| |
 |
1.
(2008 12 11 18:53)
Kalėdinė pasaka tęsiasi :)toks jau tas gyvenimas ir pas Senelius Šalčius ....nepyragai :(
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 12 11 19:04)
nepyragai, nepyragai..
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 12 11 19:05)
kazkas kisa ..... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 12 11 19:06)
Snarskiskos Kaledos .... ;)))))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 12 11 19:12)
jo...ne tokie tie K.Seneliai ir geri,pasirodo..ech,konkurencija viską daro...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 12 11 20:19)
lietuviškas pavydas:)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 12 12 07:20)
sudėtinga čia yr...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 12 12 07:59)
oi tam centrinam personazui su suriu, labiausiai nedekinga situacija, nukentes nuo visu...kitu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 12 12 10:37)
AA/csntrinias personazhas nukentes,bet su suriu skrandyje...;-)karrrrrrrrrrrr
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 12 12 11:52)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 12 12 14:34)
krizė net Kalėdų Senelius užplūdo:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 12 12 19:28)
...sakyčiau, į mūšį eina vieni seniai..nors, kita vertus, kam sūris, o kam knopkė...;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 12 12 20:11)
o... istorija tesiasi... :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 12 13 18:50)
o spalvos liuks,ner ko žiopsot seniui su surių į viršu ir diaugtis savo laime,o pacioj nežiūri kas dedas cha, cha bus jam :)lauksim tesinio
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 12 13 19:17)
=gera nuotaika garantuota
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 12 14 18:02)
kokia daugiaaukste mintis :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 12 14 22:05)
tikra kova už būvį :)
visa taktika ir strategija... :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 12 16 16:28)
Ui, pralinksmino piešinukai. ;) Tokie jau fainulkos seneliukai.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 12 16 22:34)
Jeeeegaa :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 12 17 03:06)
sypsaus :)
|
|
| |