Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. ms    (2008 11 19 13:43)  
dzinsai kieciausi :)
 
 
2. Andrius Z    (2008 11 19 13:44)  
paskutinej akys tai u lialia :))
 
 
3. .    (2008 11 19 13:44)  
Antra geriausia (=
 
 
4. R.P.R.    (2008 11 19 14:45)  
tikrai smalsi diena, kiekvienoj vis kazka nagrineja! antroje israiska nemirtinga!!!!:)
 
 
5.    (2008 11 19 15:11)  
1/:)
2/ galetu blikiuku ryskesniu buti, o tai dabar tik juodos sagutes, bet tokias jau turi :)
3/4/ kreiva ne tik israiska, bet dar ir nuotrauka :))
 
 
6. Mindaugas Buivydas    (2008 11 19 15:17)  
Kažkodėl primena vakarykštę VV seriją :) - matyt, tuo visuotinu vaikų smalsumu ir energija
 
 
7.    (2008 11 19 15:26)  
6/ na sis nespalvotas pasaulis neprilygsta VV sviesos ir spalvu zaismui, bet smalsumas zinoma toks pats vaikiskai zavus :)
 
 
8. abphoto    (2008 11 19 15:30)  
hmmm, nugi tikrai kol kreivai žiūrėjai į pasaulį kaip ir įdomiau jis atrodė :)
 
 
9.    (2008 11 19 15:36)  
8/deja dabar jau "gydausi" nuo to kreivumo :)) nes buvo etapas kai 100% buvo visas pasaulis kreivas :))
 
 
10. Kristina Petrošių    (2008 11 19 15:38)  
:)
 
 
11. radegunda    (2008 11 19 15:41)  
9/ o kuom gydaisi? :)
man tai pastoviai pasaulis kreivas, bet nesusirūpinau, kad reiktų nuo to gydytis:)

o šiaip miela tavo garbanėlė, tik spėk gaudyt tokius aplinkos tyrinėtojus:)
 
 
12.    (2008 11 19 15:46)  
10/ sypsaisi ane? :))))
11/ yra tokia "pasikalbejimo su savimi" terapija :D bet nezinau ar pades :)) kartais tas kreivas pasaulis tuo ir skiriaisi nuo visu kitu pasauliu, nes kiekvienas laipsnis inesa kazko savito :) ir man tai patinka :)
 
 
13. Aušra Osipavičiūtė    (2008 11 19 18:10)  
as pirmos nebuciau dejus-ji man silpnoka lyginant su kitom sauniom trim fotografijom ;)
 
 
14.    (2008 11 19 18:16)  
13/mamos akis beveik niekada neleidzia i nuotrauka su savo vaiku paziureti is fotografo puses :)) todel labai dziugu kai kazkas is salies pasako savo pastabas :) aciu Ausra ;)
 
 
15. Eva Miliūnienė    (2008 11 19 18:29)  
O man pirmoji patiko. Tos garbanėlės :) Taip ir įsivaizdavau kaip v. suko bigudukus :)
 
 
16. O.S.    (2008 11 19 20:07)  
Man pirmoji kaip izanga, bet tokios pat nuomones kaip ir Ausra. O vat 2,3,4 man nuostabiai grazios, vaikiskos. Visas ant sienos kabinciau jei butu mano.
 
 
17. Rūta Smailys    (2008 11 19 21:14)  
zavu
 
 
18. mažasis buda    (2008 11 19 22:19)  
zavingas.
 
 
19. Petras T.    (2008 11 20 07:09)  
tik antra
 
 
20. jurga    (2008 11 20 08:36)  
man antra nerealiausia :D jau tokia išraiška :)
 
 
21. Robis    (2008 11 20 09:00)  
gėris.... :)
 
 
22. VV    (2008 11 20 09:38)  
antroji švyti tarp kitų! ui smagi:)
 
 
23. j.j.    (2008 11 21 02:31)  
Grazuole;)
 
 
24. GintarasM    (2008 11 21 08:41)  
graži serija :)
o antroji foto - ypač patraukė dėmesį :)
 
 
25. Kriste P.    (2008 11 21 12:10)  
antra ir ketvirta išskirtinės:)
 
 
26. Adomas Svirskas    (2008 11 22 06:58)  
:)
 
 

Serijos
Taškai: 77
Vidurkis: 4.52
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2841
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00106
410514
1002 3
(balsai vėluoja viena para)