| |
 |
1.
(2008 10 09 08:15)
...melancholiška tokia...visai nieko... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 09 08:27)
graziai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 09 08:41)
Tas diedukas zavingas:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 09 09:42)
labai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 09 11:07)
keista matyt tuscia pilies gatve
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 09 11:30)
panašiai ėjau iš kūdradienio tokia gatvike, kiek kraupoka, kai žmonių nesimato, o jei vienas ir dar su šunim, ti da baisiau:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 09 12:05)
liuxum sita!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 09 12:23)
panasu, kad praita nakti ir fotkinta;) nes kaip tik toks rukas buvo:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 09 13:14)
Kad dar grindinio akmenukai labiau blizgetu.
1/Labai nieko sau. Na ir man
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 09 13:20)
man tai irgi paskutines naktys ruke labai veza, va tik vaziuoti ilga kelia jomis tai biski nieko nesimato :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 09 13:33)
faina!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 09 13:53)
visai nieko
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 09 14:28)
grazus tas musu vilnius :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 09 15:13)
faina... :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 10 09 15:15)
liuks
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 09 16:39)
Nu gerai labai jau čia ta pilies gatvė paimta :) liuxsss
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 09 22:01)
tikrai keistai atrodo tuscia pileis gatve... fain foto:) +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 09 23:18)
jauki gatvė :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 10 00:53)
jega
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 13 22:25)
Seniai bevaikščiojau, o tokiu metu dar seniau:) +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 15 20:29)
labai grazu
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 23 22:36)
super
|
|
| |