Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Raimonda    (2008 10 05 16:56)  
Faina ;)
 
 
2. GintarasM    (2008 10 05 17:36)  
linksmai
 
 
3. Kriste P.    (2008 10 05 18:15)  
jo:) baltas toks pats:) galbūt ir giminaitis:)
 
 
4. Arūnas Eismantas    (2008 10 05 18:53)  
kažkokia rudaausė gulbė :)
 
 
5. Algirdas Juška    (2008 10 05 18:58)  
Gulbiganis :)
 
 
6. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 19:01)  
4/5/Rudaause gulbingane-gulbe
 
 
7. Tadas T.    (2008 10 05 19:12)  
malonus horizontas, kurioziška situacija, bet tarpusavy nelabai siejas tie dalykai. lyrika su komedija :) 4,5
 
 
8. hideo    (2008 10 05 19:23)  
:))
 
 
9. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 19:36)  
7/ Tadai, kas su kuo nesusije? Cia ne montazas:)
 
 
10. Petras T.    (2008 10 05 19:40)  
afigienai če, Afi !
 
 
11. Gytis Pališkis    (2008 10 05 19:47)  
Gal be to šuns net geriau, bet autorius dievas. +
 
 
12. Vaida Virbickaite    (2008 10 05 19:50)  
;D kaip prajuokino:))) geras!
 
 
13. ELO    (2008 10 05 20:18)  
pliucius :)
 
 
14. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 20:18)  
11/ ? Tu cia rimtai?:)
 
 
15. Knieža    (2008 10 05 20:27)  
+
 
 
16. Tadas T.    (2008 10 05 20:31)  
9/ Afi, tiesiog vienam kadre pamačiau du gerus kadrus. Nukirpus apačią su šuniu būtų lyriška ramybė, nukirpus viršų su susiliejusiu horizontu būtų kurioziška situacija. O dabar abu kadrus viename matau ir nežinau kuri nuotaika stipresnė, dėl to ir plėšaus, vargstu... :(

:)))
 
 
17. Флагвамвчaйку    (2008 10 05 20:37)  
16/ Nevark:)))
 
 
18. Ramūnas L.    (2008 10 05 21:15)  
:))
 
 
19. AM    (2008 10 05 21:42)  
:)
 
 
20. Rūta Smailys    (2008 10 05 22:13)  
prajuokino pavadinimas!
bjaurusis anciukas, nepasitiki dar savimi:D
 
 
21. Jurijus Majauskas    (2008 10 05 23:52)  
grazi kompozicija .
 
 
22. Ramūnas Snarskis    (2008 10 06 00:14)  
geras apsimetėlis...:)+
 
 
23. Vinile    (2008 10 06 00:41)  
i kompanija taiko... :))
 
 
24. Adomas Svirskas    (2008 10 06 08:38)  
ni figa sebe lebedj, ja baldeju daragaja redakcija :)
 
 
25. Fotografynas    (2008 10 06 09:25)  
O gal ir negulbe :)
 
 
26. \\\    (2008 10 06 09:48)  
faina
 
 
27. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 10 06 10:42)  
:-D, gulbe, gulbe :)
 
 
28. Marijus *Bružila    (2008 10 06 14:56)  
fas!
 
 
29. Romas Kanapeckas    (2008 10 06 19:10)  
:)))
 
 
30. Minkštas debesėlis    (2008 10 07 13:32)  
:D
 
 
31. Walldis    (2008 10 07 19:42)  
:))))
 
 
32. Miau    (2008 10 10 21:27)  
matai koks...be sunio irgi gerai
 
 
33. Henrikas Lesniakas    (2008 10 11 00:17)  
gera akimirka : )), 4,5
 
 
34. Genadij Januškevič    (2008 10 12 02:04)  
)))iskadravus anas dvi is desines ziurincias i viena puse gaunas dar vienas nepriklausomas kadras )))))) liuks siuzetas. +
 
 
35. K. M.    (2008 10 13 19:38)  
geras pavadinimas ir kadriuks. as labai uz.
 
 
36. Gediminas Bieliauskas    (2008 10 13 20:35)  
+4 ; ]
 
 
37. Gintaras Vitulskis    (2008 10 13 22:36)  
:)))) Aš irgi buvau nufotkinęs ciuckį, kuris labai norėjo būti gulbe:)+
 
 
38. Vilija Buivydė    (2008 10 15 14:57)  
pavadinimas prajuokino :D
 
 

Gamta
Taškai: 85
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   2116
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00060
122815
0012 1
(balsai vėluoja viena para)