| |
 |
1.
(2009 01 02 16:20)
Niam+5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 01 02 16:21)
mmmmmm
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 02 16:24)
nice
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 01 02 16:46)
saldi ramuma
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 02 17:28)
Gražuuuuu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 02 17:57)
niam...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 02 19:00)
Kaip norėčiau...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 02 19:29)
nea
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 02 20:04)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 02 21:44)
mhmm :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 02 22:39)
šita labai patinka
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 03 00:43)
pas mane darzely dar ne nezydi, o pas tave jau uogos .... ot agronomas :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 03 03:15)
super
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 03 13:25)
labai..
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 03 14:14)
svaru, tylu, tuscia..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 01 03 14:59)
Super! Norėčiau dabar taip ramiai..
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 01 04 11:46)
skani sakyčiau:) jaučiu po sesijos buvo suvalgyta visa:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 01 04 23:27)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 01 05 20:18)
Kaip gyvos šios žemuogytės :)
|
|
| |