| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 16 17:03)
batai geri
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 16 17:07)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 16 17:26)
oooo, ziovauju
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 16 17:35)
...geras briedis...ragai tik platūs... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 16 17:57)
Įdomu, kas galėtų būt autorius? Toks nematytas braižas..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 16 18:15)
4.5 - jei dar rekti turi jegu vadinasi per mazai tingi :D
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 16 18:43)
:))) Kazkokia nenaturali situacija:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 16 19:03)
VV tai zinau, o kas trecias V? :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 16 19:18)
ir kas gi čia aptingo :))?
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 16 19:42)
bepigu jam tingėti..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 16 19:45)
kad man taip kas, kuomet tingiu.... :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 16 20:34)
:)))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 16 21:43)
strateginis bombonešis-šeši varikliai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 16 22:10)
kai tiek tarnų galima ir patinginiaut:)+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 17 11:36)
ot parazitas
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 17 12:38)
ale kokius liuksiškus batukus tas tinginių pantis turi:) dar tam mažiui, kuris rėkauja, reikėjo jį už uodegos kelti:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 17 14:30)
:))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 17 15:11)
Awtoriau,ziuriu krenta tavo akcijos,gal eik paatostogauti
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 23 20:29)
Per maži sparnai tokiam krepšiui nešti,gal todel tingi?
|
|
| |