| |
 |
1.
(2008 11 02 22:17)
na tikrai smagu sugrįžt į vasarą nors tokiu būdu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 11 02 22:19)
i vel subtiliai.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 11 02 22:19)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 11 02 22:20)
...gražu...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 11 02 22:28)
uzderejo :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 11 02 22:51)
patiko
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 11 02 23:03)
mamos laikų atvirukai :)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 11 02 23:50)
perregima pieva:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 11 03 02:33)
kankini mus salciams ateinant :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 11 03 03:46)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 11 03 11:45)
labai miela :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 11 03 11:55)
labai gaivu..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 11 03 13:03)
10/ gerkim ramunėlių arbatą su priedais ir šalčiai mums niekas :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 11 03 19:14)
kaip visad, kaip visada puikiai ir subtiliai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 03 21:31)
super..
vasariška..:~
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 11 05 16:53)
bent akimis prigulkim šitoj pievoj,
ragaukim šilumą ir vasaros kvapus.
ir neskubėkime pabėgt į žiemą,
juk vasaros toksai gaivus lietus
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 11 21 19:33)
+ 5
|
|
| |