| |
 |
1.
(2008 11 19 13:43)
dzinsai kieciausi :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 19 13:44)
paskutinej akys tai u lialia :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 19 13:44)
Antra geriausia (=
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 19 14:45)
tikrai smalsi diena, kiekvienoj vis kazka nagrineja! antroje israiska nemirtinga!!!!:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 19 15:11)
1/:)
2/ galetu blikiuku ryskesniu buti, o tai dabar tik juodos sagutes, bet tokias jau turi :)
3/4/ kreiva ne tik israiska, bet dar ir nuotrauka :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 19 15:17)
Kažkodėl primena vakarykštę VV seriją :) - matyt, tuo visuotinu vaikų smalsumu ir energija
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 19 15:26)
6/ na sis nespalvotas pasaulis neprilygsta VV sviesos ir spalvu zaismui, bet smalsumas zinoma toks pats vaikiskai zavus :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 19 15:30)
hmmm, nugi tikrai kol kreivai žiūrėjai į pasaulį kaip ir įdomiau jis atrodė :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 19 15:36)
8/deja dabar jau "gydausi" nuo to kreivumo :)) nes buvo etapas kai 100% buvo visas pasaulis kreivas :))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 19 15:38)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 19 15:41)
9/ o kuom gydaisi? :)
man tai pastoviai pasaulis kreivas, bet nesusirūpinau, kad reiktų nuo to gydytis:)
o šiaip miela tavo garbanėlė, tik spėk gaudyt tokius aplinkos tyrinėtojus:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 19 15:46)
10/ sypsaisi ane? :))))
11/ yra tokia "pasikalbejimo su savimi" terapija :D bet nezinau ar pades :)) kartais tas kreivas pasaulis tuo ir skiriaisi nuo visu kitu pasauliu, nes kiekvienas laipsnis inesa kazko savito :) ir man tai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 19 18:10)
as pirmos nebuciau dejus-ji man silpnoka lyginant su kitom sauniom trim fotografijom ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 19 18:16)
13/mamos akis beveik niekada neleidzia i nuotrauka su savo vaiku paziureti is fotografo puses :)) todel labai dziugu kai kazkas is salies pasako savo pastabas :) aciu Ausra ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 19 18:29)
O man pirmoji patiko. Tos garbanėlės :) Taip ir įsivaizdavau kaip v. suko bigudukus :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 19 20:07)
Man pirmoji kaip izanga, bet tokios pat nuomones kaip ir Ausra. O vat 2,3,4 man nuostabiai grazios, vaikiskos. Visas ant sienos kabinciau jei butu mano.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 19 21:14)
zavu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 19 22:19)
zavingas.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 20 07:09)
tik antra
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 20 08:36)
man antra nerealiausia :D jau tokia išraiška :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 20 09:00)
gėris.... :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 20 09:38)
antroji švyti tarp kitų! ui smagi:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 21 02:31)
Grazuole;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 21 08:41)
graži serija :)
o antroji foto - ypač patraukė dėmesį :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 21 12:10)
antra ir ketvirta išskirtinės:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 22 06:58)
:)
|
|
| |