Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Priežastis    (2008 12 28 21:38)  
:)+
 
 
2. Vytautas G    (2008 12 28 21:39)  
na ka besakykit, man patiko, grazu :)
 
 
3. Snaržas    (2008 12 28 21:44)  
Hehehehehehehehhehehehehehehe
galvojau Blavasciunas ka imurde,kol neacidariau...
Jaukiu Naujujuju Edita ,kaip ir toj nuotraukoj...:-)
 
 
4. Altijus    (2008 12 28 21:46)  
Žiauru čia...
:)
 
 
5. Edita    (2008 12 28 21:49)  
3/ Ačiū, Algimantai, Ir Jums jaukių ir šiltų - kaip ir šioj foto :))
4/ čia - visiškas atsipalaidavimas ir beprotiškas siutimas :)))
 
 
6. Hermis Preikštas    (2008 12 28 21:55)  
Pėdas pametė :)
 
 
7. KL    (2008 12 28 21:59)  
Kaip tu ta vaika taip sulenkei?? :)
 
 
8. AM    (2008 12 28 22:00)  
labai grazu:)
 
 
9. Inga Jankauskaitė    (2008 12 28 22:21)  
Jei ne uz lango tai bent viduj balta :) smagi interpretacija :)))
 
 
10. Adomas Svirskas    (2008 12 28 22:24)  
Verdate? :)
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2008 12 28 22:45)  
fain
 
 
12. Edita    (2008 12 28 22:45)  
6/ teisingiau būtų pasakyti - galvą :)
7/ kankinau pusvalandį, kol išlanksčiau kaip man reikia :))
8/ mhm... ir vonia buvo kaip po tvano...
9/ reikia gi kažkaip tą kalėdinę nuotaiką susikurti :))
10/ skęstame :)
 
 
13. Grazina Hartmann    (2008 12 28 22:50)  
12/ Inkvizitore... Bet kadras vykes gavosi.
 
 
14. Edita    (2008 12 28 22:51)  
13/ nea. Aš tiesiog - kerštinga :)) Ačiū :)
 
 
15. Orlandas Butkus    (2008 12 28 23:10)  
įdomiai išlansktytas :)))
 
 
16. anuka    (2008 12 28 23:23)  
valio, Edita :) nesuvokiu kūdros kartais, net ir švenčių proga :)

linkėjimai šeimynai :)
 
 
17. Antanas M    (2008 12 28 23:30)  
:))
 
 
18. O.S.    (2008 12 28 23:43)  
Pralinksmino :D
 
 
19. Edita    (2008 12 29 06:47)  
16/ ačiū už linkėjimus. "Parėjo" reikalavimas pamatyti jus svečiuose :))) O kūdros ir nesistenk suvokti :)
 
 
20. Kristina Petrošių    (2008 12 29 07:59)  
labai linksmai :))) su šventėm ;))
 
 
21. Mindaugas Bernatonis    (2008 12 29 15:04)  
Su tarpušvenčiu :)
 
 
22. SP    (2008 12 29 16:03)  
Uhu, smagios kaledos :-) Su Sventem!
 
 
23. Minkštas debesėlis    (2008 12 29 18:47)  
burbuluotos kalėdos ;)
 
 
24. Giedrius_In    (2008 12 29 20:04)  
:))
 
 
25. Andrius Z    (2008 12 29 20:23)  
anuka, o as taves nesuprantu..ko cia nesikabineji??gi visur megsti visokiu "voveryciu" prisigalvot, o cia jau kiba viskas gerai??
man tai kaip tik cia akys kliuna..
na bet geru svenciu, kaip bebutu :))
 
 
26. ElvisB    (2008 12 29 21:15)  
Suuper! :-)
 
 
27. anuka    (2008 12 29 21:17)  
Andriau Z, siūlyčiau truputį atpalaiduoti smegenis. tavo skonis vienoks, mano kitoks. jau nustojau stebėtis :)
 
 
28. Bitė Maja    (2008 12 29 21:22)  
gera pakuotė sakyčiau:))))
 
 
29. birute kurtinaitiene    (2008 12 29 21:25)  
puiku, einu į burbulus+
 
 
30. GintarasM    (2008 12 30 12:54)  
užpustė :)
Su ateinančiais Naujaisiais!
 
 
31. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 12 30 13:36)  
faina
 
 
32. AA    (2008 12 30 15:57)  
smagi foto
 
 
33. Edita    (2008 12 30 18:41)  
Ups... Susigėdau, kad taip nemandagiai nebendrauju... Ačiū visiems apsilankiusiems ir visiems kartu ir kiekvienam asmeniškai - linksmų, dosnių, džiaugsmingų Naujųjų :))
 
 
34. tompetkus    (2009 01 01 13:30)  
:) pirstukai patiko +
 
 
35. Kriste P.    (2009 01 01 13:45)  
oi, kaip susirangęs atrodo:0
 
 
36. Irmantas K.    (2009 01 02 09:16)  
:) graziai
 
 
37. Gedas    (2009 01 03 23:17)  
gerai išsilanksčius :)
 
 
38. Edita    (2009 01 03 23:21)  
Čia "jis" ir neišsilankstęs :))) Brolio čia kojos :)) Truputį apgavau :)
 
 
39. Donatas Guzevicius    (2009 01 05 05:38)  
nykštukai pusnyse :)
 
 
40. Vilmantas Povilaitis    (2009 01 13 08:22)  
geras darbelis +
 
 

Portretas
Taškai: 87
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   1833
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30063
5041114
1002 1
(balsai vėluoja viena para)