| |
 |
1.
(2008 10 05 16:56)
Faina ;)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 10 05 17:36)
linksmai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 10 05 18:15)
jo:) baltas toks pats:) galbūt ir giminaitis:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 10 05 18:53)
kažkokia rudaausė gulbė :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 10 05 18:58)
Gulbiganis :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 10 05 19:01)
4/5/Rudaause gulbingane-gulbe
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 10 05 19:12)
malonus horizontas, kurioziška situacija, bet tarpusavy nelabai siejas tie dalykai. lyrika su komedija :) 4,5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 10 05 19:23)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 10 05 19:36)
7/ Tadai, kas su kuo nesusije? Cia ne montazas:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 10 05 19:40)
afigienai če, Afi !
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 10 05 19:47)
Gal be to šuns net geriau, bet autorius dievas. +
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 10 05 19:50)
;D kaip prajuokino:))) geras!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 10 05 20:18)
pliucius :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 10 05 20:18)
11/ ? Tu cia rimtai?:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 10 05 20:31)
9/ Afi, tiesiog vienam kadre pamačiau du gerus kadrus. Nukirpus apačią su šuniu būtų lyriška ramybė, nukirpus viršų su susiliejusiu horizontu būtų kurioziška situacija. O dabar abu kadrus viename matau ir nežinau kuri nuotaika stipresnė, dėl to ir plėšaus, vargstu... :(
:)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 10 05 20:37)
16/ Nevark:)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 10 05 21:15)
:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 10 05 21:42)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 10 05 22:13)
prajuokino pavadinimas!
bjaurusis anciukas, nepasitiki dar savimi:D
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 05 23:52)
grazi kompozicija .
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 10 06 00:14)
geras apsimetėlis...:)+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 10 06 00:41)
i kompanija taiko... :))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 10 06 08:38)
ni figa sebe lebedj, ja baldeju daragaja redakcija :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 10 06 09:25)
O gal ir negulbe :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 10 06 09:48)
faina
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 10 06 10:42)
:-D, gulbe, gulbe :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 10 06 14:56)
fas!
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 10 06 19:10)
:)))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 10 07 13:32)
:D
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 10 07 19:42)
:))))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 10 10 21:27)
matai koks...be sunio irgi gerai
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 10 11 00:17)
gera akimirka : )), 4,5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 10 12 02:04)
)))iskadravus anas dvi is desines ziurincias i viena puse gaunas dar vienas nepriklausomas kadras )))))) liuks siuzetas. +
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 10 13 19:38)
geras pavadinimas ir kadriuks. as labai uz.
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 10 13 20:35)
+4 ; ]
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 10 13 22:36)
:)))) Aš irgi buvau nufotkinęs ciuckį, kuris labai norėjo būti gulbe:)+
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 10 15 14:57)
pavadinimas prajuokino :D
|
|
| |