Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Pandion haliaetus :)(pseudo)Moxlinis klasifikacijos hipotezes pagrindimas:

Ashtrus zhvilgsnis - ErelisTyko kazko vandyny - zhuvininkasAishku gali ir krokodilo tykoti... Krokodilininkas tada Erelis :)Sierpe, Costa Rica

 
1. Malvydas    (2009 01 11 20:34)  
Pyrrhula pyrrhula
 
 
2. AA    (2009 01 11 20:50)  
oho :D
 
 
3. Patieška    (2009 01 11 21:37)  
taaip, ko gero čia tikrai erelis
 
 
4. Adomas Svirskas    (2009 01 12 01:29)  
Jau turejau drasos ideti gulbe, katina, saulelydi... Atejo laikas ornitologiniam pauksciui :) Jusu teismui ;)
 
 
5. TNT    (2009 01 12 01:57)  
ot įžūlus tipas. jei vertint ornitologijos žinias daugiau trijų negautumėt. :) naujasis Linėjus, po šimts.
 
 
6. Adomas Svirskas    (2009 01 12 02:23)  
5/ Mea maxima culpa :) Na, bandziau pakelti i generolus :) Neturetu taurus paukstis isizeisti :) Nebent ereliai uzmatys :)
 
 
7. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 01 12 04:05)  
kapec
 
 
8. anuka    (2009 01 12 08:21)  
nulūžau :D galvojau, nu, Eismantas geografiją pakeitė, o čia... :D
 
 
9. Knieža    (2009 01 12 08:28)  
cheek to cheek
 
 
10. Arūnas Eismantas    (2009 01 12 08:47)  
:))) Aš tai sakyčiau,kad čia kažkuris iš baublių :)
 
 
11. skarbonke    (2009 01 12 10:23)  
kokis tai peraugęs tulžys (-:
 
 
12. TNT    (2009 01 12 10:28)  
manau, kad tai Žaliasis garnys (Green heron, Butorides virescens). toks mažutis garniukas ;)
 
 
13. Wylius    (2009 01 12 12:21)  
5 už konceptą :DDDD
 
 
14. GintarasM    (2009 01 12 13:19)  
na jo, iš erelio tik žvilgsnis ir hobis beliko :)))
 
 
15. Snaržas    (2009 01 12 13:23)  
iki kokio Svirskio nusigyveno Arelis :-(
Visihkas Adomas :-(
 
 
16. giedrius (paukstukas)    (2009 01 12 16:18)  
Man i ereli panasus :)

o Eismantui tyliai pasakysiu, kad cia garnys (Butorides virescens, angl. green heron)
 
 
17. giedrius (paukstukas)    (2009 01 12 16:19)  
O, tik dabar pamaciau, kad N.S. mane jau aplenke. O taip "suzibeti" norejau...
 
 
18. J.    (2009 01 12 16:24)  
:))))))
 
 
19. Antanas M    (2009 01 12 17:35)  
:))))
 
 
20. Patieška    (2009 01 12 17:45)  
labai juodai išdegęs visas plotas kairėj (visas apatinis kampas) :B
 
 
21. JP    (2009 01 12 18:01)  
jis mąsto: šokti ar skristi?
 
 
22. Danielius    (2009 01 12 19:34)  
+5
 
 
23. Adomas Svirskas    (2009 01 12 19:35)  
Aciu visiems, kas kartu pakrizeno :) Sykiu suzinojau kas per paukstis, akurat Zaliasis garnys - http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Heron :) Na, nedidelis toks :) Na ir isties maitinasi zuvimi, varlem ir vandens nariuotakojais :) Krokodilais gal ir ne :)

7/ apokalipse, taip
8/9/13/14/15/18/19 :) & :D
20/ taip :)

Pagarba pauksciu zinovams :)
 
 
24. Mindaugas Buivydas    (2009 01 12 20:19)  
Nu ne žuvininkas tai tikrai, bet žuvį, man atrodo, irgi mėgsta šitas bachūriuks :)
 
