| |
 |
1.
(2008 12 28 21:38)
:)+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 28 21:39)
na ka besakykit, man patiko, grazu :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 28 21:44)
Hehehehehehehehhehehehehehehe
galvojau Blavasciunas ka imurde,kol neacidariau...
Jaukiu Naujujuju Edita ,kaip ir toj nuotraukoj...:-)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 28 21:46)
Žiauru čia...
:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 28 21:49)
3/ Ačiū, Algimantai, Ir Jums jaukių ir šiltų - kaip ir šioj foto :))
4/ čia - visiškas atsipalaidavimas ir beprotiškas siutimas :)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 28 21:55)
Pėdas pametė :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 28 21:59)
Kaip tu ta vaika taip sulenkei?? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 28 22:00)
labai grazu:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 28 22:21)
Jei ne uz lango tai bent viduj balta :) smagi interpretacija :)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 28 22:24)
Verdate? :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 28 22:45)
fain
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 12 28 22:45)
6/ teisingiau būtų pasakyti - galvą :)
7/ kankinau pusvalandį, kol išlanksčiau kaip man reikia :))
8/ mhm... ir vonia buvo kaip po tvano...
9/ reikia gi kažkaip tą kalėdinę nuotaiką susikurti :))
10/ skęstame :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 28 22:50)
12/ Inkvizitore... Bet kadras vykes gavosi.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 28 22:51)
13/ nea. Aš tiesiog - kerštinga :)) Ačiū :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 28 23:10)
įdomiai išlansktytas :)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 28 23:23)
valio, Edita :) nesuvokiu kūdros kartais, net ir švenčių proga :)
linkėjimai šeimynai :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 28 23:30)
:))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 28 23:43)
Pralinksmino :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 12 29 06:47)
16/ ačiū už linkėjimus. "Parėjo" reikalavimas pamatyti jus svečiuose :))) O kūdros ir nesistenk suvokti :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 29 07:59)
labai linksmai :))) su šventėm ;))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 12 29 15:04)
Su tarpušvenčiu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 12 29 16:03)
Uhu, smagios kaledos :-) Su Sventem!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 12 29 18:47)
burbuluotos kalėdos ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 12 29 20:04)
:))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 12 29 20:23)
anuka, o as taves nesuprantu..ko cia nesikabineji??gi visur megsti visokiu "voveryciu" prisigalvot, o cia jau kiba viskas gerai??
man tai kaip tik cia akys kliuna..
na bet geru svenciu, kaip bebutu :))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 12 29 21:15)
Suuper! :-)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 12 29 21:17)
Andriau Z, siūlyčiau truputį atpalaiduoti smegenis. tavo skonis vienoks, mano kitoks. jau nustojau stebėtis :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 12 29 21:22)
gera pakuotė sakyčiau:))))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 12 29 21:25)
puiku, einu į burbulus+
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 12 30 12:54)
užpustė :)
Su ateinančiais Naujaisiais!
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 12 30 13:36)
faina
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 12 30 15:57)
smagi foto
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 12 30 18:41)
Ups... Susigėdau, kad taip nemandagiai nebendrauju... Ačiū visiems apsilankiusiems ir visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai - linksmų, dosnių, džiaugsmingų Naujųjų :))
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 01 01 13:30)
:) pirstukai patiko +
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 01 01 13:45)
oi, kaip susirangęs atrodo:0
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 01 02 09:16)
:) graziai
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 01 03 23:17)
gerai išsilanksčius :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 01 03 23:21)
Čia "jis" ir neišsilankstęs :))) Brolio čia kojos :)) Truputį apgavau :)
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 01 05 05:38)
nykštukai pusnyse :)
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 01 13 08:22)
geras darbelis +
|
|
| |