Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. GintarasM    (2008 10 23 15:12)  
aktualu, artėjant Vėlinėms...
 
 
2. Andrius Z    (2008 10 23 15:25)  
norejau neseniai vaziuot i staciatikiu kapines fotkint..taip ir neprisiruosiau..
foto verta +
 
 
3. Marijus *Bružila    (2008 10 23 15:27)  
kapinine / nenuobodi
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2008 10 23 15:41)  
+
 
 
5. Флагвамвчaйку    (2008 10 23 16:00)  
pianky
 
 
6. Algirdas Juška    (2008 10 23 16:10)  
Po paminklu užrašas: "Šitas ten ir guli" :) ++
 
 
7. Arvydas Venclovas    (2008 10 23 16:12)  
...ir dekoratyviai...ir su pamintijimais...
 
 
8. Adomas Svirskas    (2008 10 23 16:15)  
++
 
 
9. Rash    (2008 10 23 16:48)  
Seniai tuo keliu jau niekas nebejo, kad net rodykle voratinkliais apejo...
 
 
10. Petras T.    (2008 10 23 17:34)  
fonas super, o pirmas planas rėžia akį ?
 
 
11. mi    (2008 10 23 18:29)  
gilu
 
 
12. Vinile    (2008 10 23 19:32)  
tai jooo... - i x.....
 
 
13. Walldis    (2008 10 23 19:46)  
Su paslepta mintim .... puikiai ...
 
 
14. AA    (2008 10 23 19:57)  
...pasuksi kairen-skaistykla, pakilsi i virsu-dangun, o kunas liks kaip trasa-zemeje.Amen.
 
 
15. R.P.R.    (2008 10 23 20:45)  
labai keistai ziurisi, o antras planas viska kaip ir iprasmina. tinka taip ;)
 
 
16. Ramūnas L.    (2008 10 23 22:07)  
įžvelgta
 
 
17. Gedas    (2008 10 23 22:49)  
:)
 
 
18. Romas Povilaitis    (2008 10 23 23:06)  
Duoda peno pamąstymui.
 
 
19. Galina    (2008 10 24 09:02)  
gerai
 
 
20. Mindaugas Buivydas    (2008 10 24 10:15)  
Įsimenantis prasmingas darbelis
 
 
21. Antanas M    (2008 10 24 13:30)  
5
 
 
22. Kriste P.    (2008 10 24 14:53)  
pakankamai stipri foto, dailus tiek antras planas, tiek iškalbingas pirmasis
 
 
23.    (2008 10 24 14:57)  
super
 
 
24. Gintaras Vitulskis    (2008 10 27 14:48)  
įdomus atlikimas:)+
 
 
25. Ignas Butėnas    (2008 10 28 07:59)  
man tikrai patiko :)
 
 
26. Romas Kanapeckas    (2008 10 28 09:34)  
Tiems kas eina "na levo"... Liuks
 
 
27. Dangus    (2008 11 02 23:36)  
blyn... negi moterys baiges :)?
 
 
28. Pijus Vyčas    (2008 11 04 19:37)  
net kryzius nier amzinas...
 
 
29. AM    (2008 11 05 22:16)  
vauc super, +
(imu)
 
 
30. Ramūnas Snarskis    (2008 11 06 23:35)  
tikrai gyvenimo rodyklė
 
 

Kita
Taškai: 94
Vidurkis: 4.38
Vertino vartotojų:   52
Žiūrėta kartų:   1945
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
23243
3151212
0002 2
(balsai vėluoja viena para)