/ Man Eugenijaus geresnė !
 
 
32. AM    (2009 01 28 21:20)  
gut
 
 
33. mudu    (2009 01 28 21:26)  
Ačiū visiems už gerus žodžius ir įvertinimus!!!! :)
 
 
34. Vida    (2009 01 28 22:00)  
Labas...malonu susipazinti...;)
 
 
35. mudu    (2009 01 28 22:06)  
Beje, nurodytu adresu galite rasti antrą šios nuotraukos versiją. Būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę, kuri versija jums yra įdomesnė? http://fotokudra.lt/img.php?img=184803&nav=autm&page=
 
 
36. Orlandas Butkus    (2009 01 28 22:39)  
pasilieku prie pirmos versijos
 
 
37. Mindūzas    (2009 01 28 23:52)  
kažkur matytas motyvas, tik nežinau ar čia jis buvo rodomas. Gerai sugalvojai.
 
 
38. Adomas Svirskas    (2009 01 28 23:59)  
sveikas prisijunges! fain :)
 
 
39. Ramus    (2009 02 02 17:22)  
:) gerai +
 
 
40. mudu    (2009 02 05 14:32)  
37/ Nuotrauką galėjai metyti "foto" žurnale..
 
 
41. Martynas Aušra    (2009 02 20 02:16)  
+
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.41
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   3093
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
04112
213179
0013 2
(balsai vėluoja viena para)