| |
 |
1.
(2008 11 15 14:15)
spalvota
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 15 14:32)
OOOO Algimantas spalvotą matricą susimontavo :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 15 14:37)
chia ,kaip ish Šluotos
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 15 15:05)
:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 15 15:17)
Cia priejo Algimantas...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 15 15:19)
:)+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 15 15:30)
Labas vakaras Algimantayyyyyyyy!!! Gal Jumis reik maišų nuo bulvių? Turiu kokis 4 atliekamus... Niekas neperka... :(
p.s. nelopyti- originalūs....
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 15 15:34)
Sveikas senai girdetas Jonai,mes sode vienas kitam maishais obuolius siulpme,papigiai,bet niekam nereikia...
Geraij ,kad aciradai...:-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 11 15 15:49)
Malonu vel matyt. O dar ir spalvotas. Ir dar su linksma nuotaika !
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 15 16:02)
8/ a ko man obuolių nesiūlėt? už kokius 10 Lt būč paėmęs (pinigay man aišqu...)
p.s. neatsiradau..... šiaip tiki pro šalį ėjau :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 15 17:32)
Su spalvotu Atsimainymu !
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 15 17:34)
Viršutinis labai jau taiklus :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 15 19:01)
o man antras laaabai patiko. priverte nusisypsoti, aciu ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 15 19:47)
Pirmas vaizdelis tipinis,o antras ,iš tikrųjų gal būt,netipinis
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 15 20:23)
svarbi tema,
p.s. linkėjimai seniai matytam Jonui :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 15 20:50)
Taip, che galima perduoti Jonui de Tuckui,ar parashyti anekdota :-)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 15 21:02)
16. prisiminiau tokį seną iš šios temos:
Grįžta įkaušęs vyras vėlai naktį namo. Pikta žmona laukia su kočėlu rankoje prieangyje:
- Parsivilkai parazite, vis geri, geri, nusibodo, neleisiu namo ! - vyras maldauja:
- Leisk, kaip čia dabar, kur aš naktį eisiu ?.. - žmona klausia:
- Ar daugiau gersi, parazite? - vyras:
- Daugiau negersiu, daugiau - ne !
Žmona atsitraukė nuo durų, vyras prasmuko pro ją ir tyliai murma po nosim:
- Daugiau negersiu, bet mažiau irgi NE .
- Tai g
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 15 21:03)
(paskutinė eilutė nereikalinga)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 11 15 21:45)
pirmas piešinukas patiko, oi geras :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 15 23:27)
:)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 11 16 20:58)
O kur kocelas primoje anekdoto dalyje? :P
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 11 17 09:50)
21/ ten kočėlo nebereikia, ten jau lygios teisės:))))+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 11 17 15:43)
super, spalvos vežančios pas Algimantą:) dažiau spalvotų vaizdelių pasirodytų:) o ir anekdotai parankioti:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 11 17 20:27)
:)))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 11 17 23:48)
kaip spalvotai ir linksmai ;)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 11 20 07:22)
spalvota realybė... :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 20 22:25)
:))))))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 12 01 10:29)
CHA!
|
|
| |