| |
 |
1.
(2009 01 11 20:34)
Pyrrhula pyrrhula
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 11 20:50)
oho :D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 11 21:37)
taaip, ko gero čia tikrai erelis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 12 01:29)
Jau turejau drasos ideti gulbe, katina, saulelydi... Atejo laikas ornitologiniam pauksciui :) Jusu teismui ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 12 01:57)
ot įžūlus tipas. jei vertint ornitologijos žinias daugiau trijų negautumėt. :) naujasis Linėjus, po šimts.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 12 02:23)
5/ Mea maxima culpa :) Na, bandziau pakelti i generolus :) Neturetu taurus paukstis isizeisti :) Nebent ereliai uzmatys :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 12 04:05)
kapec
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 12 08:21)
nulūžau :D galvojau, nu, Eismantas geografiją pakeitė, o čia... :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 12 08:28)
cheek to cheek
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 12 08:47)
:))) Aš tai sakyčiau,kad čia kažkuris iš baublių :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 12 10:23)
kokis tai peraugęs tulžys (-:
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 12 10:28)
manau, kad tai Žaliasis garnys (Green heron, Butorides virescens). toks mažutis garniukas ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 12 12:21)
5 už konceptą :DDDD
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 12 13:19)
na jo, iš erelio tik žvilgsnis ir hobis beliko :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 12 13:23)
iki kokio Svirskio nusigyveno Arelis :-(
Visihkas Adomas :-(
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 12 16:18)
Man i ereli panasus :)
o Eismantui tyliai pasakysiu, kad cia garnys (Butorides virescens, angl. green heron)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 12 16:19)
O, tik dabar pamaciau, kad N.S. mane jau aplenke. O taip "suzibeti" norejau...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 12 16:24)
:))))))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 12 17:35)
:))))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 12 17:45)
labai juodai išdegęs visas plotas kairėj (visas apatinis kampas) :B
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 12 18:01)
jis mąsto: šokti ar skristi?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 01 12 19:34)
+5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 01 12 19:35)
Aciu visiems, kas kartu pakrizeno :) Sykiu suzinojau kas per paukstis, akurat Zaliasis garnys - http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Heron :) Na, nedidelis toks :) Na ir isties maitinasi zuvimi, varlem ir vandens nariuotakojais :) Krokodilais gal ir ne :)
7/ apokalipse, taip
8/9/13/14/15/18/19 :) & :D
20/ taip :)
Pagarba pauksciu zinovams :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 01 12 20:19)
Nu ne žuvininkas tai tikrai, bet žuvį, man atrodo, irgi mėgsta šitas bachūriuks :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 01 12 20:24)
24/ Na taip raso vikipedija, kad megsta :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 01 12 20:48)
ilgasnapis
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 01 12 21:15)
Lietuviskasis gandras emigrantas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 01 12 21:20)
gražiai spalvingas tas ilgasnapis:) ARALIS:)))+
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 01 12 21:31)
Kažkodėl niekas nesvarsto varianto #1. Pagrindinis požymis - juoda galva.
Ir nekreipkit dėmesio į ištiesintą snapą, jis toks tapo po to, kai "Pyrrhula pyrrhula" ėmėsi krokodilų.
4.5
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 01 12 21:42)
Jup... +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 01 12 21:53)
Geras +
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 01 12 21:58)
:D Tyko erelio žuvininko iš katro atiminėja žuvi:D
Visai gražiai
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 01 12 22:02)
linksmą auditoriją subūrejj :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 12 22:04)
ух ты какая птичка:)))+
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 12 22:04)
Jei cia garnys, tada jo, kaip garnio, kojos trumpikes...Net dainoj dainuoja ''lekciau lekciau jei galeciau, tokias kojas jei tureciau kaip GARNYYYS!'' O cia - ar toli su tokiom trumpikem nuleksi, Adomai :) Manau, cia neben Garnijus Trumpiculus :D Gera foto, nepyk ;)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 12 22:13)
35/ Na kudros pauksciu profai ir vikipedija sako kad garnys - http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Heron :) ar naktikovas - http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%BDalsvasis_naktikovas
Siaip raso kad jie labiau naktiniai = man pasiseke, nes matyt alkanas buvo ir zuvavo :) Foto tai cia nera gera, tikrai ne pauksciu foto standartu lygmens, joke cia :)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 12 23:07)
Ne tokia jau ir bloga, Adomai, tavo nuotrauka su Garnijum Trumpiculum, jei i dienos geriausias papuole:)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 12 23:48)
38/ Vieta :)
Vien ko vertos tokios ryškiaspalvės plunksnos... Šviesi, spalvinga foto - parinktas smagus siužetas :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 12 23:48)
teep, neber jin tarp geriausiu...
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 01 12 23:56)
na cia buvo pokstas ir tebunie priimtas kaip pokstas :)
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 01 13 00:01)
palei many požymei kitūs :
1,žvilgsnis bukas -vad. bukutis
2,ant didelio šiko tupi-vad. teršikas
išvada: terbušikutis vulgaris kudrensis popularis
:))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 01 13 00:31)
42/ Stai, atejo epochos (kudros) protas, garbe ir sazine :)))
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 01 13 15:45)
;))
malonu, kai žmonės žino su kuo bendrauja...
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 01 15 20:07)
Įtampa jaučiasi iš paukščio, rodos tuoj kai puls vandenin ir pačiups kažką skanaus:) +
|
|
| |