Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2008 10 16 17:01)  
:)
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2008 10 16 17:03)  
batai geri
 
 
3. Romas Kanapeckas    (2008 10 16 17:07)  
Liuks
 
 
4. briedis miske    (2008 10 16 17:12)  
:)
 
 
5. Bebras    (2008 10 16 17:26)  
oooo, ziovauju
 
 
6. Arvydas Venclovas    (2008 10 16 17:35)  
...geras briedis...ragai tik platūs... :)
 
 
7. Rolandas Butkevičius    (2008 10 16 17:57)  
Įdomu, kas galėtų būt autorius? Toks nematytas braižas..
 
 
8. Orlandas Butkus    (2008 10 16 18:11)  
+)
 
 
9. AA    (2008 10 16 18:15)  
4.5 - jei dar rekti turi jegu vadinasi per mazai tingi :D
 
 
10. Флагвамвчaйку    (2008 10 16 18:43)  
:))) Kazkokia nenaturali situacija:)
 
 
11. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 16 19:03)  
VV tai zinau, o kas trecias V? :)
 
 
12. Daiva Kielė    (2008 10 16 19:18)  
ir kas gi čia aptingo :))?
 
 
13. Bitė Maja    (2008 10 16 19:42)  
bepigu jam tingėti..
 
 
14. Robis    (2008 10 16 19:45)  
kad man taip kas, kuomet tingiu.... :)))
 
 
15. AM    (2008 10 16 20:34)  
:)))
 
 
16. Algimantas Tirlikas    (2008 10 16 21:43)  
strateginis bombonešis-šeši varikliai
 
 
17. Gintaras Vitulskis    (2008 10 16 22:10)  
kai tiek tarnų galima ir patinginiaut:)+
 
 
18. Antanas M    (2008 10 17 11:36)  
ot parazitas
 
 
19. Kriste P.    (2008 10 17 12:38)  
ale kokius liuksiškus batukus tas tinginių pantis turi:) dar tam mažiui, kuris rėkauja, reikėjo jį už uodegos kelti:)
 
 
20. Algirdas Juška    (2008 10 17 14:30)  
:))
 
 
21. Babrungas    (2008 10 17 15:11)  
Awtoriau,ziuriu krenta tavo akcijos,gal eik paatostogauti
 
 
22. R.K.D.    (2008 10 23 20:29)  
Per maži sparnai tokiam krepšiui nešti,gal todel tingi?
 
 

Tema
Taškai: 81
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1858
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02055
211710
1102 1
(balsai vėluoja viena para)