| |
 |
1.
(2007 05 18 21:24)
Truksta zodziu. Excellent. Viskas zavi, bet labiausiai isdaigiska nuotaika ir gyvybingumas - vitalizmas. Tiesiog Gorgones antipodas. 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 05 18 22:32)
super
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 05 18 23:29)
neitiketina.....
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 05 19 01:53)
absoliutus 5. komentarai nebutini sitoje situacijoje.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 05 19 09:01)
kaip netikėta, ką? :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 05 19 10:50)
chi, sitas seneliukais fainas. bet kaip keista, kad beveik visi tavo fotografuojami zmones, kaip netikri atrodo, tokie kaip is filmu ar siaip is fantazijos :]
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 05 19 11:43)
gers!5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 05 19 12:25)
patnka diedukas :)+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 05 19 15:55)
Fantastiška, taip smagiai beprotiška nuotrauka ;>
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 05 19 15:57)
Toks siaubukas;kažkur matytas...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 05 19 17:31)
10> Algimantai tai juk jusu dede..:))))))))
geras darbas! matosi nemazai laiko prie kompo praleista kuriant ji..!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 05 19 18:30)
kas ir kaip, pasakysiu gale...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 05 19 18:57)
man rodoskad cia vaskine lele
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 05 20 00:08)
Audriau, jus matematiskai pastabus...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 05 20 00:15)
nugi stengiuos. Bet jis man matytas kazkur per TV vistiek..
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 05 20 12:36)
:))) prikolniai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 05 22 23:21)
Deja, tai ne fotografija ir ne montažas, tai pilnai kompiuteriu sukurtas 3D modelis :(
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 05 24 19:31)
Gendarmes and the Martians :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 06 18 22:38)
Suuuuuper diedukas, gaila kad ne mano .....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 06 30 19:09)
o ji gyvas????!!! siaip suuuper 8-)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 02 28 00:06)
:))))))))))))))))) +
|
|
| |