 
25. Adomas Svirskas    (2009 01 12 20:24)  
24/ Na taip raso vikipedija, kad megsta :)
 
 
26. Pijus Vyčas    (2009 01 12 20:48)  
ilgasnapis
 
 
27. Bebras    (2009 01 12 21:15)  
Lietuviskasis gandras emigrantas :)

 
 
28. Gintaras Vitulskis    (2009 01 12 21:20)  
gražiai spalvingas tas ilgasnapis:) ARALIS:)))+
 
 
29. Malvydas    (2009 01 12 21:31)  
Kažkodėl niekas nesvarsto varianto #1. Pagrindinis požymis - juoda galva.
Ir nekreipkit dėmesio į ištiesintą snapą, jis toks tapo po to, kai "Pyrrhula pyrrhula" ėmėsi krokodilų.
4.5
 
 
30. Gytis    (2009 01 12 21:42)  
Jup... +
 
 
31. Valentinas Pečininas    (2009 01 12 21:53)  
Geras +
 
 
32. Evaldas Činga    (2009 01 12 21:58)  
:D Tyko erelio žuvininko iš katro atiminėja žuvi:D
Visai gražiai
 
 
33. ELO    (2009 01 12 22:02)  
linksmą auditoriją subūrejj :)
 
 
34. AM    (2009 01 12 22:04)  
ух ты какая птичка:)))+
 
 
35. Donce    (2009 01 12 22:04)  
Jei cia garnys, tada jo, kaip garnio, kojos trumpikes...Net dainoj dainuoja ''lekciau lekciau jei galeciau, tokias kojas jei tureciau kaip GARNYYYS!'' O cia - ar toli su tokiom trumpikem nuleksi, Adomai :) Manau, cia neben Garnijus Trumpiculus :D Gera foto, nepyk ;)
 
 
36. Adomas Svirskas    (2009 01 12 22:13)  
35/ Na kudros pauksciu profai ir vikipedija sako kad garnys - http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Heron :) ar naktikovas - http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%BDalsvasis_naktikovas

Siaip raso kad jie labiau naktiniai = man pasiseke, nes matyt alkanas buvo ir zuvavo :) Foto tai cia nera gera, tikrai ne pauksciu foto standartu lygmens, joke cia :)
 
 
37. Donce    (2009 01 12 23:07)  
Ne tokia jau ir bloga, Adomai, tavo nuotrauka su Garnijum Trumpiculum, jei i dienos geriausias papuole:)
 
 
38. Evelina Joteikaitė    (2009 01 12 23:48)  
38/ Vieta :)
Vien ko vertos tokios ryškiaspalvės plunksnos... Šviesi, spalvinga foto - parinktas smagus siužetas :)
 
 
39. Donce    (2009 01 12 23:48)  
teep, neber jin tarp geriausiu...
 
 
40. Adomas Svirskas    (2009 01 12 23:56)  
na cia buvo pokstas ir tebunie priimtas kaip pokstas :)
 
 
41. Sau    (2009 01 13 00:01)  
palei many požymei kitūs :
1,žvilgsnis bukas -vad. bukutis
2,ant didelio šiko tupi-vad. teršikas
išvada: terbušikutis vulgaris kudrensis popularis
:))
 
 
42. Mindaugas Dryža    (2009 01 13 00:20)  
+
 
 
43. Adomas Svirskas    (2009 01 13 00:31)  
42/ Stai, atejo epochos (kudros) protas, garbe ir sazine :)))
 
 
44. Sau    (2009 01 13 15:45)  
;))
malonu, kai žmonės žino su kuo bendrauja...
 
 
45. Zenonas Urbonavičius    (2009 01 15 20:07)  
Įtampa jaučiasi iš paukščio, rodos tuoj kai puls vandenin ir pačiups kažką skanaus:) +
 
 

Gamta
Taškai: 84
Vidurkis: 4.42
Vertino vartotojų:   48
Žiūrėta kartų:   1447
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20238
4111310
1010 2
(balsai vėluoja viena para)