Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. GintarasM    (2008 11 02 22:17)  
na tikrai smagu sugrįžt į vasarą nors tokiu būdu
 
 
2. Adomas Svirskas    (2008 11 02 22:19)  
i vel subtiliai.
 
 
3. AM    (2008 11 02 22:19)  
puikiai
 
 
4. Arvydas Venclovas    (2008 11 02 22:20)  
...gražu...
 
 
5. Vytautas G    (2008 11 02 22:28)  
uzderejo :)
 
 
6. mi    (2008 11 02 22:51)  
patiko
 
 
7. DaivaRide    (2008 11 02 23:03)  
mamos laikų atvirukai :)))
 
 
8. radegunda    (2008 11 02 23:50)  
perregima pieva:)
 
 
9. Inga Jankauskaitė    (2008 11 03 00:19)  
:)
 
 
10. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 11 03 02:33)  
kankini mus salciams ateinant :)
 
 
11. Arunas S    (2008 11 03 03:46)  
puikiai
 
 
12. Lota    (2008 11 03 11:45)  
labai miela :)
 
 
13. Simas Mockevičius    (2008 11 03 11:55)  
labai gaivu..
 
 
14. Arnoldas Jurgaitis    (2008 11 03 13:03)  
10/ gerkim ramunėlių arbatą su priedais ir šalčiai mums niekas :)
 
 
15. AUDrius a    (2008 11 03 19:14)  
kaip visad, kaip visada puikiai ir subtiliai.
 
 
16. Antanas M    (2008 11 03 20:38)  
+
 
 
17. VD    (2008 11 03 21:31)  
super..
vasariška..:~
 
 
18. Kriste P.    (2008 11 05 16:53)  
bent akimis prigulkim šitoj pievoj,
ragaukim šilumą ir vasaros kvapus.
ir neskubėkime pabėgt į žiemą,
juk vasaros toksai gaivus lietus
 
 
19. Dominykas Povilenskas    (2008 11 20 20:49)  
+
 
 
20. Neringa Bagdoniene    (2008 11 21 19:33)  
+ 5
 
 

Gamta
Taškai: 78
Vidurkis: 4.51
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2312
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00223
151418
1110 1
(balsai vėluoja viena para)