Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Bebras    (2008 11 15 14:15)  
spalvota
 
 
2. Antanas M    (2008 11 15 14:32)  
OOOO Algimantas spalvotą matricą susimontavo :))
 
 
3. Marijus *Bružila    (2008 11 15 14:37)  
chia ,kaip ish Šluotos
 
 
4. Saulius    (2008 11 15 15:05)  
:)))
 
 
5. Romas Kanapeckas    (2008 11 15 15:17)  
Cia priejo Algimantas...
 
 
6. Ramūnas Snarskis    (2008 11 15 15:19)  
:)+
 
 
7. Jonas Tučkus    (2008 11 15 15:30)  
Labas vakaras Algimantayyyyyyyy!!! Gal Jumis reik maišų nuo bulvių? Turiu kokis 4 atliekamus... Niekas neperka... :(
p.s. nelopyti- originalūs....
 
 
8. Snaržas    (2008 11 15 15:34)  
Sveikas senai girdetas Jonai,mes sode vienas kitam maishais obuolius siulpme,papigiai,bet niekam nereikia...
Geraij ,kad aciradai...:-)
 
 
9. aidas a .    (2008 11 15 15:49)  
Malonu vel matyt. O dar ir spalvotas. Ir dar su linksma nuotaika !
 
 
10. Jonas Tučkus    (2008 11 15 16:02)  
8/ a ko man obuolių nesiūlėt? už kokius 10 Lt būč paėmęs (pinigay man aišqu...)
p.s. neatsiradau..... šiaip tiki pro šalį ėjau :)
 
 
11. Petras T.    (2008 11 15 17:32)  
Su spalvotu Atsimainymu !
 
 
12. Valentinas Pečininas    (2008 11 15 17:34)  
Viršutinis labai jau taiklus :)
 
 
13. Seva Karpauskaite    (2008 11 15 19:01)  
o man antras laaabai patiko. priverte nusisypsoti, aciu ;)
 
 
14. Algimantas Tirlikas    (2008 11 15 19:47)  
Pirmas vaizdelis tipinis,o antras ,iš tikrųjų gal būt,netipinis
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 11 15 20:23)  
svarbi tema,
p.s. linkėjimai seniai matytam Jonui :)
 
 
16. Snaržas    (2008 11 15 20:50)  
Taip, che galima perduoti Jonui de Tuckui,ar parashyti anekdota :-)
 
 
17. Kęstutis Šimatonis    (2008 11 15 21:02)  
16. prisiminiau tokį seną iš šios temos:
Grįžta įkaušęs vyras vėlai naktį namo. Pikta žmona laukia su kočėlu rankoje prieangyje:
- Parsivilkai parazite, vis geri, geri, nusibodo, neleisiu namo ! - vyras maldauja:
- Leisk, kaip čia dabar, kur aš naktį eisiu ?.. - žmona klausia:
- Ar daugiau gersi, parazite? - vyras:
- Daugiau negersiu, daugiau - ne !
Žmona atsitraukė nuo durų, vyras prasmuko pro ją ir tyliai murma po nosim:
- Daugiau negersiu, bet mažiau irgi NE .
- Tai g
 
 
18. Kęstutis Šimatonis    (2008 11 15 21:03)  
(paskutinė eilutė nereikalinga)
 
 
19. birute simoniene    (2008 11 15 21:45)  
pirmas piešinukas patiko, oi geras :))
 
 
20. Vinile    (2008 11 15 23:27)  
:)))
 
 
21. AA    (2008 11 16 20:58)  
O kur kocelas primoje anekdoto dalyje? :P
 
 
22. Gintaras Vitulskis    (2008 11 17 09:50)  
21/ ten kočėlo nebereikia, ten jau lygios teisės:))))+
 
 
23. Kriste P.    (2008 11 17 15:43)  
super, spalvos vežančios pas Algimantą:) dažiau spalvotų vaizdelių pasirodytų:) o ir anekdotai parankioti:)
 
 
24. Walldis    (2008 11 17 20:27)  
:)))
 
 
25. Daiva Kielė    (2008 11 17 23:48)  
kaip spalvotai ir linksmai ;)
 
 
26. GintarasM    (2008 11 20 07:22)  
spalvota realybė... :)
 
 
27. Greta. M    (2008 11 20 22:25)  
:))))))))))))))))))))))))
 
 
28. Mindaugas Bernatonis    (2008 12 01 10:29)  
CHA!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2306
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00106
501415
2011 3
(balsai vėluoja viena para)