| |
 |
1.
(2009 01 12 18:41)
:))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 12 18:45)
Kaip yra sakoma: -nemushk zmogaus su akiniais, mushk su beizbolo lazda... Siuo atveju su plaktuku :) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 12 18:48)
siaubas:) geriau jie savo nagus tegu pagraužia, bus ir sotūs ir laimingi:D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 12 19:26)
:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 12 19:36)
geriau tiesiai vožt kakton - galvot nebus su kuo ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 12 19:40)
:)))))+5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 12 19:51)
:)))))))))))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 12 20:00)
Nu baik čia tai skaudžiai... ;-)))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 12 20:02)
Čia šitie patys kai kaulų neliko, taip? http://fotokudra.lt/img.php?img=178326&nav=cat&page=1
Įžvelgiant sąsajas, atrodo viltingai.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 12 20:10)
uoj Jus Audraaudra J.:-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 12 20:13)
Jau apie mėsą net idėjos nebekyla :D
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 12 20:17)
11/dar pora menesiu, o tada greeengreen grassss...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 12 20:28)
Шо такое?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 12 20:32)
:)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 12 20:37)
Algimantai, grįžau iš treniruotes, pažiūrėjau tamstos darbą ir nuotaika pasidarę liuxs :) 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 12 20:44)
!5/Valentinai,nes apsidzhiaugete ,kad gryzhote ish treniruotes su visais dantimis ir dar Juoda dirzha persirishes,a ne ?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 12 20:50)
Tai apgaulė! Įsižiūrėkit, plaktukas tai guminis.
Čia tikriausiai valdžiažmogiai.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 12 21:05)
Mačiau šitą kažkur spaudoj.. Galimas daiktas? :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 12 21:10)
16/ Taip Algimantai,dėl dantų labai taikliai,tiko :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 12 21:10)
18/mazh daug 5 metai ago,kai buvo Rusijos krize...:-)
bet ,kaip ir dainos dainuojamos ne karta,galima ir i pieshinius zvilgtelet ne karta :-)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 12 21:11)
vis tiek reikės galvoti, smegenų taip lengvai neišmuši... Ne apie kaulus, tai apie riebesnę košę :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 12 21:13)
19/na matote, Valentinai ,koks esu snastrodamas :-)))))))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 12 21:18)
:)))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 12 21:29)
nustojus kaulus graužt dantys išbyrės patys ; nustojus kokiu nors organu naudotis jis atrofuojasi ir nustoja fuinkcijonuot; medikai patvirtins ?
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 12 21:31)
24/o karves negrauzhia kaulu ,o kokios dideles...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 12 21:35)
Gera mintis, cia ir kaip valgymas - kvailas ismislas :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 12 21:56)
16/ persirišęs ar pasirišęs?
Šiaip labai draugiškai jie čia atrodo - Algimantas ir Snarskis.
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 12 21:59)
išeitį visad gali rasti:)+
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 13 00:08)
logiška
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 13 01:06)
labai juokingas piesinys
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 13 08:34)
:)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 13 10:24)
:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 13 10:32)
:D
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 13 11:14)
30/
Eikit vaikai
i mokykla,
imokykla-
eikiteeee,
eikit
vaikai
i mokykla,
i mokykla eikite...!
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 13 12:30)
:(
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 13 13:29)
gal neboga minti Algimantai davei ,pagalvosiu:)))))
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 13 13:42)
36/:-) isivaizduoju ,susitinkame kur nors i meeta ishsishiepiame ,...ir visi be dantuuuuu.....:-)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 13 14:44)
:)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 13 15:51)
leiskitia paatvirauti: shiamdien vienos ma n itakingos zhmmogaus didele shvente,tad ,sorry,daugiau shiandien coment nebebus,achiu Visoems balasavusiems !
joooo nesupratau 35 komentaro....Jus esate labai gerai ,"skaitau "... :-)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 01 14 00:18)
Jėga
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 01 14 15:49)
34/ Lankykit studentai paskaitas, lankyyyykit:DDD
|
|
| |