| |
 |
1.
(2008 10 23 15:12)
aktualu, artėjant Vėlinėms...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 23 15:25)
norejau neseniai vaziuot i staciatikiu kapines fotkint..taip ir neprisiruosiau..
foto verta +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 23 15:27)
kapinine / nenuobodi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 23 16:00)
pianky
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 23 16:10)
Po paminklu užrašas: "Šitas ten ir guli" :) ++
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 23 16:12)
...ir dekoratyviai...ir su pamintijimais...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 23 16:48)
Seniai tuo keliu jau niekas nebejo, kad net rodykle voratinkliais apejo...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 23 17:34)
fonas super, o pirmas planas rėžia akį ?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 23 18:29)
gilu
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 23 19:32)
tai jooo... - i x.....
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 23 19:46)
Su paslepta mintim .... puikiai ...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 23 19:57)
...pasuksi kairen-skaistykla, pakilsi i virsu-dangun, o kunas liks kaip trasa-zemeje.Amen.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 23 20:45)
labai keistai ziurisi, o antras planas viska kaip ir iprasmina. tinka taip ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 23 22:07)
įžvelgta
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 23 22:49)
:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 23 23:06)
Duoda peno pamąstymui.
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 24 09:02)
gerai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 24 10:15)
Įsimenantis prasmingas darbelis
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 24 14:53)
pakankamai stipri foto, dailus tiek antras planas, tiek iškalbingas pirmasis
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 24 14:57)
super
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 27 14:48)
įdomus atlikimas:)+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 28 07:59)
man tikrai patiko :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 28 09:34)
Tiems kas eina "na levo"... Liuks
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 11 02 23:36)
blyn... negi moterys baiges :)?
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 11 04 19:37)
net kryzius nier amzinas...
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 11 05 22:16)
vauc super, +
(imu)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 11 06 23:35)
tikrai gyvenimo rodyklė
|
|
| |