| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 01 02 10:57)
o sita tai visai nepatinka :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 01 02 15:02)
negaliu...kaip gerai :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 01 02 15:34)
...gražu...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 01 02 17:50)
Jurgaičio dienos Kūdroj:), gražu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 01 02 18:47)
Tapyba tiesiog :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 01 02 20:03)
spalvos dailios
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 01 02 21:00)
http://www.youtube.com/watch?v=vthJ3bu2eN4&feature=related
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 01 02 21:33)
Iš kur tas lietus čia matosi?
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 01 02 21:43)
gražu. Alsuoja vasaros prisiminimais.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 01 02 22:03)
labai labai...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 01 02 22:30)
Gražus vakaras po gražaus lietaus ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 01 02 23:00)
kaip nuostabiai... :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 04 11:38)
jaukiai ir gaiviai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 01 05 20:17)
Mažiau
|
|
| |