Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. GintarasM    (2008 10 03 14:05)  
įdomiai
 
 
2. abphoto    (2008 10 03 15:13)  
biškuti vėjas buvo ar fotikas drebėjo
 
 
3. Ignas Vitkauskas    (2008 10 03 17:10)  
vejas ziaurus buvo =)
 
 
4. aidas a .    (2008 10 03 17:46)  
15 min tai islaikymas ?
 
 
5. .    (2008 10 03 18:28)  
visai idomiai sakyciau [=
 
 
6. Ignas Vitkauskas    (2008 10 03 19:18)  
4/nu praktiskai taip =) 827s tiklsiau =)
 
 
7. AM    (2008 10 03 21:19)  
:)
 
 
8. Danielius    (2008 10 04 00:49)  
..niu tikrai idomiai,,,+
 
 
9. aidas a .    (2008 10 05 10:16)  
6/ Tai reiskia zeme visdelto sukasi ? ... ;-)
 
 
10. Ignas Vitkauskas    (2008 10 05 13:34)  
9/ nzn, bet per kaikurias pamokas uzsimindavo apie sukimasi apie asis visokias, tai turbut sukames=)
 
 
11. Gytis Pališkis    (2008 10 05 13:40)  
Geras įspūdis vėjo sudarytas.
 
 
12. Algirdas Juška    (2008 10 05 14:18)  
Oooo... gera :))
 
 
13. Alla Poletaeva    (2008 10 05 15:37)  
retai galvoji, kaip greitai lekia mūsų žemė - tik ant tokios nuotraukos ...
 
 
14. Pusalotas    (2008 10 05 16:16)  
Geras lietus :)
 
 
15. saulė    (2008 10 05 19:03)  
kaip mėgstu tuos žvaigždiškus išlaikymus:)
 
 
16. Vytautas Trasikis    (2008 10 05 20:28)  
Atsiminiau ka maksimoj norėjau pasakyt (šeštadieny vakare) :D Laida juk aš tau turiu, kad nebevargtum :D ;) Reikės ir man bandyti daryti, bet didmiesty nelabai išeina... Nes laikiau 6 min, tai buvo jau šviesu labai :D
 
 
17. R.P.R.    (2008 10 05 21:54)  
patinka man visada tokios :)
 
 
18. Orlandas Butkus    (2008 10 05 22:02)  
+++
 
 
19. Petras T.    (2008 10 06 08:01)  
pavyko !
 
 
20. mi    (2008 10 06 15:10)  
gražiai, o jei pabandžius su "pliku"ąžuolu? Jų šakos ypač įspūdingai atrodo
 
 
21. abphoto    (2008 10 06 15:15)  
kaip matau pelkėje buvai išmaudytas:) sveikinu išplaukus
 
 
22. Rolandas Butkevičius    (2008 10 06 15:24)  
puikiai..
 
 
23. Lina.    (2008 10 06 15:28)  
tikrai gerai :)
 
 
24. Флагвамвчaйку    (2008 10 06 15:38)  
nesupratau sios foto keliu tuda siuda. nu nesvarbu.
 
 
25. Mindaugas Bernatonis    (2008 10 06 15:46)  
Va kaip dangus pasisuka. Plika akimi juk nepastebėtum.
 
 
26. Kriste P.    (2008 10 06 15:58)  
lyg konfeti snigtų:)
 
 
27. Robis    (2008 10 06 16:02)  
o vis delto ji sukas.....++
 
 
28. Ignas Vitkauskas    (2008 10 07 14:54)  
20/ nzn kaip butu su azuolu, bet sitas berzas istisus metus plikas (nudziuves)
 
 
29. Adomas Svirskas    (2008 10 10 02:07)  
nuo vejo zvaigzdes cia sukasi? ;) +
 
 
30. Bebras    (2008 10 10 08:34)  
panasu http://www.dailydigitalphoto.com/cgi-bin/potd/potd.pl
 
 
31. Флагвамвчaйку    (2008 10 10 09:50)  
Kas cia su ta nuotrauka darosi? Kazkokia uzstrigus laike.
 
 
32. Флагвамвчaйку    (2008 10 10 10:19)  
Jau trecia karta su tais paciais balais iskyla. Cmon!
 
 
33. abphoto    (2008 10 10 11:43)  
nu ir aš neponial kiek kartų ji čia suksis:)
 
 
34. Daiva Kielė    (2008 10 10 15:25)  
:)
 
 
35. Juozapas    (2008 10 10 19:44)  
medis nefokuse erdves priduoda, nuostabiai
 
 
36. Флагвамвчaйку    (2008 10 10 22:50)  
jauciu, kad si fotke yra kudros vaiduoklis, kuris nusiramins gaves 4 palkes...Aleliuja....
 
 
37. .    (2008 10 11 13:20)  
Kas cia vyksta su sita foto????:) Jau 3iakart ja imeta cia ;)
 
 
38. Vilmantas Povilaitis    (2008 10 11 13:22)  
gerule +
 
 
39. giedrius (paukstukas)    (2008 10 11 13:50)  
Atejo Ignas visiems laikams....
 
 
40. Ramūnas L.    (2008 10 11 14:39)  
39/ ruduo dar tik įpusėjo :)
 
 
41. Svetlana Batura    (2008 10 11 14:56)  
dar karta i topus? :))))
 
 
42. Sigitas Daščioras    (2008 10 11 19:44)  
+5
 
 
43. Alpha Scan    (2008 10 11 21:41)  
Gera.
 
 
44. Ignas Vitkauskas    (2008 10 11 21:54)  
as nesuprantu kas cia darosi. nesukciauju ir tikrai nieko blogo nedarau xD
 
 
45. Gedas    (2008 10 11 22:37)  
labai liux
 
 
46. elinax    (2008 10 11 22:48)  
Puikiai!!!!
 
 
47. Ignas Vitkauskas    (2008 10 12 01:01)  
36/ lb taiklus pastebejimas, bet nereik man 4 palkiu jai foto to neverta. beto ji pakibus visiem laikam, augs iki paciu geriausiu (zinoma juokauju) xDDDDDD muhahahahahhahahha....
 
 
48. Ignas Butėnas    (2008 10 12 11:21)  
zeme sukasi!! Velnias... nebegaliu ramiai gyvent :D O jei rimtai tai visai nieko, tik gaila kad vejas buvo ir nera to ryskumo.... Dar butu idomu kiek F buvai uzmetes? +4.5 nes 5 ano manymu tikrai neverta.
 
 
49. Tautvydas Gylys    (2008 10 12 13:24)  
nusibodo jau ji :D
 
 
50. Giedrė Abromavičiūtė    (2008 12 27 13:01)  
keistai.
 
 

Gamta
Taškai: 101
Vidurkis: 4.23
Vertino vartotojų:   95
Žiūrėta kartų:   2758
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
63543
13401919
1214 10
(balsai vėluoja viena para)