Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Orlandas Butkus    (2008 12 20 21:07)  
Ogooo...
 
 
2. GintarasM    (2008 12 20 21:11)  
oho, koks Sniegenas :))
 
 
3. Snaržas    (2008 12 20 21:17)  
Chik
 
 
4. GintarasM    (2008 12 20 21:24)  
3/ suprantu, vyšnios "snape" - kalbėt negali :)))
 
 
5. Irmantas K.    (2008 12 20 21:58)  
:)
 
 
6. Bebras    (2008 12 20 22:10)  
jep kalbantis paukstis :)
 
 
7. Romas Kanapeckas    (2008 12 20 22:11)  
:))))
 
 
8. Snaržas    (2008 12 20 22:21)  
6/kalbantis ir rashantis Bebras!
kalbantis ir rashabtis Bebras!
Kalbantis ir rashantis Bebras !!!!!
;-)))))))))
 
 
9. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 12 21 00:50)  
na kai toks dovaneles iteikejas, tai uz virvutes patraukti geriau paprasyti koki neprieteliu, na del visa pikta :)
 
 
10. Adomas Svirskas    (2008 12 21 07:21)  
o, dar vienas strutis :)
 
 
11. Petras T.    (2008 12 21 08:22)  
kantriai laukiant :)) )) ))
 
 
12. Gintaras Vitulskis    (2008 12 21 11:52)  
Kalėdų belaukiant, kada bus galima timptelt virvutę:)+
 
 
13. Valentinas Pečininas    (2008 12 21 12:22)  
:)))) +
 
 
14. Snaržas    (2008 12 21 12:41)  
Chirik-chik.!
1/2/5/6/7/9/10/11/12/13/
...tik VYRAMS dovaneles rupi........:-)
 
 
15. Vinile    (2008 12 21 13:52)  
:) +
 
 
16. Danielius    (2008 12 21 14:40)  
:)...+
 
 
17. R.K.D.    (2008 12 21 20:38)  
Čia jau šventės, švieži vaisiai ir dovanėlės ir Senelis fainas :)))
FOTOGENIŠKAS :D
 
 
18. Olga Vaikas    (2008 12 21 21:03)  
:)
 
 
19. Walldis    (2008 12 21 21:55)  
Ir jis , Kaledinis varnas , man primena ... ? .... :))))))
 
 
20. Ramūnas Snarskis    (2008 12 21 23:31)  
kar,kar miau... atsargiai
 
 
21. Ramūnas L.    (2008 12 22 00:16)  
nosis nemelsva dar, reiškias sulauks... :)
 
 
22. Vytautas G    (2008 12 22 00:55)  
sauni mintis :) grazu
 
 
23. Antanas M    (2008 12 22 10:59)  
iraudęs :))
 
 
24. Snaržas    (2008 12 22 11:18)  
23/Antanai, chik,patupetum ant dezhes shaltyje pora paru (kai "shiluma"dezhej uzhrishta,gal) ir Tu iraustum...
 
 
25. Kriste P.    (2008 12 23 17:13)  
ui koks rožinukas:) ir mano mėgstamiausias vyšnias turi:)
 
 
26. Daiva Kielė    (2008 12 24 15:38)  
:) su :)
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 95
Vidurkis: 4.81
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   2013
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00006
100019
2000 3
(balsai vėluoja viena para)